999 rezultate për

artur

TËRMETI/ Mori dy jetë të pafajshme, pronari i lokalit hoqi muret e pallatit 6-katësh Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri shkaktoi 51 viktima, më së shumti në Thumanë e Durrës. Pas kësaj tragjedie të përm
Sot iu ekzekutua një anëtar, si "mbretëroi" Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjës Atentati që ndodhi sot në Lushnje ku mbeti i vdekur Enver Boriçi ka rikthyer në vëmendje, bandën e Aldo Bares. Ky i f
U ekzekutua sot, kush ishte e shkuara e errët e Enver Boriçit Një atentat i ka marrë jetën Enver Boriçit, anëtar i bandës së tmerrshme të Lushnjës. Ai është qëlluar me armë teksa
Punonjësi i policisë bën deklaratën e fortë: Këta janë dy vrasësit në Durrës Një punonjës policie ka akuzuar pronarin e lokalit tek pallati 6 katësh në Durrës dhe shefin e komisariatit, si autorët
U kthye nga emigrimi dhe punonte roje, kush është Arturi që vdiq në atentat Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme dhe ka tronditur të gjithë qytetin e Tepelenës. Një atentat ndaj dy vël
Nuk justifikoi pasurinë, shkarkohet Artur Malaj Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës Administrative të Apelit, Artur Malaj.
Prej 5 vitesh bashkë, por "Arturo" tregoi se as nuk ka ndërmend të martohet me "Teresa-n" (FOTO LAJM) Dyshja shumë e njohur e telenovelave spanjolle, Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer, janë prej 5 vitesh në një lidhje da
Digjet nga 10 mijë USD të fituara në lloto, KPA vulos shkarkimin e Selmanit Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka marrë vendimin sot për të shkarkuar përfundimisht, prokurorin e Prokurorisë së Përgjiths
Nuk paraqitet në KPA, shtyhet seanca për Artur Malaj Shtyhet për në datën 3 tetor seanca gjyqësore për gjyqtarin Artur Malaj, kandidat për Inspektorin e Lartë të Drejtësisë
Konflikti në Komisariat zbulon skandalin e shefit të policisë me KEMP Konflikti mes dy kolegëve në Komisariatin e Korçës, zbuloi skandalin e emërimit në detyrë të njërit prej tyre. Artur
Derbi milanez për Arturo Vidalin Arturo Vidal pas një sezoni me shumë luhatje tek Barcelona, po mendon largimin nga katalanasit. Sipas asaj që shkruan
Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale Prej disa kohësh në media është shpërndarë një lajm ku thuhej se ministri i Jashtëm, Gent Cakaj është bashkëjetues me va
Gazetari: Tahirit i rrezikohet jeta, ka dosje për politikanët Artur Zheji duke folur për Saimir Tahirin, tha në studion e lajmeve të Ora News me gazetaren Beti Njuma, se ai është dja
Arturo Vidalit i sekuestrohen 4 shtëpi në Torino Për shkak të një borxhi të papaguar prej 18,489 eurove, Gjykata e Torinos ka marrë vendim që mesfushorit të Barcelonës,
Burg për korrupsion, ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve kërkon dëmshpërblim Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto ka vendosur mos t’ia lërë harresës arrestimin dhe mbajtjen në parabur
I fajësoi për tarifat e provimeve të mbartura, Senati i UT del kundër Ramës (FOTO LAJM) Tirana është përfshirë nga një valë protestash nga studentët të cilët kërkojnë realizimin e 8 kërkesave që kanë dorëzuar
Zheji i kujton Ramës si e çoi me biçikletë tek shoqja dhe i jep një mesazh të koduar Artur Zheji, ishte i ftuar këtë javë në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ në Ora Neës, të moderuar nga Rudina Dembecaj.
Moderatorja shqiptare ia thotë Zhejit në sy: Të kam fiksim Rudina Dembecaj shquhet për deklaratat e saj të drejpërdrejta. Kështu mbrëmjen e djeshme, ajo kishte të ftuar Artur Z
Barcelona me mungesa të mëdha ndaj Rayo Vallecano Skuadra e Barcelonës do të luajë sonte në mbrëmje përballë Rayo Vallecano. Një transfertë e lehtë në letër për skuadrën
Akuza: Kryebashkiaku bashkë me deputetin socialist fshehën skandalin Ish-kryeministri i Shqipërisë ka bërë një denoncim në rrjetin social facebook, ku akuzon një ngjarje sipas tij të fshehu