999 rezultate për

arrestua

Merr fund katërshja që falsifikonte testet COVID-19, mes të arrestuarve edhe dy gra Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona pasi akuzohen se falsifikonin testet për COVID-19 dhe garancitë për t’iu mu
Merrte ryshfet, kush është zyrtari që u arrestua nga Policia e Shtetit "Ky shtetas dyshohet se gjatë ushtrimit të detyrës ka përvetësuar shuma parash nga persona të ndryshëm, me qëllim pajisj
U falsifikonte trafikantëve vulat e pasaportave, kush është shqiptari i arrestuar në Gjermani Një 65-vjeçar nga Kosova është prangosur nga Policia gjermane pasi akuzohet se ka falsifikuar vulat e pasaportave për pe
Tre të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim kombëtar për vepra të ndryshme penale. Arrestohet në
E arrestuan sapo shkeli në Rusi, shefi i BE-së kërkon nga Putin që të lirojë opozitarin Navalny Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, ka kërkuar nga presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, të lirojë figurën e
"Tapë" në timon, gjashtë të arrestuar në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 6 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krim
E arrestuan gabimisht, shqiptari merr 10 mijë euro dëmshpërblim Agim Murtezi u arrestua për krime lufte pasi policët e KFOR-it e ngatërruan me një shtetas tjetër. Murtezi rrëfen mom
Kapen fara kanabisi me vlerë 16 mijë euro, kush janë dy të arrestuarit që furnizonin kultivuesit Policia e Shkodrës ka goditur një rast të tentativës për shitje të farave të kanabisit, me qëllim kultivimin e tyre dhe
Deri tani 170 të arrestuar, kush janë personat që sulmuan Kongresin Prokurorët amerikanë thanë të martën se ata kanë identifikuar më shumë se 170 persona për akuza të mundshme penale në li
Vjedhje, ndërtim i paligjshëm dhe dhunë: Pesë të arrestuar në kryeqytet Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar pesë persona, tre prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. Specialistët për
55 kilogramë drogë në kamion, arrestohen 2 shqiptarë Në Kapshticë wshtw sekuestruar një sasi prej 55 kg kanabis sativa. Sipas burimeve policore, lënda narkotike ishte nga
"Isha në qeli me 16 veta", flet i riu i arrestuar në protestën për Klodian Rashën Nderim Kurti është një prej personave që u ndalua pasi mori pjesë në protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga një efek
Aktori shqiptar rrëfen të pathënat: Më arrestuan për vjedhje makinash Amos Zaharia është një nga aktorët më të mirë të skenës shqiptare. Ai nuk ka folur shpesh në intervista për jetën e tij,
Të përfshirë policë e zyrtarë, merret vendimi për 23 të arrestuarit në Skrapar 23 personat të cilët u arrestuan dje gjatë një mega-operacioni për kultivimin e lëndëve narkotike në zonën e Skraparit,
4 zyrtarë të arrestuar, zbulohen roli i tyre në Skrapar SPAK goditi një grup të strukturuar kriminal që kultivonte kanabis në zonën e Skraparit ditën e sotme, pas 7 muajsh heti
Hetime plot 7 muaj, 22 të arrestuar nga mega-operacioni në Skrapar 22 persona janë arrestuar pas mbarimit të një mega-operacioni anti-kanabis në Skrapar. Megaoperacioni antikanabis i
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona, për vepra të ndryshme penale. Forcat e posaçme “Shqiponjat”, në bashkëpuni
68 të arrestuar në SHBA, zbulohet identiteti i gruas së vrarë në Kongres Është identifikuar si Ashli Babbitt gruaja që u qëllua për vdekje nga një punonjës policie gjatë protestës së dhunshme t
U arrestua për kokainë, lirohet 50-vjeçarja nga Lezha Një 50-vjeçare e arrestuar rreth dy muaj më parë nga policia pas pretendimit se në servisin e përshtatur si banesë u gje
Dalin faktet: Përparim Ademi dhe dy viktimat janë arrestuar për prostitucion në Selanik Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e ndërrimit të viteve, në Astir. Përparim Ademi, Kri