999 rezultate për

arritur

Artisti rus pikturon nën ujë (VIDEO) Denis Llotarev, pikor rus ka arritur që të pikturojë edhe në thellësi të Detit të Zi dhe atij të Kuq. Edhe pse në kushte
Kaka përgënjeshtron lajmin: E kam mendjen vetëm te Reali Sulmuesi i Realit të Madridit Ricardo Kaka, mohoi përfundimisht zërat për një transferim të mundshëm të tij nga Los Blan
Statistikat, Reali fiton në 68% të rasteve Reali i Madridit ka siguruar titullin e kampionit të dimrit në Spanjë dhe kjo i jep akoma më shumë shpresa se ata do fit
"Godet" Kastrioti, vjen Pejiç 80 mijë eurosh Pero Pejiç do të firmosë sot për Kastriotin një kontratë 1- vjeçare për 80 mijë euro në sezon. Mesa duket, ka qenë një f
Reshjet e dëborës, probleme në disa qytete të vendit Reshjet e dëborës, shiut dhe erërat e forta të cilat kanë përfshirë gjatë ditës së kaluar dhe gjatë natës së mbrëmshme S
Elbasan, grabitën banesat, arrestohen tre persona Tre persona të akuzuar për veprën penale të vjedhjes janë ndaluar nga Policia e Elbasanit. Sipas burimeve te policise në
Flamengo-Ronaldinho, arrihet akordi Ronaldinho do të qëndrojë te Flamengo gjatë vitit të ardhshëm. Pas zërave për largimin e tij, është zv/presidenti i klub
Bleonës nuk i dalin llogaritë për 2011-ën Edhe pse konsiderohet si një këngëtare e pasur dhe me mjaft fitime në profesionin e muzikës, këtë vit nuk ka arritur të
Milan, Galliani mohon largimin e Patos Është kthyer në lajm të ditës, raportimi se Alexandre Pato mund të largohet nga Milani për të shkuar te Paris Saint-Germ
Sondazhi, Guardiola më i dashuri i spanjolleve Prej disa sezonesh cilësohet si tranjeri më i mirë në Botë, pasi është ai që drejton skuadrën spektakolare me emrin Barc
Kuvendi nuk ka arritur që të mbikëqyrë Qeverinë Kuvendi i Kosovës as gjatë vitit 2011 nuk ka arritur që të mbikëqyrë Qeverinë e Kosovës, ashtu siç parashihet me Kushtet
Importi i prodhimeve vendore Kosovë-Shqipëri po funksionin si më parë Shqipëria anuloi urdhrin për referencat në doganim me Kosovën, pikërisht për artikullin patate. Lajmi është bërë i ditur
Juventus, nga Perugia vjen Nesta i Ri Juventus ka piketuar goditjen e saj të parë për merkaton e janarit. Klubi i Perugia ka anonçuar se ka arritur një akord
Superliga, Festa të hidhura për Vllazninë dhe Tiranën Sapo janë mbyllur pesë nga gjashtë ndeshjet e Kategorisë Superiore të futbollit ku bien në sy fitorja e Tomorit 2-0 në d
Kosova masa reciprociteti ndaj Shqipërisë? Kosova mund të vendosë çmime reference ndaj prodhimeve të Shqipërisë nëse Tirana zyrtare nuk e heq taksën e referencës p
Laborator për kultivimin e drogës në Shkup Në lagjen Draçevë të Shkup sot në mëngjes është zbuluar një laborator i posaçëm për kultivimin dhe përpunimin e lëndës n
Familja Beckham zbarkon sot në Paris Më në fund lajmi erdhi. David Beckham është shumë pranë transferimit te Paris Saint Germain. Spice Boy, sipas asaj që
EULEX-i futet në Serbi për të arritur në veri Pesë autoblinda me policë të EULEX-it, të enjten në orët e vona, kanë hyrë në Serbi nëpërmjet vendkalimit kufitar në Mer
Saimir Strati, 1 milion kokrra kafeje për të arritur te Guinness Saimir Strati ka fituar për herë të gjashtë çmimin Guinness, duke krijuar kësaj here një rekord të ri, atë të mozaikut m
Reshjet e dëbores dhe shiut rrit prurjet e ujit në hidrocentrale Reshjet e shiut dhe të dëborës që kanë rënë gjatë ditëve të fundit në Shqipëri kanë rritur sërish nivelet e hidrocentral