999 rezultate për

arrestua

Lihen të lirë katër policët e arrestuar në operaconin anti-kanabis në Vlorë Gjykata ka vendosur detyrim paraqitje për 4 punonjësit e policisë: Arjan Tase; Artur Veshaj; Ilir Kadena; Alem Llanaj të
Tronditëse! Shqiptari në Greqi abuzonte prej 4 vitesh vajzën minorene të partneres Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e partneres së tij që kur ishte
Shtatë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë orëve të fundit 7 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua E.
Flet i arrestuari në protestë: Policia më bëri për spital! Në një lidhje live, aktivisti Altin Koci, i cili ndodhet në arrest shtëpie si pjesëmarrës në protestat për vrasjen e Klo
Protesta për Klodian Rashën, lihen në burg 11 shtetas Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 24 nga 42 të arrestuarit gjatë të protestave të zhvilluara ditët e fundit në kry
Kërkuan drejtësi për vrasjen e Klodianit, Gjykata e Durrësit liron të arrestuarit e ditës së premte Gjykata e Durrësit ka marrë vendim sot për të liruar të gjithë të arrestuarit e protestës së të premtes. Për të shtat
Shefa rendi dhe krimesh, kush janë drejtuesit e policisë të arrestuar në Vlorë Ditën e sotme operacion kundër kultivimit të kanabisit në Vlorë, solli arrestimin e 27 personave dhe shpalljen në kërkim
Aksion antidrogë në Vlorë, arrestohen 30 persona Një aksion antidrogë është zhvilluar orët e fundit në qytetin e Vlorës, ku mësohet se deri më tani janë arrestuar 30 per
20-vjeçari i arrestuar i sëmurë në komisariat, policia rreshton akuzat Mbrëmjen e sotme, në rrjet qarkulloi lajmi se një protestues i arrestuar nga Policia, ishte në gjendje të rëndë shëndetë
Kamioni me 2 ton drogë i ndaluar në Malin e Zi, shkon në 4 numri i të arrestuarve Policia e Tiranës në bashkëpunim me atë të Shkodrës ka arrestuar një person tjetër si të përfshirë në tentativën për tra
"Shes verë, do takoja të dashurën": Si gënjeshtrat çuan pas hekurave shqiptarin në Itali Një 46 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane në Ponte Pattoli, pasi u kap me rreth 3 kg kokainë. Shqiptari
U arrestua në Abu Dabi, policia jep detajet për Plarent Dervishajn Policia e Shtetit ka nxjerrë në dritë detaje te reja në lidhje me arrestimin e Plarent Dervishaj, pas shpalljes në kërki
Protestuesit zhvendosen në ish-Bllok: Të rinjtë lirojnë shokun e arrestuar nga Policia (VIDEO) Protesta e të rinjvë është spostuar në zonën e ish-Bllokut. Policia ka shpërndarë turmat duke hedhur gazlotësjellës
Publikohen pamjet e drogës së konfiskuar në Haraçinë (FOTO LAJM) MPB ka publikuar fotografitë e drogës së konfiskuar gjatë aksionit në Haraçinë. Zedhenesi i MPB-së Toni Angelovski k
Plas sherri në një lokal në Durrës, plagosen me thikë 3 persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Ishëm të Durrësit ku janë plagosur me thikë e sende të forta 3 persona, pas një
Trafik droge nga Spanja në Itali, arrestohet shqiptari bashkë me një tjetër Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për trafik droge nga Spanja. Së bashku me të ë
Tetë të arrestuar në Tiranë, mes tyre dy vajza: Përse akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët e Seksionit për Hetimi
I dënuar 7 herë, kush është i arrestuari në Tiranë Islam Sherra, i cili ka qenë në kërkim, për falsifikim dokumentesh është vënë në pranga ditën e sotme nga Policia e Tira
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar 7 persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale si dhe ka sekuestruar lëndë
Kultivuan kanabis në mes të pyllit, katër të arrestuar në Lezhë Katër persona janë arrestuar nga policia e Lezhës, pasi akuzohen për veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të bimë