999 rezultate për

arsene

Gjithçka ishte drejt përfundimit, si dështoi transferimi i Vardy te Arsenali? Edhe pse në 2016 mes Vardy dhe Arsenalit ishte arritur një marrëveshje, sulmuesi kishte hequr dorë në minutat e fundit k
Trajneri i ri i Bayern, një refuzim dhe një "po" nga Arsene Wenger Trajneri i ri i Bayern Munchen vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar në Gjermani. Hans Flick po bën një punë shu
Bayerni më në fund vendos për trajnerin Hansi Flickun do të vazhdojë të jetë trajner i Bayern Munich Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge,
Arsene Wenger merr drejtimin e ekipit të madh francez Drejtuesit e Lyon kanë kontaktuar trajnerin Arsene Wenger, për të drejtuar skuadrën sezonin e ardhshëm sportiv 2019-2020
Arsene Wenger merr një post të rëndësishëm në FIFA Arsene Wenger refuzon Paris Saint Germain për FIFA-n. Sipas "Le Parisien", ish-trajneri i Arsenal ka refuzuar ofertën ed
Kaq para pagoi Arsenali për shkarkimin e Arsene Wenger Arsnali largoi pas 22 vitesh trajnerin Arsene Wenger. Mirëpo fatura e shkarkimit të tij nuk ishte aq e lirë. Klubi n
Wenger hedh dritë mbi kalimin te Milani Është përfolur shumë për një kalim të trajnerit Arsene Wenger te skuadra e Milanit në rast të një largimit të trajnerit
France Football: Arsene Wenger trajneri i ri i Milanit Edhe pse te Milani ka tre ndeshje që fitohet, përsëri gazeta franceze, “France Football” vazhdon të shkruajë se trajneri
Arsene Wenger i shkel syrin Real Madridit Arsene Wenger ka treguar se ka hedhur poshtë Real Madridin në disa raste por ai ka thënë se do “të dëshironte të testohe
Arsene Wenger: Kam refuzuar kaq shumë klube, sa ju nuk mund ta besoni Në mediat britanike e ardhmja e Arsene Wenger si trajner u vu në dyshime, por Wenger synon të mbetet edhe më gjatë si tr
Nuk shkon tek Arsenali, Low rinovon me Gjermaninë Joachim Low do të jetë trajneri i Gjermanisë deri në vitin 2022. Ai ishte njëri prej emrave më të përmendur bashkë me
Xhaka me urim special për Arsene Wenger Në një postim në Instagram, mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka falënderuar tifozët për përkrahje këtë sez
Arsene Wenger: Nuk jemi kualifikuar ende Arsene Wenger thotë se Arsenali duhet të kryejë punët e mbetur në Emirates, aty ku do të zhvillohet sfida e kthimit javë
Arsenali gjen zëvendësuesin e Arsene Wenger Drejtuesit e klubit të Arsenalit kanë vendosur që të shkarkojnë trajnerin Arsene Wenger në fund të këtij sezozni Traj
Manchester City mposht përsëri Arsenalin e Arsene Wenger (VIDEO) Manchester City ka arritur të fitojë përsëri ndaj Arsenalit, por këtë herë në kampionatin anglez me shifrat e përgjithsh
Arsene Wenger kërkon me ngulm mbrojtësin e Atletico Madrid Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger thuhet se po planifikon të të nënshkruaj me mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Maria
Thierry Henry pasuesi i Arsene Wenger tek Arsenali E ardhmja e Arsene Wenger në krye të stolit të Arsenalit është gjithnjë e më e paqartë. Me shumë gjasa vendin e 68 v
Arsenali shumë afër divorcit me Arsene Wenger Trajneri i Arsenalit po përballet me presionin gjithmonë e më shumë në rritje për të siguruar një vend në UEFA Champions
Henrikh Mkhitaryan me deklaratë thumbuese për ish-trajnerin e tij “Arsene është një trajner më i dashur, kurse Mourinho shumë i rreptë”, Mkhitaryan tregoi dallimin mes trajnerit francez
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe Arsene Wenger janë personazhet kryesore të karikaturës së ditë. Faqja angleze Goal.com