999 rezultate për

arrestime

Operacionet masive dhe arrestimet në Shqipëri, reagon Bashkimi Evropian Pas operacioneve të djeshme të Policisë së Shtetit, vjen reagimi i ambasadorit te BE-se, në vendin tonë, Luigi Soreca, i
E diela e arrestimeve të bujshme, reagon Rama Dita e sotme ka qenë shumë e vrullshme dhe ka pasur arrestime të bujshme. Kryeministri Edi Rama ka reaguar për këtë c
Arrestohen tetë persona në Kosovë Tetë persona janë arrestuar të dielën nga Policia e Kosovës. Arrestimet kanë ndodhur në raste të ndara për vepra dhe in
Grushte, gjak dhe arrestime, çastet pikante nga dueli Khabib vs McGregor Dueli për titullin kampion bote mes Khabib dhe McGreogor kaloi çdo parashikim. Pas përfundimit të përballjes mes tyre, K
Serbia bëhet gati për luftë, njoftohen arrestime në veri të Kosovës Mediat serbe kanë dhënë alarmin për disa arrestimesh serbësh në veri të Kosovës, ndërkohë që sipas tyre forcat speciale
10 arrestime në mes të natës në Tiranë Policia Rrugore e kryeqytetit ka ushtruar kontroll gjatë natës për parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë aksionit
Prokuroria tregon brigadat që po hetohen, bëhuni gati për arrestime Prokuroria Themelore në Gjilan, ka njoftuar opinionin se nga Prokuroria Speciale e Kosovës, ka pranuar rastin, në të ci
Stefanoviç reagon për arrestimet e 5 serbve në Kosovë Ministri i brendshëm në Serbi, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se arrestimi i serbëve në Gjilan, është presion ndaj tyre pë
Arrestimet e marokenëve, shfrytëzuan Botërorin për të emigruar Maroku ka qënë pjesë e Botërorit "Rusia 2018" por nuk arriti të kaloj as fazën e grupeve pasi u eleminuan me vetëm 1 pik
Tifozët e Marseille shkatërrojnë qytetin pas humbjes me Atletico-n (FOTO-LAJM) Mposhtja në finale e skuadrës së Marseille nga Atletico Madrid, nuk është pritur mirë nga tifozët e Marseille. Skena
Donald Lu "bekon" Prelajn dhe paralajmëron arrestime VIP Pas shkrkimit nga Kryeprokurorja Arta Marku të kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj, njëkohësisht
Thaçi: Arrestimet dhe kërcenimet nuk mund të ndalin transformimin e FSK Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas arrestimit të pjestarit serb të FSK-së, duke theksuar se arrestimet dh
Thaçi kërcënon Serbinë: Arrestimet tuaja nuk na ndalin për ushtrinë Presidenti Hashim Thaçi thotë se atoritetet në Serbi po vazhdojnë me qasjen e tyre armiqësore ndaj qytetarëve tanë të ko
Mbyllet protesta e opozitës, pritet fillimi i arrestimeve masive Është mbyllur protesta e ditës së sotme, të cilën opozita e cilësoi si fillimin e mosbindjes civile. Qytetarët kanë fill
Ramës nuk i del inati me kuksianët as me arrestimet: Çfarë pritet të ndodhë sot? Kryeministri Edi Rama nuk po gjen qetësi. Pas aksionit të FNSH dhe RENEA në Kukës duke arrestuar dhjetra shtetas, Rama k
RENEA e FNSH terror gjatë natës në Kukës: Kontrolle e dhjetra arrestime Gjatë orëve të natën në Kukës dhjetra forca policie nga e gjithë Shqipëria kanë zhvilluar një aksion në qytetin e Kukësi
Ushtri me furgona policie drejt Kukësit, priten arrestime (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video ku ka treguar se shumë makina policia janë nisur drejt Kukësit. K
E FUNDIT/ Rama mbush Kukësin me forca speciale, Arta Marku urdhëron arrestimet Prokuria e Kukësit kanë nisur tashmë hetimin për revoltën e sotmë në Kalimash kundër tarifës për rrugën Milot-Morinë. La
Forcat speciale blindojnë Kukësin, Rama urdhëron arrestime masive Me përfundimin e revoltës së një numri të madh qytetarësh kundër tarifës për rrugën Milot-Morinë, policia ka nisur ident
NISMA mbledhë urgjent Kryesinë Kryesia e Nismës Socialdemokrate pritet të mbajë një mbledhë urgjente. Në këtë mbledhje pritet të diskutohet rreth zhvil