999 rezultate për

arte

Numri i viktimave është më i lartë? Përgjigjet edhe Pipero Kreu i PD Basha akuzoi ditën e djeshme qeverinë për fshehjen e numrit real të vdekjeve në Infektiv, mjeku i njohur Infek
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra gjyqtari i Shkodrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra gjyqtarin e Shkodrës Albano Çepele. Ky vendim erdhi pas munges
"Numri i të vdekurve është dyfish më i lartë", Najada Çomo i përgjigjet Bashës Në një deklaratë për mediat, shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo thotë i konsideron deklaratat e Bashës se numri real
Sa i lartë duhet të jetë jastëku kur flini gjumë? Çfarë thonë ekspertët (FOTO LAJM) Si duhet ta mbajmë jastëkun kur flemë gjumë: pyetja që padyshim kërkon një përgjigje nga të gjithë. Ekspertët shpjegojnë
Burri e shfrytëzoi si p*ostitutë direkt pas martese, gruaja e fundos pas 22 vitesh Një vajzë nga kryeqyteti që 22 vite më parë u mashtrua me martesë, por që përfundoi si prostitutë në vende të ndryshme t
Ish- ministri nuk i frikësohet koronavirusit, kafshon peshkun e gjallë në konferencë (VIDEO) Për politikanin nga Sri Lanka Dilip Wedaarachchi, nuk kishte ilustrim më të mirë sesa demonstrimi i drejtpërdrejtë. Q
Bie numri ditor i infeksioneve të reja në Gjermani, por sërish mbetet i lartë Instituti Robert Koch ka regjistruar 17 561 infektime të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani, deri në
Vaksina COVID-19, dozat e para i marrin këto shtete Tashmë që vaksina është thuajse gati, shtetet kanë nisur të përgatisin se cilët do të përfitojnë fillimisht nga kryerja
Shifra më e lartë në tre muajt e fundit, Suedia shënon rekord vdekjesh nga koronavirusi Suedia ka raportuar 96 vdekje të reja si pasojë e koronavirusit, më e shumta në një ditë në të paktën tre muajt e fundit
Pezullohet procesi për kandidatët e KLP, shkak bëhet vendimi i Ministrisë së Shëndetësisë Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka vendosur që të pezullohet procedura e shprehjes së interesit për kandidatë në Kë
Ibra-Milan, sy më sy, kushtet janë për të vazhduar së bashku Cila do të jetë e ardhmja për Ibrahimovicit dhe për Milanin? Edhe pse gjithë ambienti është i përqendruar tek e tashmja,
Filipçe: Transmetueshmëria e virusit është ulur, presioni mbi spitalet mbetet i lartë Analiza e Ministrisë së Shëndetësisë tregon se transmetueshmëria e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut po zvogëlohet.
Televizioni serb nuk e vëndos Kosovën në hartën e Serbisë Mos-vënia e Kosovës si pjesë e Serbisë në një hartë të shfaqur nga televizioni Nova S, në një emision politik, ka nxitur
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Finalja me Bjellorusinë, Berisha: Duhet të jemi të qetë për të fituar Në prag të sfidës me Bjellorusinë, e cila do të përcaktojë vendin e parë të Grupit 4 të Ligës C të Kombeve, kapiteni i K
Pas shumë polemikash, KLGJ kualifikon për në Gjykatën e Lartë Darjel Sinën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka kualifikuar si kandidatin e katërt për gjyqtar në Gjykatën e Lartë, Darjel Sinën. Sina,
Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
Zbulohet mesazhi që mbërriti në celularin e vëllait të shqiptares së zhdukur: Duam 5 mijë euro! Vajza 19-vjeçe me origjinë shqiptare, Artemis Vasili vijon që të jetë e zhdukur prej më shumë se një muaji në Greqi, ndë
Çfarë tregon dhimbja e kokës në mëngjes Dhimbja e kokës është një ndër problemet që hasin shumë nga grupmoshat e ndryshme. Mirëpo kjo dhimbje bëhet edhe më stre
Njihuni me Malin e akullt që nuk është shkelur kurrë nga këmba e njeriut Nuk është mali më i lartë në botë, por me sa duket është më i vështiri për tu ngjitur. Mali Muchu Chhish, një masiv shkë