999 rezultate për

arrestime

Policia italiane nis arrestimet e tifozëve që prishën ndeshjen, ja detajet Një sjellje skandaloze e tifozëve shqiptarë mbrëmë në "Renzo Barbera" të Palermos ka sjell shtyrjen e ndeshjes mes Itali
Berisha "kokë më kokë" me Nishanin, arrestime ministrash për të rigjallëruar protestën? Protesta e opozitës është në ditën e gjashtë të saj. Fillimisht ishte Blushi ai që refuzoi thirrjen e Bashës për t’ju ba
Vodhën miliona euro, rusia arreston 9 hakerat që bënë kërdinë me karta krediti Në sajë të një opeacioni kundër krimeve kibernetike në Rusi, policia ka bërë me dije se ka arrestuar në muajin janar nën
Pas 2 shefave priten arrestime të tjera, 50 policë janë në hetim për drogën Pas arrestimit të dy zyrtarëve të lartë të Policisë së Vlorës dhe të Tepelenës pritet të pasohen të tjera arrestime në r
Historia e të fejuarës se pronarit të hotel "Kontinental", nga arrestimet deri te tentativat e vetëvrasjeve Pak ditë më parë, në Kanada, ku jetonte prej 26 vitesh, u nda nga jeta Meshan Çini. Një nga të afërmit e familjes së të
Prokuroria zgjeron hetimin për grupin e Emiljano Shullazit, priten arrestime Është zgjeruar hetimi ndaj personave që dyshohen se janë pjesë e organizatës kriminale që drejtohet nga Emiljano Shullaz
Opozita: Fletarrestimet, shkak i dialogut të pabarabartë me Serbinë Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi, ka thënë se arrestimet e ish-krerëve të UÇK-së me kërkesë të Serbisë
Tahiri: Kosova të aplikojë masa reciprociteti ndaj fletë-arrestimeve serbe Kosova duhet të aplikojë masa reciprociteti ndaj Serbisë në lidhje me fletë-arrestimet të cilat po i mbanë në fuqi, ka d
​Abrashi: Fletëarrestimet serbe e bëjnë të pakuptimtë vazhdimin e dialogut me Serbinë Nënkryetari i AAK-së Gazmend Abrashi ka reaguar për arrestimin e liderit të kësaj partie Ramush Haradinaj nga autoritet
Arrestimet për terrorizëm/ Rrjeti i Nicolas Blancho, pjesë edhe kosovarë Kryetari i Këshillit Qendror Islamik të Zvicrës është i lidhur me trembëdhjetë shoqata në Zvicër, antarët e së vilës vij
Dalin pamjet e arrestimeve në lokalet e natës në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka prangosur 11 persona në finalizimin e operacionit “Chaos Party”, për goditjen e shpërndarjes dhe pë
Arrestimet për terrorizëm, Prokurori special i Kosovës takon prokurorët e Krimeve të Rënda Arrestimet e fundit në Kosovë dhe në vendin tonë, sa i takon terrorizmit, ka bërë që shefi i Prokurorisë Speciale të Kos
Kumanova në këmbë, fillojnë arrestimet e personave që protestuan kundër Ahmetit Policia e Kumanovës ka marrë në pyetje sot një të ri nga ky qytet, i cili ka marrë pjesë në bllokadën që i përgatitën ku
Arrestimet për sulme terroriste, Izraeli kërkoi të luhej në fushë neutrale Një ndër mediat më prestigjoze në Angli, "Sky Sport" ka konfirmuar se shkaku i zhvendosjes së ndeshjes nga Shkodra në El
The Economist: Të tjera arrestime në Turqi, mirupafshim “Republika”* E mbushur me informacione të tilla si procedurat më të fundit të provimeve për inspektorët e ushqimit, gazeta zyrtare e
Arrestimet në Turqi, alarmohet BE-ja Shefja e diplomacisë së BE-së, Federica Mogherini, deklaroi sot se Bashkimi Evropian është shumë i shqetësuar pas arrest
Arrestimet bëhen pengesë për dialogun Kosovë-Serbi Qytetarët e Kosovës nuk do të munden të udhëtojnë drejt Serbisë, lajm të cilin e ka konfirmuar pak ditë më parë edhe Min
Qeveria serbe: Skemi lidhje me arrestimet në Mal të Zi Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviç ka deklaruar sot se policia serbe nuk ka të bëjë asgjë me arrestimin
Policia e Kosovës në aksion, pritet të ketë arrestime Policia e Kosovës ka filluar këtë mëngjes një aksion kundër krimit të organizuar dhe kontrabandës. Aksioni ka fillua
"Euro 2016", 4100 arrestime për bastet e paligjshme Më shumë se 4100 të arrestuar nga Interpoli për bastet e paligjshme gjatë Euro 2016. Ditët e fundit, Interpoli ka kryer