999 rezultate për

arte

Shehu nxjerr shifrat: Jemi vendi me vdekshmërinë më të lartë të mjekëve në botë nga COVID-19 Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu, ka publikuar statistikat e mjekëve që kanë humbur jetën si pasojë e Covidit në vend.
Guardiola mbështet ish-asistentin e tij: Arteta është trajneri më i mirë për Arsenalin Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka mbështetur ish asistentin, që tani është në kreun e Arsenalit, Mikel Artet
3 burrat e zodiakut që kanë martesa të suksesshme E keni pyetur ndonjëherë veten cili është shpirti juaj binjak? S'ka dyshime që shenjat zodiakale mund të zbulojnë shumë
Tonali, "Djaloshi i Artë" italian nën moshën 21-vjeçare Ylli i Milanit, Sandro Tonali ka fituar çmimin e ‘Djaloshit të Artë’ italian nën moshën 21-vjeçare. Tonali iu bashkua
Trump humb edhe në Gjykatën e Lartë, mijëra mbështetës dalin në tubime ijëra mbështetës të Donald Trumpit dolën në rrugët e kryeqytetit të vendit të shtunën për të mbështetur përpjekjet e tij
"Do ju vështirësohet jeta", Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ku ka zbuluar shumë surpriza për të gjitha she
Fitorja e Biden, Gjykata e Lartë hedh poshtë padinë e Trump Gjykata e Lartë hodhi poshtë të premten një padi gjyqësore të mbështetur nga Presidenti Donald Trump për të përmbysur fi
Spartak Ngjela: Protestuesit janë halabakë, se Policia të thyen brinjtë po të dojë Avoakti i njohur Spartak Ngjela ka “shpërthyer” në akuza ndaj televizionit News24, teksa ishte i ftuar përmes një lidhje
Leverkusen e bën të qartë: Rashica nuk është temë e jona Milot Rashica ishte në prag të transferimit te Bayer Leverkusen në afatin kalimtar të verës. Kalimi nga Werder Bremen
Maqedoni: 22 vjeçarja shtatzënë nga Shkupi ndërroi jetë nga Covid-19 Raporti i Ministrisë së Shëndetësisë tregon se në 24 orët e fundit numri i të shëruarve është më i lartë se sa i të infe
Prishtinë: Ra nga gjashtë metra lartësi, vdes 40 vjeçari Një 40-vjeçar ka vdekur pasi ka rënë ka një lartësi prej afro gjashtë metrash. Viktima në momentin e rënie kishte qen
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burg të përjetshëm, shkarkohet Markelian Kuqo Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin Markelian Kuqo. Gyqtari Kuqo liroi nga burgu Gert Gjinara
Ronaldo ia plotëson të gjitha, por me kë argëtohet Georgina në charter privat (FOTO LAJM) Modelja Georgina Rodriguez ka ndarë me më shumë se 22 milionë ndjekësit e saj në Instagram udhëtimin e saj të fundit dhe
Fjolla Morina i jep fund beqarisë, martohet me biznesmenin Fisnik Syla (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë. Kjo u bë
Pioli e bën të qartë: Ndaj Spartës ata që kanë luajtur më pak, Ibrën e presim në fundjavë Me kualifikimin të siguruar, trajneri Stefano Pioli pritet të lërë pushim thuajse të gjithë titullarët e Milanit, në nde
Për të mbrojtur pasurinë e familjes, djali i çiftit Beckham bën marrëveshje paramartesore (FOTO LAJM) Djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, është detyruar që të shtyjë dasmën e tij nga shtatori i vitit 2021 që isht
"Tik tak", zyrtari i lartë i AAK lëshon sinjale për rënie të Qeverisë (FOTO LAJM) Zëdhënësi i AAK-së, Lulzim Blaka, pak orë më parë ka shpërndarë një postim në Facebook duke lënë shumë pikëpyetje.Blaka
Everesti, maja më e lartë e botës është "rritet" sërish Mali Everest është i lartë saktësisht 8,848.86 metra: ai zyrtarisht është "rritur" me 86 centimetra nga matja e fundit
Zbulohen 4 finalistët për lojtarin e shekullit, nuk mungojnë Ronaldo e Messi (FOTO LAJM) Globbe Soccer Awards ka nisur fazën e dytë për çmimet e ndryshme që do jepen në vend të Topit të Artë. Këtë edicion T
"Po na vjedhin!", ish-deputeti: Shkollat po ndërtohen me çmim 3 herë më të lartë se BE Ish-deputeti demokrat Luçiano Boçi denoncoi sot procesin e rindërtimit në Tiranë, ku sipas tij po vidhen fondet për shko