999 rezultate për

arsene

Jo vetëm Barça, edhe Arsenal pas Higuain Të gjithë pas Gonzalo9 Higuain në 24 orët e fundit. Kjo ndoshta edhe për shkak të deklaratës së sulmuesit të Napolit se
Wenger: Ramsey u dëmtua për fajin tim Aaron Ramsey i befasoi të gjithë në fillim të sezonit me golat, asistet dhe mbi të gjitha lojën e tij. Por, dëmtimi i
Arsenal, shtohen zërat mbi rikthimin e Van Persie-t Pas zërave të një dite më parë, vijnë të tjera konfirmime. Sulmuesi i Manchester United Robin Van Persie mund të riktheh
Kontratë faranoike për Arsene Wenger Edhe pse ka plot 18 vjet në krye të Arsenal Arsene Wenger duket se as nuk është mërzitur dhe as është lodhur, madje dësh
Diego Costa kushton 174 milionë? Sulmuesi i Atletico Madrid, Diego Costa, është lojtari më i preferuar nga trajneri i Arsenal Arsene Wenger. Francezi dës
Fitore drithëruese për Arsenalin (VIDEO) Arsenali ka shënuar dy gola në fund të takimit përballë Cardiff Cityt në Emirates, për të arkëtuar pikë të plota dhe për
"Doja Higuain, por Ozil doli më i mirë" Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka kaluar gjysmën e merkatos së verës duke u përpjekur të sigurojë shërbimet e Gonz
De Gea e feston 23-vjetorin me të dashurën (FOTO LAJM) David De Gea mori disa çaste pushimi para supersfidës së nesërme kundër Arsenal për të festuar 23-vbjetorin e tij të lin
Angli, ja kalendari sexy i trajnerëve (FOTO LAJM) Thoni të vërtetën: një Sir Alex Ferguson kështu nuk e keni parë kurrë më parë. Është vetëm një prej karikaturave argëtue
Arsenal: 30 milionë për El Shaarawy-n Arsenali është gati të ofrojë 30 milionë euro, në merkaton e janarit, për Stephan El Shaarawy. Faraoni 21-vjeçar ka luaj
Arsenal: 40 milionë + 1 Paund për Suarez Arsenali zgjedh një mënyrë origjinale për t’i dhënë një tjetër zhvillim telenovelës "Suarez" që po mban të mbërthyer mer
Wenger, 70 milionë paund për 2 yje (FOTO LAJM) Wayne Rooney mbetet ëndrra e merkatos së verës për Arsenal. Sipas asaj që raporton "Daily Mail", Shefi Ekzekutiv i "Topç
Wayne Rooney "çmend" Arsene Wenger Arsene Wenger është i gatshëm të sfidojë Monaco, PSG dhe Chelsea për të arritur te Wayne Rooney. Sipas asaj që raporton
Wenger: Boll më dhurata United Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger, është zotuar publikisht se Robin Van Persie është dhurata e fundit që i ka bërë Manch
Sarkozy shtyn Leonardon drejt Interit Rikthimi i Leonardos te Inter bëhet çdo ditë dhe më konkret. Sipas asaj që shkruan "France Football", Drejtori Sportiv i
Leksione anglishteje për Villan, Premier në korrik? Sipas asaj që shkruan portali sportiv spanjoll "Punto Pelota", David Villa mund të përfundojë te Arsenal sezonin e ardhs
Juve dhe dy milanezet kërkojnë Amorebietan Sipas asaj që raporton "SkySports.com", si Juventus ashtu edhe dy klubet milaneze: Milan dhe Inter po ndjekin me shumë i
Arsenal-Bayern, Wenger: Mos pësojmë gol në shtëpi Arsenali gjen në fazën eliminatore një skuadrat pretendente për të fituar trofeun e Champions League, duke u përballur m
Arsenal merr një katalanas Barcelona dhe Arsenal, janë pranë marrveshjes, për huazimin e mesfushorit spanjoll, Isac Cuenca, në "Emirates Stadium".
Shkëmbim Wenger-Ancelotti? Një skenar i bujshëm merkatoje po qarkullon orët e fundit në Angli. Paris Saint Germain, siç raporton "Sunday People", k