999 rezultate për

arsene

Arsene Wenger "hap" krahët për Marco Reus Sipas shtypit britanik, Arsenal dhe tranjeri i tij, francezi Arsene Wenger, kanë patur kontakte zyrtare me Borusia Monch
Walcott refuzon ofertën e Juventusit Mesfushori i Arsenalit i cili kërkohej me ngulm nga ekipi i "Zonjës së Vjetër", Theo Walcott ka mohuar se do të kalonte
Van Persie më i miri në Premierligë Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka lavdëruar Robin van Persien si sulmuesin më të mirë në Premierligë për momentin.
Guardiola mbron Arsene Wenger-in Edhe Guardiola e ka mbrojtur Wengerin pas humbjes së tmerrshme nga United 8-2 në ndeshjen e së djelës të luajtur në Old
Sir Alex Ferguson përkrah Wenger-in Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson i ka quajtur të çmendur kritikët që kërkojnë largimin e trajnerit të Ars
Nasri është në prag të shitjes Samir Nasri është në prag të largimit nga Arsenali pas mosmarrëveshjeve të tij të fundit me trajnerin e tij francez Arse
Wenger: Faji është i imi dhe jo i lojtarëve Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka pranuar përgjegjësinë mbi humbjet e shpresave për titullin pasi humbi me Bolton 2
Wenger: Kam nevojë për mbrojtës Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger thotë se ende është duke kërkuar një mbrojtës të ri. Arsenali deri tani ka transf