999 rezultate për

arritur

Hoti njofton kabinetin qeveritar në ç' fazë kanë arritur bisedimet me Serbinë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti në mbledhjen e sotme të Qeverisë ka njoftuar kabinetin qeveritar për Samitin e Par
Shqiptarët "të pa interesuar" për të votuar, jehona tek maqedonasit ka arritur gati 50%, tek shqiptarët 26% Jehona e votuesve deri në orën 15 është 31,78 për qind, bënë të ditur nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve pasdite në ko
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
Ahmeti nga Gostivari: Në gjithë këto vite asgjë nuk kemi dhuratë, të gjitha i kemi arritur me shumë sakrificë Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sonte para qytetarëve të Gostivarit ka shpalosur konceptin e tij për kryeministrin e parë shq
Marrëveshja e arritur, Rangnick më tre pozicione te Milani Ralf Rangick pritet që sapo të përfundoj sezoni të zyrtarizohet si trajner i ri i AC Milan. Por, ai nuk do të jetë ve
Kai Havertz ka arritur marrëveshje me Chelsean? Kai Havertz duket se do të jetë transferimi i madh i Chelseat në këtë verë. Skuadra londineze tashmë e ka transferuar
Sancho ka arritur marrëveshje me Man.United, përfiton pagë "faraonike" Ylli anglez i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, pritet të largohet nga ‘Signal Iduna Park’ në fund të këtij sezoni. Sa
"Çfarë nuk kemi bërë për të arritur ringjalljen", dërgohet në psikiatri 34 vjeçarja Një ngjarje tronditëse është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku ashtu sikundër është raportuar nënë e bijë u v
Ndryshimi drastik i Liverpool që bëri në skuadër për të arritur te trofetë Të kthehemi në tetor 2015, ku Jurgen Klopp zëvendësoi Brendan Rodgers si trajner i Liverpool dhe Reds ishin ne vendin e
31 vjeç, Lewandowski paralajmëron se akoma nuk e ka arritur kulmin Sulmuesi i Bayern Munich nuk ka qenë asnjëherë në tre të parëtt për çmimin më prestigjioz individual të futbollit, rekor
Kanë arritur marrëveshje, Joshua dhe Fury do të "mbulohen" me para Gjatë ditës së sotme, promoteri i boskit, Eddie Hearn ka raportuar se ka një marrëveshje mes Anthony Joshuas dhe Tyson F
Kryemadhi flet Reformën e re Zgjedhore: S’është arritur ndonjë gjë e madhe ""E para nuk është se është arritur ndonjë gjë e madhe, që është bërë zbulimi i shekullit..." Kryetarja e LSI-së, Mon
Callejon i vendosur për tu larguar nga Napoli, ka arritur marrëveshje me gjigandin e La Liga Anëtari i Napoli, Jose Callejon, me shumë gjasë do të largohet nga skuadra e Napoli, gjatë merkatos së verës. Sipas r
"Sport" me lajm bombastik: Lautaro ka arritur marrëveshje me Barçën, kontratë 5-vjeçare Lautaro Martinez shtë një ndër emrat kryesor që po përflitet për tu transferua te Barcelona. E përditshmja katalanse
Eto'o me fjalë të mëdha për Messin: Sukseset e tij, të pamundura për t’u arritur Samuel Eto’o ka thënë se do të jetë shumë e vështirë që dikush të arrijë sukseset e Lionel Messit në futboll. Ylli ar
E bujshmë nga Bild: Rashica ka arritur akordin paraprak me Leipzig Një lajm i bujshëm ka qarkualluar ditën e sotme në median prestigjioz gjermane "Bild". Milot Rashica ka arritur akor
Pjanic ka arritur marrëveshje me Barcelonën Miralem Pjanic ka arritur marrëveshje për t’u transferuar te Barcelona shkruan e përditshmja italiane "Tuttosport". G
BILD e bën të kryer: Sane ka arritur marrëveshje me Bayernin Bayern Munchen ka kohë që është i interesuar për mesfushorin e Manchester Cityt, Leroy Sane. Sipas gazetës së madhe g
​Hoti: Kemi arritur marrëveshje me Listën Serbe I propozuari për kryeministër nga LDK-ja, Avdullah Hoti, ka deklaruar se përveç AAK-së kanë arritur marrëveshje bashkëqe
"Pikun e kemi arritur", Pëllumb Pipero qetëson shqiptarët Mjeku i njohur infeksionit Pëllumb Pipero u shpreh se piku i koronavirusit në Shqipëri është arritur në fund të marsit d