999 rezultate për

arsye

Vajza lë punën në bankë për arsyen më absurde që keni dëgjuar Çmenduritë e ditëve të sotme duket se nuk kanë fund. Kështu një vajzë ka hequr dorë nga puna e saj në bankë, për të punu
Kjo është arsyeja pse Vinicius zgjodhi Realin dhe jo Barcelonës Vinicius Junior e ka pranuar se ai vendosi ta dëgjojë zemrën kur nënshkroi kontratë me Real Madridin, duke refuzuar një
I dha fund jetës mes lokalit, zbulohet arsyeja pse biznesmeni në Korçë mori vendimin tragjik Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme në qytetin e Korçës ku një 45-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armën e
PD me strategji të re, Basha fillon takimet në Elbasan Kreu i opozitësLulzim Basha, do të mbledhë sot kryesinë e Partisë Demokratike në Elbasan. Arsyeja e këtij takimi mëso
Me sytë nga bota! Stacionet e sizmiologjisë në Shqipëri rrezikojnë të mbyllen Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit rrezikon mbylljen e plotë të stacioneve të sizmiologjisë. Në një
Mori vajzën dhe iku, zbulohet arsyeja e largimit të Loredanës në Spanjë (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperja, Loredana së bashku me vajzën e saj u nis drejt Spanjës. Në fillim u tha se Loredana udhëtoi dr
Prekëse, arsyeja për të cilën gazetarja shqiptare do të donte ta rikthente në jetë të atin (VIDEO) Moderatorja Jona Spahiu, e cila në shtator të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë, është larguar përkohësisht n
Arsyen e di vetëm ajo, gazetari i njohur i shpreh publikisht dashurinë Ingritit (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Eraldo Rexho njihet për shoqërinë e ngushtë me shumë prej vajzave të njohura të showbizit sh
Të gjitha mediat turke shkruajnë për të! Zbulohet arsyeja e vizitës së Gentës në Turqi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Genta Ismajli, së fundmi ka udhëtuar drejt Turqisë dhe paska plane të mëdha. Këngëtarja është duk
Marrdhënjë për herë të parë, këto janë 5 arsyet e forta përse frikësohen vajzat e virgjëra Kur bëhet fjalë për seksin, shumë femra, e veçmas vajzat e reja që nuk kanë përvojë, nganjëherë ndiejnë frikë dhe pasigu
Gent Cakaj: Këto janë 3 arsyet pse ika nga Vetëvendosja Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka folur për karrierën e tij politike në Kosovë. Në një intervistë në emision
A ju është dridhur syri dhe nuk e keni kuptuar kurrë përse? Zbulojeni arsyen Shumica e njerëzve së paku njëherë janë ballafaquar me problemin e dridhjes së qerpikut. Ky fenomen njihet me emrin
4 arsyet pse duhet të fitojë Messi 'Topin e Artë', sipas prestigjozes spanjolle Një javë pasi u zbuluan të nominuarit dhe një muaj para ceremonisë së ndarjes së çmimeve, Leo Messi e bëri të qartë me "
Veshje të shtrenjta, por dështim spektakolar (FOTO LAJM) Moda ka ndryshuar shumë me kohën. Dhe për çdo vit bëhet shumë e vështirë të gjesh diçka që nuk është bërë më herët.
Hazard zbulon arsyen e ardhjes në Madrid Eden Hazard u bë pjesë e Real Madrid në merkaton verore. Belgu kështu plotësoi ëndrrën e tij për të luajtur në "Sant
Florian Agalliu tregon arsyen përse do të largohet nga "Top Channel" (FOTO LAJM) Dje u tha se Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Në shtëpinë tonë”. Revista “Who” shkruante se bashk
Gazeta zviceriane zbulon arsyen përse Baseli nuk do ta blejë Zhegrovën Talenti kosovar, Edon Zhegrova me shumë mundësi nuk do të blihet nga Baseli. Sjelljet e 20 vjeçarit kanë bërë që të
3 vite burg për gjyqtarët e Durrësit, arsyeja Tre gjyqtarët e Apelit të Durrësit dënohen me 3 vite burg pasi dhanë vendim në favor të Namik Sadikut. Treshja e drejtës
Rritet numri i femrave që dëshirojnë të ruajnë vezët, pritet të ketë ndryshime Nuk ka asnjë arsye shkencore që vezët e femrave mos të ruhen më shumë se 10 vite, thonë ekspertët e fertilitetit. Sip
Bale udhëton për në Londër, kjo është arsyeja (VIDEO) Gareth Bale tashmë gjendet në Londër. Anësori i Real Madridit nuk është stërvitur dhe ka udhëtuar të hënën në mëngjes