999 rezultate për

arritur

Ka arritur format perfekte, Greta Koçi zbulon sekretin (FOTO LAJM) Prej disa muajsh këngëtarja e njohur, Greta Koçi, po qëndron në Vjenë të Austrisë. Këtë ajo e ka zbuluar përmes fotove t
Murrizi zbulon marrëveshjen e arritur me Pfizer: Kaq kushton një vaksinë! Kryetari i Partisë Lëvizja Demokratike Shqiptare, Myslim Murrizi, përmes një interviste, ka zbuluar detajet e marrëveshj
Alaba ka arritur marrëveshje me Realin? Babai i austriakut mohon gjithçka Babai i David Alabas ka mohuar raportimet se djali i tij ka arritur marrëveshje me Real Madridin. Marca raportoi se a
Është arritur marrëveshje, Reali transferon lojtarin e parë gjatë kësaj merkatoje Real Madridi ka siguruar transferimin e parë për afatin veror që hapet në qershor. "Galaktikët" kanë arritur marrëves
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës (FOTO LAJM) Erling Haaland kryeson listën e lojtarëve që kanë arritur më shpejt shifrën e 25 golave, ndërsa luajnë në pesë ligat më
Ditëlindje e hidhur për Sarrin, nuk ndodhte prej 9 vitesh Maurizio Sarri mbush 62 vjeç. Ka qenë protagonisti i një përalle të mrekullueshme që e ka çuar nga kategoria e dytë t
Marrëveshja e arritur, Pochettino drejt zyrtarizimit si trajner i PSG-së Maurizio Pochettino thuhet se ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germain, ai do të jetë trajneri i ri i skuadrës, zyr
Pas takimit të agjentit të Calhanoglu dhe Maldinit nuk është arritur marrëveshja për rinovim Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy drejtuesve të Milanit, Federico Ma
Foto të tmerrshme, indiferenca njerëzore ka arritur kulmin (FOTO LAJM) Sipas statistikave, rreth 100,000 krijesa detare ngordhin çdo vit për shkak të mbeturinave plastike. Dhe kjo nuk është e
Marrëveshja është arritur, befasi për Juventusin dhe Interin Pavarësisht emergjencës coronavirus që po kushtëzon ekonomikisht të gjithë klubet, edhe ato më të pasurit, sesionet e ar
"Vendi nuk ka arritur kulmin e valës së dytë", Brataj parashikon 1 mijë raste në ditët në vijim Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka bërë një deklaratë të fortë duke u shprehur se në ditët në vijim numri i të
Kreu i Urgjencës: Nuk kemi arritur ende pikun, infektimet do të rriten në Shqipëri Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive pranë ISHP-së, Silva Bino foli nëse vendi do t’i nënshtrohet masave kufiz
Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Nëse i keni arritur të 40-tat, këto ushqime nuk duhet më t'i hani Aftësitë rimëkëmbëse të trupit zbehen ndjeshëm pas të dyzetave. Në këtë grup moshë, njeriu është më i rrezikuar nga kole
Basha sulmon qeverinë: Ajo që po ndodh në Ballsh ndodh kudo, familjet kanë arritur falimentimin Kreu i opozitës Lulzim Basha në një dale për mediat ka folur lidhur me situatën aktuale të naftëtarëve të Ballshit por e
Barcelona ka arritur marrëveshje personale me mbrojtësin e Norwich Mbrojtësi i Norwich City, Max Aarons ka arritur marrëveshje pesë vjeçare me Barcelonën, raporton e përditshmja spanjolle
Prestigjozja spanjolle: Suarez e ka arritur marrëveshjen me Juventusin Marca raporton se Luis Suarez ka arritur marrëveshje me Juventusin në vlerë prej 10 milionë euro në sezon, pasi të largo
Debati për votimin e Qeverisë së re, Ademi: BDI është ilaç për të gjitha partitë në vend, ka arritur marrëveshje historike Bashkimi Demokratik për Integrim po dëshmon vazhdimisht se është partia më vizionare dhe me më së shumti besueshmëri në
LSDM-BDI: Parimisht kemi arritur marrëveshje për qeverinë Ashtu si ditëve të kaluara, pa shpalosur më shumë detaje, dy partitë konfirmojnë se po vazhdojnë takimet konstruktive të
Opozita e Bashkuar: Vijimi i dialogut politik, rruga e vetme për të ruajtur konsensusin e arritur Pasi Kuvendi miratoi marrëveshjen e arritur më 5 Qershor, Opozita e Bashkuar në një reagim të përbashkët thotë se “vijim