999 rezultate për

arte

Prag ndeshja me Wolves, Arteta: Diçka ende mungon te Arsenali Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për mediat para ndeshjes ndaj Wolves ku pranoi se ekipi i tij po përballet
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Alaves Real Madrid pret në shtëpi Alaves. Los Blancos kanë detyrim vetëm fitoren teksa nuk fitojnë dy ndeshjet e fundit. /a
Kulla më e lartë në botë valvit flamurin Kuq e Zi: Urime shqiptarë! (VIDEO) Ditën e sotme shqiptarët kudo që ndodhen festuan festën Pavarësisë. Kulla më e lartë në botë, Burj Dubai, në Emirat
I propozon për martesë, Renato Mekolli zbulon për herë të parë portretin e partneres (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Mirëpo
Blendi Klosi nuk tërhiqet: Valët e muzikës përhapin COVID-19! Ministri i Turizmit, Blendi Klosi e ka mbështetur sërish deklaratën e bërë se “valët e muzikës përhapin virusin”. K
Ushqimet e shëndetshme të cilat duhet t’i konsumoni në dhjetor Brokoli – është super ushqimi, të cilin mund ta konsumoni në shumë forma. Ai ka shumë pak kalori dhe ka një numër të mad
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
Meta cakton datën për shortin e zgjedhjes së KED Shorti për përzgjedhjen e anëtarëve të KED-së që do të funksionojë përgjatë vitit të ardhshëm do të hidhet më datë 4 dh
SHBA arrin rekord ditor infeksionesh me koronavirus Shtetet e Bashkuara regjistruan numrin më të lartë të viktimave si pasojë e koronavirusit që nga muaji maj. Rritje rekor
Ndahet nga jeta ish-drejtuesi i lartë i Flotës tregtare Ish-drejtuesi i FLD dhe Flotës Tregtare Petrit Myftiu është ndarë nga jeta. Lajmin e ka bërë me dije ish-zëvendëskoma
Vala e dytë e koronavirusit, Tomini zbulon vatrat më të nxehta Prej më shumë se dy javë, vendi ynë ka shënuar një rritje të ndjeshme të rasteve pozitive me koronavirus, si dhe shtim t
Ndërron jetë te Sanatoriumi ish-ushtaraku i lartë Ish-ushtaraku Petrit Myftiu ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus. Myftiu ka qenë
Detaje të reja nga vendimi i Ministrisë: Nga 1 Dhjetori, mësim online! Në Shqipëri, autoritet e Shëndetësisë njoftuan sot se kanë propozuar që mësimi në shkolla të zhvillohet pjesërisht në di
E vështirë por ia dolën! Si e shpëtuan Michelle dhe Obama martesën pas Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Jeta për Barack dhe Michelle Obama u bë më e bukur pas përfundimit të mandatit të Barack si president dhe daljes nga Sht
Amerikanët shtrohen në festa, nuk duan t'ja dinë për pandeminë Dhjetëra miliona amerikanë pritet të mblidhen me familjen dhe miqtë këtë javë, pavarësisht paralajmërimeve nga zyrtarët
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
Interi i interesuar për të, Xhaka vendos për të ardhmen Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit së Interit. Xhaka nisi kët
Nga problemet me jashtëqitjen tek trajtimi i anemisë, pse duhet të hani sa më shumë hurma Shpeshherë është quajtur edhe si “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7
Tensioni i lartë i gjakut dhe koronavirusi, çfarë duhet të dini Njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut, duhet të tregojnë shumë kujdes gjatë pandemisë së Koronvirusit. Kët