999 rezultate për

arte

Arteta: Do të largohen disa lojtarë, por do të shikojmë për përforcime Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, është rikthyer të flasë për klubin dhe rezultatet. Në fakt lojtarë si Shkodran Must
Pak orë nga ndërrimi i vitit, kapen 72 pako me fishekzjarre me fuqi të lartë shpërthyese Policia e Durrësit ka sekuestruar në Maminas 72 pako me fishekzjarrë me fuqi të lartë shpërthyese të rrezikshme për jetë
Bes Kallakut i zbulohet "sekreti": Kam patur një lidhje jashtëmartesore (FOTO LAJM) Të ftuar në puntatën e djeshme në "Roped ëith Olsi", me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të "Portokalli" dhe "BE Coffe"
Qytetet shqiptare me burrat dhe gratë më “dembelë” Në fund të tremujorit të tretë në vend kishte 943 mijë persona të konsideruar inaktivë, të cilët janë mbi 15 vjeç dhe të
Çamët bashkëpunuan me nazistët? Libri i ushtarakut grek gënjen qysh në kopertinë Nga Arben Llalla Libri i sapo dalë në qarkullim në Greqi flet për çamët që gjoja paskan qenë bashkëpunëtorë
Skandaloze! Drejtoresha i shpall "luftë" vartëses: Unë jam armikja numër 1! Fiks Fare solli rastin e një drejtoreshe të një shkolle 9- vjeçare në Elbasan e cila e quan veten ‘armiken’ numër një të
Arteta nuk e përjashton mundësinë e tranferimit të Iscos në "Emirates" Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta nuk e ka mohuar mundësinë që ylli i Real Madridit, Isco të transferohet në "Emirates"
"Më ka çuditur Gega si njeri", Safet Gjici flet hapur: E refuzuam 3 herë kërkesën Skënder Gega do të largohej nga Kukësi me një ndjenjë të lartë përgjegjësie pas humbjes së fundit kundër Partizanit në s
Moti i keq përfshin Shqipërinë, ISHP jep 8 porosi për qytetarët Instituti i Shëndetit Publik këshillon qytetarët që të jenë të kujdesshëm në mënyrë që të shmangin aksidentet rrugore du
Hani kos çdo ditë? 10 fakte që duhet t'i dini Kosi është një nga produktet që e blejmë më shpesh në familjet tona. Ai gjendet gjithmonë në frigorifer. Por më posh
Arteta: Cilësitë e Xhakës nuk vihen në diskutim Hera e fundit që Arsenali fitonte një ndeshje në kampionatin anglez, ishte pikërisht në ditën e parë të nëntorit, në tra
Arteta ka një mesazh për Xhakën pas fitores në derbi Mikel Arteta është shprehur i kënaqur me fitoren e ekipit ndaj Chelsea. Edhe Mikel Arteta thuri lëvdata për Xhakën,
Dhjetori tragjik me 10 të vrarë, në ngjarje kriminale u përfshinë dhe policë Ndonëse misioni i policisë së shtetit është ruajtja e rendit dhe qetësisë publike, janë jo të paktë rastet ku efektivët
E ardhmja e Salah ende e paqartë, Klopp: Nëse dikush dëshiron të largohet, nuk e mbajmë atë Mohamed Salah po vazhdon të jetë emri më i përfolur për afatin kalimtar. Egjiptiani, kontrata e të cilit me Liverpool
Paul Pogba po shkon drejt Real Madridit? Mino Raiola, menaxheri i Paul Pogba, ka deklaruar publikisht që lojtari i tij dëshiron largimin nga Mancheser United.
Ngjarja tragjike në Prizren: ​Vëllai i dorasit që vrau babain tregon si ndodhi ngjarja Pas ngjarjes së rëndë në Prizren ku djali vrau me thikë babain e tij ka reaguar djali tjetër i të ndjerit. Agan Halil
Arteta i vë "syrin" yllit të Real Madridit Merkato nuk është hapur ende, por skuadrat kanë filluar të lëvizin. Kështu, Arsenal po mendon të përforcohet në repar
Çmimi i lartë i naftës, Rama ia pason fajin Berishën Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se çmimi i lartë i karburantit në vendin tonë është pasi qytetarët paguajnë edhe taksën
CR7 i treti, Messi nuk duket askund, renditja e "Këpucës së Artë" për këtë sezon (FOTO LAJM) Kampionatet e ndryshme kryesore të Europës nisin pushimet dimërore, edhe pse të shkurtëra. Ato i mbyllën angazhimet
Cilët janë zyrtarët e lartë grekë që do të marrin vaksinën e anti-Covid Autoritetet shëndetësore në Greqi kanë publikuar listën me 45 zyrtarët e lartë grekë që do të vaksinohen në fillim prej