999 rezultate për

arrestua

Si u justifikua hajduti shqiptar i arrestuar sapo doli nga burgu: Isha për të pirë ujë Gjykata penale e Brukselit ka dënuar me tre vite burg një shqiptar, i arrestuar për herë të dytë për vjedhje. Për më
U arrestua me bujë, lirohet mjeku Edvin Prifti Pas një arrestimi të bujshëm dhe gjyqi publik është liruar nga burgu mjeku Edvin Prifti. Burimet bëjnë me dije se ai
U arrestua dje, Gjykata e Lartë e Drejtësisë: Bartomeu lirohet me kusht Ish presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe ish këshilluesi i tij, Jaume Masferrer janë liruar me kusht pasi k
U arrestua dje, lirohet ish-presidenti i Barcelonës Gjatë ditës së djeshme, Policia e Katalonisë bastisi zyrat e klubit të Barcelonës në lidhje me skandalin "Barca Gate".
Sherri me të dashurën, jepet vendimi për ish sulmuesin e Partizanit Ish-sulmuesi i Partizanit, Theofilus Solomon, u arrestuar në flagrancë nga Policia e Shtetit, nën akuzën "Dhunë në fami
Policia në zyrat e Barcelonës, arrestohet Bartomeu Ish-Presidenti i FC Barcelona, Josep María Bartomeu, është arrestuar nga policia në lidhje me çështjen “Barçagate”. B
Gjendet një sasi tjetër droge që i përket vëllezërve shqiptarë të arrestuar në Itali Policia italiane ka gjetur edhe 2.3 kg të tjera kokainë që i përket dy vëllezërve shqiptarë yë arrestuar më 17 shkurt të
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë pesë përsona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua K. B.,
Bedri Ajdari: Të lirohen protestuesit e arrestuar Bedri Ajdari si njëri nga organizatorët e protestës së sotme për rastin “Monstra”, nëpërmjet një postimi në fejsbuk, ka
MPB: Janë lënduar 7 policë, 8 protestues janë arrestuar (VIDEO) Zedhenesi i MPB-së Toni Angelovski për gazetën Lajm ka bë bilancin e protestës së sotme. “Janë lënduar shtatë policë
Njerëz të shtrirë në tokë me duart pas shpine, dalin pamjet e operacionit të RENEA-s (VIDEO) Ditën e djeshme RENEA ka zhvilluar një aksion në Lezhë dhe Kurbin, ku ka arrestuar një person. Siç shihet dhe nga pam
U arrestua dikur bashkë me turkun, zbulohet e shkuara e errët e Behar Sofias Eshtë ekzekutuar me armë zjarri tip pistoletë silenciator 66 vjeçari, Behar Sulo Sofia në zonën e Piramidës në kryeqytet
12 persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara, detajet e plota të aksionit masiv të policisë Dymbëdhjetë persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara është bilanci i aksioneve që ka realizuar mëngjesin e
U lirua 2 vite më parë, kush është "i forti i Myslym Shyrit" që u arrestua për atentatin e bujshëm Mbrëmjen e sotme policia e Shtetit zbardhi atentatin në Kamzë me lëndë eksplozive ku u gjymtua shtetasi Gjon Mena. N
"Tapë" në timon, arrestohet shoferi që tentoi të korruptonte policin me 5 mijë lekësha Policia e Tiiranës ka arrestuar një drejtues 34 vjeçar që drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe më pas ka tentuar të
Aksioni i rëndësishëm në Kosovë:12 të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara Kryeprokurori i shtetit, Aleksandër Lumezi ka bërë të ditur sot se pas bastisjes së disa lokacioneve kanë arrestuar 12 p
Tonelata me "të bardhë" nga Shqipëria në Itali, kush është i arrestuari në Fier Dy banda janë shkatërruar mëngjesin e sotëm në Itali, ndërkohë që hetimet kanë nxjerrë në pah edhe përfshirjen e shqipta
10 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit, policia ka të dhëna që mund të zbulojnë ekzekutorin Detaje të reja bëhen me dije nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Armando Beqirit në Islandë. Sipas policisë vendase,
Armë dhe shitje narkotikësh, 4 të arrestuar në qytetin e Krujës Katër qytetarë në Durrës janë vënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Policia në Durrës ka ndaluar një 30-vjeça
Sekuestrohet 300 mijë euro drogë, bie në pranga shqiptari Policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge me vlerë 300 mijë euro. Mediat italiane raportojnë se janë ar