999 rezultate për

arritur

Mesut Ozil, lojtari më i shpejtë që ka arritur 50 asistime në historinë e Premier Leagues Mesut Ozil është bërë lojtari më i shpejtë për të arritur 50 asistime në historinë e Premier Leagues. Mesfushori i Ar
Haradinaj i gatishëm për të arritur dakordësinë me serbët për demarkacionin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se seanca për ratifikimin e marrëveshjes për demarkacion me Malin e Zi
Milan informon ekipin se ka arritur marrveshjen me lojtarin “Football-Italia” shkruan se Milan dhe Pepe Reina kanë rënë dakort për një marrveshje. Madje është dhe “Gazzetta dello S
Emri, marrëveshje është arritur në tre kapituj Në tre kapituj, për emrin, shtrirja e përdorimit dhe akronimeve, sipas “Katimerinit” grek, është arritur marrëveshje mid
“Katimerini”: Është arritur marrëveshje për emrin Në tre kapituj, për emrin, shtrirja e përdorimit dhe akronimeve, sipas “Katimerinit” grek, është arritur marrëveshje mid
Pjanic: Kemi arritur një objektiv të rëndësishëm Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, është shprehur i lumtur pas fitores ndaj Ataltantas që i dërgoi ata në finale t
Cristiano Ronaldo flet për 300 golat e arritur në La Liga Cristiano Ronaldo ka arritur në kuotën e 300 golave në La Liga, futbollisti i dytë në histori të Spanjës që regjistron s
Luiza Gega: Unë këtë garë e bëra thjesht për të parë se ku kam arritur Atletja shqiptare ka marrë një medalje të artë në Kampionatin Ballkanik në Stamboll, por kishte shpresuar në një ritëm m
Veseli: Të arriturat e Kosovës janë të paimagjinueshme Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se 20 vjet më parë të paktë kanë qenë ata që kanë besuar se Kosov
Neymar: Jam shumë i lumtur që kam arritur 350 gola në këtë moshë 350 gola në karrierë dhe është vetëm 25 vjeçar, nesër do t’i mbushë 26 vjet – Neymar po e shkruan emrin në librat e hist
Zyrtare: Manchester City ka arritur blerjen e mbrojtësit fracez të Bilbaos ​Mancehster City ka transferuar qendërmbrojtësin francez të Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte. Skuadra angleze
Rama: Jemi duke arritur marrëveshje historike me Greqinë Në mbledhjen e grupit të PS-së, kryeministri Edi Rama ka bërë një pasqyrë të vizitës së tij në forumin e Davos-it. Ra
Ngjarja e rëndë në Tetovë, Arifi: Zjarrfikësit kanë arritur në kohë Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi në një prononcim para mediave, ka pohuar se zjarrfikësit në rastin e familjes
Zbulohet arsyeja pse Barcelona dhe Inter nuk e kanë arritur marrveshjen për Rafinhan Sipas Corriere della Sera, Interi besohet se ka rritur ofertën për Rafinhan dhe pret një përgjigje nga Barcelona më së l
Shefi i ushtrisë serbe kërkon sistem raketor për të arritur çdo cak në Kosovë Serbia po planifikon të blejë sistem raketor i cili zhvillon luftë në largësi më të mëdha se 400 kilometra. Kështu ka
Interi në hall, e kërkon por akoma nuk e ka arritur rinovimin e kontratës me Icardin Zërat për një transferim të mundshëm të Mauro Icardit te Reali i Madridit për momentin nuk janë marrë shumë seriozisht n
Coutinho së bashku me familjen ka arritur në Barcelonë (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka mbërritur në Barcelonë, pas arritjes së marrëveshjes mes Barçës dhe Liverpoolit për transferimin e
Zyrtare: Liverpooli dhe Barcelona kanë arritur akordin për Coutinhon Klubi i Futbolli i Liverpoolit njofton se është arritur marrëveshje me Barcelonën për Philippe Coutinhon. Po ashtu ed
Drejtësia e zvarritur: 811 ditë për një aktgjykim 342 mijë e 590 lëndë vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura në Gjykatat Themelore, atë të Apelit e në Gjykatën Supreme. K
U ekzekutua duke arritur në shtëpi, si u gjet trupi i Ndokës pas 6 orësh Vritet në pritë vëllai i ish-deputetit të PS-së në qarkun e Lezhës, Arben Ndoka. Persona ende të paidentifikuar qëlluan