999 rezultate për

arritur

Interi në hall, e kërkon por akoma nuk e ka arritur rinovimin e kontratës me Icardin Zërat për një transferim të mundshëm të Mauro Icardit te Reali i Madridit për momentin nuk janë marrë shumë seriozisht n
Coutinho së bashku me familjen ka arritur në Barcelonë (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka mbërritur në Barcelonë, pas arritjes së marrëveshjes mes Barçës dhe Liverpoolit për transferimin e
Zyrtare: Liverpooli dhe Barcelona kanë arritur akordin për Coutinhon Klubi i Futbolli i Liverpoolit njofton se është arritur marrëveshje me Barcelonën për Philippe Coutinhon. Po ashtu ed
Drejtësia e zvarritur: 811 ditë për një aktgjykim 342 mijë e 590 lëndë vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura në Gjykatat Themelore, atë të Apelit e në Gjykatën Supreme. K
U ekzekutua duke arritur në shtëpi, si u gjet trupi i Ndokës pas 6 orësh Vritet në pritë vëllai i ish-deputetit të PS-së në qarkun e Lezhës, Arben Ndoka. Persona ende të paidentifikuar qëlluan
Në këtë vend të Kosovës bora ka arritur 20 centimetra Bora që ka rënë dje në Kosovë, ka zbukuruar vendin. Pamje mahnitëse u ka dhënë edhe disa fshatrave në komunën e Poduj
Barcelona do të largojë 6 lojtarë për të arritur Coutinhon Sipas gazetës spanjolle Mundo Deportivo, Barcelona ka bërë gati planin operativ të janarit me katër largime dhe një afri
Zidane ka gati sakrifikimin e Bales për të arritur tek Hazard Sipas mediumit spanjoll Don Balon, ylli i Chelseat, Hazard është objektivi kryesor për trajnerin francez të Realit, Zida
Mesi: Jemi në rrugë të drejtë për të arritur një funksionim të mirë të qeverisjes vendore Tetë bashki kanë fituar çmime për praktika të mira në qeverisjen vendore në kuadrin e nxitjes që Ministria e Brendshme d
Mediat spanjolle zbulojnë planin e Realit për të arritur tek Icardi Real Madridi është aktivizuar përsëri në merkato dhe drejtuesit janë duke shqyrtuar seriozisht mundësinë nëse do të bëjn
4 familje në Durrës apel për ndihmë: Uji ka arritur në katin e dytë Duket se reshjet nuk kanë ndërmend të ndalojnë dhe situata po përkeqësohet gjithnjë e më shumë duke vënë në rrezik jetën
Tare: Dua ta përmirësoj nivelin e Lazios për të arritur objektivat Drejtori sportiv, Igli Tare thotë se Lazio dëshiron "të rikthehet në Ligën e Kampionëve" dhe "ndoshta të fitojë" Ligën e
Hamilton i jep merita të gjithëve për triumfin e arritur Pak ditë para garës së fundit të Formula 1 për sezonin e Vitit 2017 që do të zhvillohet në Abu Dhabi në 26 nëntor, skua
Ilir Daja shpreson tek neglizhimi i Dinamos, për të arritur një rezultat pozitiv Ilir Daja hidhet në sulm. Ndaj Dinamos së Kievit do të zbresë në fushë një Skënderbe shumë ofensiv për të mbajtur gjallë
Deputetja e AAK-së sulmon dialogun e Hashim Thaçit (VIDEO) Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, i cili ka kaluar tashmë në nivel presidentesh, nuk po pritet shumë mirë nga një pjesë e
Ventura i bën të gjithë "budallenj": Askush s'ka arritur atë që arrita un Fillimisht premtoi se do të dorëhiqet, më pas e përgënjeshtroi. Por jo vetëm kaq, thotë madje se është trajneri më i mir
Klopp i kënaqur me skuadrën, ja se çfarë thotë ai për rekordin e arritur Jurgen Klopp përshëndeti rekordmenët e Liverpoolit pas shpartallimit të Mariborit me rezultatin 7-0. Kjo ishte fitorj
Tusk: Nuk është arritur progres i duhur në bisedimet për “Brexit” Presidenti i Bashkimit Evropian, Donald Tusk, thotë se bisedimet për daljen e Britanisë nga Bashkimi Evropian ende nuk k
Ja të arriturat dhe aktivitetet e studentëve nga kolegjet më të mira në Maqedoni Synimi kryesor i Sektorit për Veprimtari Publike (arsim, kulturë, sport, mbrojtja shëndetësore për femijët) është ngritj
Ja sa paguajnë shqiptarët për të arritur si klandestinë në Angli Fiks Fare zbuloi një grup të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar. Nëpërmjet kamer