999 rezultate për

arrestua

60 mijë euro kokainë në makinë, si u arrestua shqiptari në Itali 600 gramë kokainë janë sekuestruar nga policia italiane mbrëmjen e së shtunës nga policia italiane e Compagnia di Riva.
Arrestohet kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Pejë, është arrestuar kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova. Rugova është
Vrasja në Malësinë e madhe, pse u arrestua babai i Daniel Pepajt Ngjarja në Malësinë e Madhe se vjen e rëndohet. Ditën e sotme Policia ka arrestuar dhe Rrok Pepajn, babain e Daniel Pepa
Operacion ndërkombëtar antidroge Shqipëri-Itali, kush është i riu që u arrestua Finalizohet një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, për goditjen e një grupi kriminal në fushën e narkotikëve. O
6 zyrtarë të arrestuar për 1 milion dollarë, dalin detajet nga operacioni Policia ka reaguar në lidhje me operacionin për arrestimin e 6 personave pasi dyshohet se përmes një skeme mashtrimi kan
Akuzat për fshehje të ardhurash dhe mashtrim, kush janë 6 zyrtarët e arrestuar Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore. Deri më tani
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 5 persona, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. I. D., 26 vjeç
7 të arrestuar nga aksionet e policisë, sekuestrohen 10 kg kanabis Policia e Fierit ka arrestuar 7 persona në dy operacione të ndryshme. Dy persona u arrestuan pasi u kapën me 10 lëndë
Dalin dëshmitë, si u kërcënua me video intime e mitura nga bashkëmoshatarët (FOTO LAJM) Një vajzë e mitur nga Gjilani është shantazhuar nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët vazhdimisht e kërcënonin se do t’i
Përleshje mes familjes shqiptare dhe asaj rumune, plagosen tre persona Një sherr masiv është regjistruar në Itali mes një familje shqiptare dhe një familjeje rumune. Mediat fqinje shkruajn
Eliminoi në sy të fëmijëve 26-vjeçarin, kush është Paulin Nikaj i ekstraduar sot në Shqipëri Paulin Nikaj, 40 vjecc dhe i dënuar me 30 vite burg nga gjykata italiane pasi ekzekutoi në parkimin e një qendre tregtar
E pranon vetë Lyrical Son: Më arrestuan, më mbajtën në komisariat Lyrical Son njihet për një karrierë pa skandale, ku e gjitha është e bazuar në prurjet muzikore dhe aspak me ngjarje për
Mori peng shokun në Velipojë për 4 mijë euro, kush është 41-vjeçari që u arrestua sot Policia e shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme në Gjirokastër Dodë Gjikolajn, i cili rezulton në kërkim ndërkombëtar
EMRI/ Vrasje me pagesë e shpërthim eksplozivi, kush është shkodrani i arrestuar sot (VIDEO) Policia ka vënë në pranga Dodë Gjikolajn në Velipojë, të akuzuar për krimë të rënda dhe i njohur si vrasës me pagesë.
"Tapë" në timon dhe dhunë në familje, gjashtë të arrestuar në Tiranë Gjashtë persona në kryeqytet janë arrestuar pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për Hetimin e Na
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona dhe procedohen penalisht 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. N
U arrestua me armë, Fjolla Morina reagon ashpër: Po lëndoni familje dhe fëmijë! Një javë pasi u arrestua në pikën kufitare të Morinës me dy armë në çantë, Fjolla Morina, ka bërë të parin reagim publik
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.
Policia zbardh detajet, si u arrestua i riu që tentoi arratisjen nga Komisariati Policia e Shtetit ka zbardhur detajet e arratisjes së një personi nga komisariati në Tiranë. Personi në fjalë ishte
Ndalohet Nasim Haradinaj, refuzon hetuesit e Speciales, kërkon Policinë e Kosovës ta arrestojnë Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradianj është arrestuar nga zyrtarë të Speciales. Haradinaj pak koh