999 rezultate për

arrestua

Tetë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, ku njëri prej tyre ishte i shpallur në
Kishte kthyer berberhanen në pikë bastesh, arrestohet 41 vjeçari Policia e Beratit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ambjenin e berberhanes e kishte kthyer në lojra fati. Eshtë arrestu
Kolegu i mjekut të arrestuar zbulon prapaskenat: Kjo përplasje çoi pas hekurave Priftin! Sekuestrimi i pasurisë dhe arrestimi i mjekut Edvin Prifti është komentuar nga kolegu i tij, kardiologu Petrit Vargu.
Deklaratat e Ramës, mjeku Prifti: Urdhër i tij për të më arrestuar Mjeku i QSUT, Edvin Prifti për të cilin ditën e sotme u kërkua arrest me burg, ka reaguar pas deklaratave të kryeministr
U arrestua me bujë, sa mijëra dollarë ju gjetën në shtëpi Enkeleda Hoxhës Pas arrestimit me urdhër të SPAK, në një banesat e gjyqtares është gjetur një shumë prej 10 mijë dollarësh. Pritet që
I dha lirinë Tafilit, Pajas e Dokles: Kush është gjyqtarja që u arrestua sot Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të dhënë nga SPAK. Gjyqtarja e Krujës më herët ka
Pranga gjyqtares Enkeleda Hoxha, dhjetëra të arrestuar në Krujë Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është vënë në pranga ditën e sotme. Gjyqtarja e Krujës është e njohur për vendimet e saj të
Dalin emrat, kush janë dy të arrestuarit që trafikonin pakot me "çokollatë" Ditën e sotme dy persona u arrestuan në Durrës pasi akuzohen për trafik të lndëve narkotike. Bëhet fjalë për Endrit B
Kush janë infermieret e Shefqet Ndroqit të arrestuara si pjesë e "bandës së Tires" Me urdhër të prokurorisë së Tiranës, Policia e Shtetit ka bërë të mundur ndalimin e tre infermiereve të spitalit “Shefqe
Policia greke kap në befasi shqiptarët duke paketuar 167 kg drogë Anti droga greke ka sekuestruar në vendin e quajtur Rajo Thesprotias, një sasi prej 167.5 kg kanabis sativa. Sipas i
Pa patentë në timon, 6 të arrestuar në Lezhë 6 persona janë arrestuar në 24 orët e fundit në Lezhë, të akuzuar për krime të ndryshme, ndërsa spikat drejtimi i makinë
Mik i Alket Rizait, bie në pranga "truri" i arratisjes së bujshme me helikopter Policia greke arreston një tjetër mik të Alket Rizait. Një 44-vjecar shqiptar që konsiderohet “truri” i arratisjes se Al
Kërcënoi me jetë të atin 56-vjeçar, arrestohet i riu Një 26-vjeçar është arrestuar në Tetovë mbrëmjen e djeshme nga forcat e policisë pasi dyshohet se kërcënoi me jetë të at
Mijëra mbështetës të tij u arrestuan, Navalny: Çlironi Rusinë nga "hajdutët" Udhëheqësi i opozitës ruse, Alexei Navalny, i dënuar me tre vjet burg, u bëri thirrje mbështetësve të kapërcenin frikën
Mega-operacion i policisë serbe, arrestohet kapoja i ultrasve të Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Aksioni i policisë serbe ka përfunduar me 16 të arrestuar. Raportohet se një nga kapot e grupit ultras Grobari, Velja Ne
Shqiptari i arrestuar në fermë kanabisi në Angli: Paguhesha 7 mijë euro për sezon Një shqiptar i cili punon prej kohësh në Angli në të ashtuquajturat “shtëpi bari” ka rrëfyer detaje nga kjo skemë punësi
Shkuan për ta arrestuar për materiale p*rnografike me fëmijë, i dyshuari vret dy agjentët e FBI-së Dy agjentë të FBI u vranë dhe tre u plagosën nditën e martë, teksa po kontrollonin në një apartament një rast të pornogr
Arrestohet 44 vjeçari pasi dhunoi bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur Policia e Shkodrës ka arrestuar një 44-vjeçar pasi akuzohet për veprën penale “Dhunë në familje”. Sipas policisë, E.
11 të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona falë operacionit të koduar “Galeria”, duke sekuestruar doza me lëndë narkotike
I arrestuar për rrëmbimin e bujshëm, lihet i lirë Ardjan Docaj Një ndër personat e arrestuar si të dyshuar për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës është liruar nga burgu. Shtetasi A