999 rezultate për

arsene

Wenger konfirmon mungesën një mujore të Ramsey Arsene Wenger ka lajmëruar zyrtarisht se Aaron Ramsey do të mungojë një muaj për shkak të lëndimit në kofshë Mesfusho
"Wenger: Koha jote mbaroi këtu" Tifozët e Arsenalit kanë humbur durimin me trajnerin e tyre, Arsene Wenger, i cili ka dështuar për të sjell kampionatin
Wenger nuk dorëzohet për titullin Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka thënë se ndihet shumë i lumtur për barazimin 2 me 2 me Tottenham. Arsenali dhe
Cech është lojtari vendimtar te Arsenali Ardhja e portierit çek, Petr Cech, ka qenë një ndër transferimet më të goditura në vite të topçinjëve, që kanë përmirësu
Arsene Wenger, siç nuk e keni parë kurrë më parë (FOTO LAJM) Në pankinë është i qetë dhe fjalëpak, ndërsa jashtë futbollit është një burrë me stil. Po flasim për teknikun e Arsenal,
Arsene Wenger i gatshëm të lerë Arsenalin Pas epokës Ferguson te Manchester United, duket se së shpejti do të mbyllet edhe ajo Wenger te Arsenal. Këtë gjë e ka bë
Ja kush është blerja e 199-të me fat e Wenger Petr Cech, është pa dyshim blerja e 199 me fat e Arsene Wenger. Debutimi i Petr Cech me Arsenalin të dielën ishte fatsje
Karikatura e ditës në futboll (FOTO LAJM) Jose Mourinho pas ndeshjes hodhi medaljen drejt tifozëve të Arsenalit duke thënë se i nuk i pëlqen t’i mbaj medaljet e h
Karikatura e ditës në futboll (FOTO) Portali Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazh është tekniku francez i Arsenal, Arsene Wenger. Një d
Arsene Wenger i jep leksione respekti Jose Mourinhos (VIDEO) Arsene Wenger ka akuzuar Jose Mourinhon se nuk i respekton kolegët e tij. "Special One" dhe Chelsea pritet të shpallen k
Plas ironia me Arsene Wenger-in (FOTO LAJM) Humbja e Arsenal përballë Monacos në shifrat 1-3 ishte padyshim surpriza më e madhe e ndeshjeve të para për 1/8-at e Cha
Arsenal i kërkon Suarezin Barcelonës Duhej të ishte goditja e madhe e merkatos së verës për Barcelonën por deri tani aventura në Katalunjë e Luis Suarez ka q
Wenger i Arsenalit: Jemi pranë një transferimi Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, konfirmon se ekipi i tij është shumë pranë transferimit të mbrojtësit Gabriel Pauli
Wenger: Bëmë lojë të zakonshme ndaj Manchester Cityt Lëvdatat për paraqitjen fantastike të skuadrës së Arsenalit ndaj Manchester Cityt, Arsene Wenger i ka pritur me modesti.
Wenger: Totalisht kundër "Topit të Artë" Tekniku i Arsenalit, Arsene Wenger, ka folur për "Topin e Artë" gjatë një interviste për mediat angleze. Francezi është
Inter-Arsenal, tjetër takim për Podolskin Lukas Podolski dhe Inter janë gjithmonë e më afër. Sipas asaj që raporton "Sky Sport24", gjatë mbrëmjes së sotme është p
Hazard-Diego Costa, Londra vishet "blu" (VIDEO) Derbi i Londrës mes Chelsea dhe Arsenal ka përfunduar me fitoren e djemve të Jose Mourinhos me rezultatin 2-0. Goli i Ed
18 vjet te Arsenal, ja 18 yjet e Arsene Wenger (FOTO LAJM) Ishte 1 tetori i 1996-ës kur Arsene Wenger do të ulej në krye të stolit të Arsenal për të mos e lëshuar edhe sot e kësaj
A është ky Arsenali i ri? (FOTO LAJM) Pas dështimit për të fituar titullin kampion një sezon më parë Arsenal duket se e ka filluar me këmbë të mbarë sezonin e
Arsene Wenger në plazh, imiton golin e Van Persie-t (FOTO LAJM) Kupa e Botës nuk mjafton për Arsene Wenger, i cili ka lënë për pak çaste rolin e komentatorit dhe analistit për t'iu dre