999 rezultate për

arritur

Zidane ka gati sakrifikimin e Bales për të arritur tek Hazard Sipas mediumit spanjoll Don Balon, ylli i Chelseat, Hazard është objektivi kryesor për trajnerin francez të Realit, Zida
Mesi: Jemi në rrugë të drejtë për të arritur një funksionim të mirë të qeverisjes vendore Tetë bashki kanë fituar çmime për praktika të mira në qeverisjen vendore në kuadrin e nxitjes që Ministria e Brendshme d
Mediat spanjolle zbulojnë planin e Realit për të arritur tek Icardi Real Madridi është aktivizuar përsëri në merkato dhe drejtuesit janë duke shqyrtuar seriozisht mundësinë nëse do të bëjn
4 familje në Durrës apel për ndihmë: Uji ka arritur në katin e dytë Duket se reshjet nuk kanë ndërmend të ndalojnë dhe situata po përkeqësohet gjithnjë e më shumë duke vënë në rrezik jetën
Tare: Dua ta përmirësoj nivelin e Lazios për të arritur objektivat Drejtori sportiv, Igli Tare thotë se Lazio dëshiron "të rikthehet në Ligën e Kampionëve" dhe "ndoshta të fitojë" Ligën e
Hamilton i jep merita të gjithëve për triumfin e arritur Pak ditë para garës së fundit të Formula 1 për sezonin e Vitit 2017 që do të zhvillohet në Abu Dhabi në 26 nëntor, skua
Ilir Daja shpreson tek neglizhimi i Dinamos, për të arritur një rezultat pozitiv Ilir Daja hidhet në sulm. Ndaj Dinamos së Kievit do të zbresë në fushë një Skënderbe shumë ofensiv për të mbajtur gjallë
Deputetja e AAK-së sulmon dialogun e Hashim Thaçit (VIDEO) Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, i cili ka kaluar tashmë në nivel presidentesh, nuk po pritet shumë mirë nga një pjesë e
Ventura i bën të gjithë "budallenj": Askush s'ka arritur atë që arrita un Fillimisht premtoi se do të dorëhiqet, më pas e përgënjeshtroi. Por jo vetëm kaq, thotë madje se është trajneri më i mir
Klopp i kënaqur me skuadrën, ja se çfarë thotë ai për rekordin e arritur Jurgen Klopp përshëndeti rekordmenët e Liverpoolit pas shpartallimit të Mariborit me rezultatin 7-0. Kjo ishte fitorj
Tusk: Nuk është arritur progres i duhur në bisedimet për “Brexit” Presidenti i Bashkimit Evropian, Donald Tusk, thotë se bisedimet për daljen e Britanisë nga Bashkimi Evropian ende nuk k
Ja të arriturat dhe aktivitetet e studentëve nga kolegjet më të mira në Maqedoni Synimi kryesor i Sektorit për Veprimtari Publike (arsim, kulturë, sport, mbrojtja shëndetësore për femijët) është ngritj
Ja sa paguajnë shqiptarët për të arritur si klandestinë në Angli Fiks Fare zbuloi një grup të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar. Nëpërmjet kamer
Ramos do të përdoret nga Reali për të arritur tek ylli që luan në Premier League Sergio Ramos, kapiteni i Real Madridit dhe kombëtares spanjolle mund ta sjell yllin e Premier League-s në Santiago Berna
Xhavit Haliti: PAN-i ka arritur t’i sigurojë numrat! Ende ka dilema nëse gjatë javës së ardhshme do të mblidhet Kuvendi i Kosovës për votimin e kryetarit, dhe hapjen e rrugë
Shpendi tregon të arriturat në arsim Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka treguar të arriturat e qeverisjes së tij nga viti 2014 rreth sistemit të arsimit
Pele ka një mesazh për Ronaldon pas rekordit të arritur Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka shkuar në 78 gola me Portugalinë, duke lënë prapa legjendën braziliane Pele me
"Brenda javës ka arritur në katër numri i foshnjave të vdekura, kërkojmë llogari nga ministria" VMRO – DPMNE ka akuzuar Ministrinë e Shëndetësisë dhe drejtoreshën e Klinikës Gjinekologjike në Shkup për bilancin e vde
"Pele i ri": Jam i lumtur për çfarë kam arritur por pres akoma nga vetja I quajturi "Pele i ri" ka folur sot për Marcan. Ai është shprehur mjaft i lumtur që ka arritur që në moshën 16-vjeça
Deportivo La Coruna ndihmon Atletikon për të arritur tek Costa Atletico Madrid është i ndëuar duke mos bërë asnjë transferim në këtë merkato vere, deri në atë të dimrit. Raportet