999 rezultate për

arte

Rama del zbuluar, kush është vartësi i tij që u shtrua në spital privat pas infektimit me COVID-19 Kryeministri Edi Rama përsëriti dje nga Vlora se spitalet tona publike nuk kanë asgjë më pak se ato të Gjermanisë, Turqi
Është shqetësuese, çfarë do të thotë ngjyra e errët e organit gjenital Shkaku kryesor që disa pjesë të trupit tuaj janë më të errëta është puberteti. Hormonet seksuale, si estrogjeni dhe t
Shqiptarët po ikin, kush janë qytetet që po braktisën më shumë Anketa e madhe e emigracionit, e zhvilluar vitin e kaluar nga INSTAT, në rreth 20 mijë familje në të gjithë vendin, ka g
Mjeku shqiptar: Për 3 muaj 1300 të vdekur më tepër në Shqipëri "Shqipëria nuk është vendi me vdekshmërinë më të ulët nga COVID-i në rajon, por ka gjasa të jetë një nga vendet me vdeks
"Vjehërrit më të rinjë se unë", gjyshja martohet me të dashurin 46 vite më të vogël (FOTO LAJM) Pasi shokoi publikun britanik duke përshkruar aventurat e saj seksuale me të dashurin 46 vite më të ri, gjyshja së fundm
Partneri biznesmen nuk kursehet, surprizon sërish Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Ajo herë pas here ka qenë në qendër të vëmendjes, por së fundmi emri i saj është ndër më të lakuarit në media dhe rrjete
Obama: Fitorja e Biden është e qartë, por Trumpit nuk i pëlqen të humbasë Ish Presidenti Barack Obama ka thënë se republikanët e vjetër të SHBA po minojnë demokracinë duke ecur së bashku me pre
Kohët e veçanta kërkojnë higjenë më të lartë E dije se një lavastovilje i lan enët me temperaturë deri në 70 gradë celcius? Është tipike njerezore dhe nje mit te
Perez i ka të qartë dy objektivat e mëdha të merkatos Real Madrid do të përpiqet të nënshkruajë me Erling Haaland dhe Eduardo Camavinga gjatë merkatos së janarit, raporton RT
Bleona Qereti me tone të ashpra: Mediat më shkatërruan martesën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka vendosur që të mbajë sa më private jetën e saj personale. Në një inter
Ja pse fjalët e Leonardos për CR7 duhen marrë seriozisht Fjalët e drejtorit sportiv të PSG-së, Leonardo, për Cristiano Ronaldon nuk janë të rastësishme. Qëllimi i pronarëve nga
"Para apo pas martesës?", Çifti i njohur flet pa dorashka për jetën intime (FOTO LAJM) Të shtunën e kaluar, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, ishin të ftuar në emsionin e dashur për publikun “Shiko Kush Luan”. A
"Mund t'ju blej ushqime", Modeli që i duhet botës vjen nga një futbollist, 21-vjeçari tregon zemrën e artë Arritjet në futboll shoqërohen edhe me bollëk në xhepat e lojtarëve, të cilët asnjëherë nuk hezitojnë ta tregojnë luksin
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je
Pacienti u hodh nga lartëria në Infektiv, reagon QSUT Qendra Spitalore “Nënë Tereza” ka reaguar me një deklaratë zyrtare pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot paradite në spita
Challandes: Për mua nuk ka qenë e nevojshme që të zhvillohet ndeshja me Shqipërinë Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes u shprehë se ndeshja me Shqipërinë nuk ka qenë e nevojshme në këtë
Granit Xhaka tregon arsyen e vetme pse qëndroi te Arsenali Granit Xhaka ishte shumë pranë largimit nga Arsenali kur në stolin e "Topçinjve" ishte Unai Emery. Trajneri spanjoll
Xhaka thyen heshtjen: Ju tregoj pse reagova ndaj tifozëve, jam prej një personi tek Arsenali Granit Xhaka ka folur në lodhje me ndryshimin e tij që pas marrjes së ekipit nga Mikel Arteta. Ai tregoi se i kishte
Rrogë pesë herë më të lartë se Dybala, Juventus mendon të shesë Ronaldon në verë Kristiano Ronaldo mbetet futbollisti kryesor i Juventusit, teksa portugezi ka gjetur vazhdimisht rrugën e rrjetës.
COVID-19/ Shqipëria, e 6-ta në Europë për rritjen e lartë të borxhit, por e fundit për mbështetjen për ekonominë Në fund të 6 mujorit të parë 2020, borxhi publik në vend arriti në 80% të prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB), me një rri