999 rezultate për

arrestime

Vazhdojnë arrestimet vip në Maqedoni, në pranga ish-kryetari i një komune (FOTO LAJM) Policia me urdhrin e prokurorit publik sot në mëngjes e ka arrestuar ish-kryetarin e Komunës së Karposhit, Stevço Jakimo
Kjo javë ishte bombë në Maqedoni, arrestime dhe aktvendime ava filloi me arrestime për tragjedinë e autobusit dhe shpërdorim në shërbimet e inteligjencës ndërsa përfundoi me aktgj
Goditën policët, plasin arrestimet pas protestës Sipas burimeve në Policinë e Tiranës 14 perosna janë arrestuar pasi janë konstatuar duke hedhur gurë dhe sende të forta
Nikollë Lesi: Priten arrestime VIP, jemi drejt përplasjes civile Nikollë Lesi Edi Rama po pret që dikush nga lart në Uashington apo Bruksel, edhe në Berlin, t’i thotë “hap udhë
Basha i kërkon policisë arrestime Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ka bërë thirrje Policisë së Shtetit pasditen e sotme gjatë protestës që po organizo
Mickoski reagon për arrestimin e tre zyrtarëve të VMRO-DPMNE “Arresto, mund të porositësh edhe vrasje, por një gjë ta dish, nuk do të frikësohemi”, kështu ka reaguar lideri i VMRO-D
15 në pranga e 7 në kërkim, policia zyrtarizon listën e arrestimeve Pas analizimit të pamjeve filmike, Policia e Shtetit ka bërë me dije se ka vënë prapa hekurave 15 persona si dhe ka shpa
EMRAT/ Rreth 2 ton drogë në kamion, priten arrestime të tjera (VIDEO) Mbi 1.5 ton drogë u kapën mbrëmë në doganën e Kapshticës, në dy kamionë. Burimet bëjnë të ditur se lënda narkotike is
Furtunë arrestimesh në Ministrinë e Drejtësisë, pranga 4 zyrtarëve Pas një hetimi të gjatë në lidhje me procedurat e tenderimit në Ministrinë e Drejtësisë, ku një prej tyre ishte edhe ska
Paralajmërohen arrestime të bujshme: "Do ti djegin kur të mësojnë bëmat e tyre" Avokati Spartak Ngjegja shprehet i bindur se, krijimi i institucioneve të reja të reformës në drejtësi, do të sjellë arr
Flasin nga spitali protestuesit e dhunuar, arrestime edhe tek “Ushtaraku” (VIDEO) Ditën e sotme ka patur përleshje të mëdha pranë Parlamentit, mes banorëve të Unzaës së Re dhe policisë. Bnorët e “As
U gjet një bombë, detajet e para nga arrestimet masive në Elbasan Një aksion blic u zhvillua ditën e sotme në Elbasan nga FNSH në bashkëpunim me policinë e Elbasanit. 3 persona deri t
FNSH rrethon edhe rivalët e Çapjave në Elbasan, ka shumë arrestime FNSH dhe Forcat Operacionale janë duke kryer një aksion të gjerë aktualisht në Elbasan duke ushtruar kontrolle të shumta
Hoxha flet për "xhuxhin" që bën namin në Durrës, kush fshihet prapa tij? Gazetari Artan Hoxha që merret me kronikën e zezë ka paralajmëruar se do të ketë arrestime të reja në lidhje me hetimet
39 të arrestuar p 24 orë në Kosovë Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar gjithsej 39 persona për vepra dhe incidente të
Zv.ministri: Nuk ndalemi, ja kur do të ketë arrestime të tjera Zv/ministri i Brendshëm, Julian Hodaj, të mërkurën, deklaroi se në vazhdën e hetimeve të strukturave përkatëse me gjasë
Arrestimet masive, gazetarja tregon a u dekonspirua operacioni Gazetarja Klodiana Lala ka treguar se ka dyshime që Admir Hoxha, ideatoi i laboratorit të drogës në Has dhe furnizuesi i
Deklarata shpërthyese e gazetarit: Nesër kërkesa për arrestime deputetësh Gazetari Trashgim Sokolaj ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në 360 gradë. Paralajmërimi i Ramës ditën e
Pas arrestimeve të bujshme, Rama bën paralajmërimin e fortë Gjatë fjalës së tij pasditen e sotme në Laprakë, Rama ka folur për arrestimetdhe ka treguar se do të vazhdojnë operacion
E gjithë vëmendja tek arrestimet VIP, Vis Martinaj bën kërkesën e papritur në gjykatë Gjykata e Apelit në Tiranë shqyrton gjatë ditës së sotme kërkesën për liri të Ervis Martinajt, të arrestuar dy javë më p