999 rezultate për

arrestua

Shqiptari në kërkim evropian arrestohet për krimin e kryer 15 vjet më parë Një 43 vjeçar me origjinë shqiptare u arrestua nga policia spanjolle në kuadër të një operacioni të koduar “Wanted 3”, n
Gjykata britanike ndalon ekstradimin e Assange, themeluesi i WikiLeaks nuk do të përballet me drejtësinë amerikane Themeluesi i WikiLeaks Julian Assange nuk mund të ekstradohet legalisht në Shtetet e Bashkuara për t’u përballur me akuz
Vrau kunatin pasi u bë "tapë", kush është 34 vjeçari i arrestuar Klajdi Shundi, 34 vjeç është arrestuar nga Policia ditën e sotme. Ai akuzohet se vrau kunatin e tij, shtetasin Vladim
Kush është shqiptari i arrestuar në operacionin ndërkombëtar të trafikut të kokainës Një 29-vjeçar shqiptar banues në Molfetta, i arrestuar më 30 qershor të këtij viti gjatë një operacioni ndërkombëtar ant
Rreth 400 gjoba dhe disa të arrestuar për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 393 qytetarë që
Arrestohen 8 persona në Maqedoninë e Veriut të dyshuar për terrorizëm Ministria e Brendshme e Maqedonisë arrestoi tetë terroristë në Shkup dhe Kumanovë në aksionin e policisë dhe Agjencisë s
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U kap me drogë dhe u arrestua? Reagon për herë të parë Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan ditët e sotme në mediat maqedonase se është kapur me drogë dhe se ësht
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Ishte infiltruar në një organizatë ndërkombëtare, si u arrestua "bosi" vlonjat i shumë kërkuar Një operacion spektakolar droge, i mirëmenduar në detaje dhe në dukje krejtësisht imagjinatë hollywood-iane, por me një
RENEA arreston 45 vjeçarin që mbajti në ankth Elbasanin, çfarë ndodhi gjatë shkëmbimit të zjarrit Merr fund akthi që po mbante pezull Elbasanin që prej padites së djeshme, 45-vjeçari Josif Kavaja është arrestuar nga an
Detaje nga vrasja e shqiptarit në Spanjë, pse ishte arrestuar dy herë nga Policia Detaje të reja dalin në dritë lidhur me vrasjen e 42-vjeçarit me kombësi shqiptare, Brendon Bregu, të Premten e kaluar n
Merret vendimi për 5 policët e arrestuar pas hetimeve nga SHÇBA Gjykata e Korçës ka lënë në burg 5 efektivët e policisë të komisariatit të Maliqit, të akuzuar për veprën penale shpërdo
Ky është i riu i arrestuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së Personi që shihni në foto është Nikoll Sherrniku, personi i dyshuar si një nga autorët e vrasjes së efektivit të policis
Kush është autori i arrestuar për vrasjen e efektivit Xhulio Prela Nikoll Sherrniku është autori i dyshuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela në fshatin Gajush më 5 Dhjetor.
Të arrestuar, drogë dhe 100 mijë euro: Goditet banda shqiptare në Belgjikë Policia federale gjyqësore në Belgjikë ka arrestuar anëtarët e një bande shqiptare të drogës. Gjatë kontrolleve nëpër
U qëllua me 5 plumba teksa hante darkë me anglezen, pistat e hetimit për vrasjen e shqiptarit Policia Gjyqësore e Gardës Civile në Spanjë ka nisur hetimet për vrasjen e shqiptarit me armë zjarri mbrëmjen e së premt
U arrestuan pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, lirohen aktivistët Janë liruar aktivistët të cilët u arrestuan ditwn e sotme pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës. Ata janë arkit
Dosja 184/ Prokuroria provoi blerjen e votave në Dibër, asnjë i arrestuar! Dosja "184" e cila u kthye në një ping-pong mes SPAK dhe prokurorisë Dibër duke i "mbetur në derë" kësaj të fundit tashm
Lihen të lirë katër policët e arrestuar në operaconin anti-kanabis në Vlorë Gjykata ka vendosur detyrim paraqitje për 4 punonjësit e policisë: Arjan Tase; Artur Veshaj; Ilir Kadena; Alem Llanaj të