999 rezultate për

arte

Zgjedhja e parë për Arsenalin është Allegri Arsenal nuk po kalon aspak një momentë të mirë n kampionat. "Topçinjtë" nuk fitojnë prej disa ndeshjesh dhe renditen
Mos u shqetësoni, ankthi është shenjë e inteligjencës së lartë Fjala e urtë se “injoranca është lumturi” sugjeron të kundërtën, se dituria përfshin ankth. Kjo thënie është vërtetua
LISTA/ 10 futbollistët që kanë fituar më shumë "Topin e Artë" "Transfermarkt" ka publikuar një listë që përbëhet prej lojtarëve që kanë më së shumti "Topa të Artë", prej kohës që ka
Renditja: 10 Lojtarët me më shumë "Topa të Artë" (FOTO LAJM) “Transfermarkt” ka publikuar një listë që përbëhet prej lojtarëve që kanë më së shumti “Topa të Artë”, prej kohës që ka
Nëna hakmerret ndaj kartelit të drogës që i vrau vajzën në Meksikë Historia e Miriam Elizabeth Rodríguez Martínez nga San Fernando i Tamaulipas është e ngjashme me filmin të Hollywood, “T
Pandemia, shqiptarët po blejnë vetëm ushqime dhe ilaçe Ndonëse vendi u “çlirua” nga mbyllja në tremujorin e tretë të vitit, konsumi ka vijuar të jetë i dobët dhe i përqendruar
Vrasja e Klodian Rashës, reagon Albin Kurti: Protestat folën qartë! Albin Kurti, lideri i Vetëvendosje ka reaguar për vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha në Tiranë pak ditë më parë. Ai
Arteta mbështet Xhakën: Nuk mund të hedh poshtë gjithçka Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka zbehur spekulimet se mesfushori Granit Xhaka mund të largohet në janar. Shqipta
Shehu nxjerr shifrat: Jemi vendi me vdekshmërinë më të lartë të mjekëve në botë nga COVID-19 Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu, ka publikuar statistikat e mjekëve që kanë humbur jetën si pasojë e Covidit në vend.
Guardiola mbështet ish-asistentin e tij: Arteta është trajneri më i mirë për Arsenalin Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka mbështetur ish asistentin, që tani është në kreun e Arsenalit, Mikel Artet
3 burrat e zodiakut që kanë martesa të suksesshme E keni pyetur ndonjëherë veten cili është shpirti juaj binjak? S'ka dyshime që shenjat zodiakale mund të zbulojnë shumë
Tonali, "Djaloshi i Artë" italian nën moshën 21-vjeçare Ylli i Milanit, Sandro Tonali ka fituar çmimin e ‘Djaloshit të Artë’ italian nën moshën 21-vjeçare. Tonali iu bashkua
Trump humb edhe në Gjykatën e Lartë, mijëra mbështetës dalin në tubime ijëra mbështetës të Donald Trumpit dolën në rrugët e kryeqytetit të vendit të shtunën për të mbështetur përpjekjet e tij
"Do ju vështirësohet jeta", Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ku ka zbuluar shumë surpriza për të gjitha she
Fitorja e Biden, Gjykata e Lartë hedh poshtë padinë e Trump Gjykata e Lartë hodhi poshtë të premten një padi gjyqësore të mbështetur nga Presidenti Donald Trump për të përmbysur fi
Spartak Ngjela: Protestuesit janë halabakë, se Policia të thyen brinjtë po të dojë Avoakti i njohur Spartak Ngjela ka “shpërthyer” në akuza ndaj televizionit News24, teksa ishte i ftuar përmes një lidhje
Leverkusen e bën të qartë: Rashica nuk është temë e jona Milot Rashica ishte në prag të transferimit te Bayer Leverkusen në afatin kalimtar të verës. Kalimi nga Werder Bremen
Maqedoni: 22 vjeçarja shtatzënë nga Shkupi ndërroi jetë nga Covid-19 Raporti i Ministrisë së Shëndetësisë tregon se në 24 orët e fundit numri i të shëruarve është më i lartë se sa i të infe
Prishtinë: Ra nga gjashtë metra lartësi, vdes 40 vjeçari Një 40-vjeçar ka vdekur pasi ka rënë ka një lartësi prej afro gjashtë metrash. Viktima në momentin e rënie kishte qen
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burg të përjetshëm, shkarkohet Markelian Kuqo Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin Markelian Kuqo. Gyqtari Kuqo liroi nga burgu Gert Gjinara