999 rezultate për

arrest

Ulërima dhe njerëz që vrapojnë, tmerr në Australi (FOTO LAJM) Së paku 19 persona kanë mbetur të plagosur, pasi një automjet i bardhe mori perpara turmen, duke perplasur njerezit qe n
Kapet "Eskobari" tjetër shqiptar në Spanjë Detaje të reja janë bërë me dije nga mediat spanjolle lidhur me një organizatë të fuqishme droge me bazë në Galicia të S
Trukuan 11 ndeshje, arrestohen plot 11 persona Autoritetet policore në Slloveni dhe Kroaci finalizuan nëj aksion të përbashkët ndaj një rrjeti kriminal që kishte në fo
Basha kërkon arrestimin e dy socialistëve të rëndësishëm Ditën e sotme në selinë e partisë Demokratike u zhvillua një takim urgjent mes Lulzim Bashës dhe ambasadorit amerikan në
“Arrestohet” Ermal Mamaqi me urdhër të Erion Veliajt (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto ku shihet Ermal Mamaqi, i cili shoqërohet nga policia bashkiake me urdhër t
Denoncimi: Do arrestohen 10 deputetë bashkë me Monikën, Rama urgjent në SHBA Avokati dhe ish-ministri Spartak Ngjela ka postuar në Facebook se amerikanët po kërkojnë arrestimin e 10 deputetëve.
Arrestohen trukuesit e ndeshjeve në Maqedoni Policia sllovene dhe kroate kanë arrestuar grupin kriminal të përfshirë në korrupsionin sportive, të cilët në mënyrë ile
U kap me bandën në Mal të Zi, dalin detaje për shqiptarin e arrestuar Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin ku ranë në pranga 11 persona, një prej tyre një shtetas nga Malësi
Arrestohet palestinezja e guximshme që sfidoi ushtarët izraelitë (FOTO LAJM) Ushtarët izraelitë kanë arrestuar palestinezen 16-vjeçare Ahed Temimi, e cila për guximin dhe rezistencën e treguar isht
Trafiku i drogës, arrestohet milioneri nga Kopliku në Malin e zi Një 27 vjeçar nga Kopliku, pronar i një lokali luksi në Bajzë, u arrestua nga policia e Malit të Zi gjatë operacionit an
Arrestohet mësuesja, u kap mat nga burri në krevat me një nxënës 15 vjeçar (FOTO LAJM) Bashkëshorti i një mësueseje në Oregon të SHBA-ve e ka kallëzuar atë në polici pasi e kapi mat në krevat duke kryer marr
Të shtëna në një bazë amerikane në Britani, arrestohet një i dyshuar Një person është arrestuar nga policia britanike pas problemeve në një bazë ajrore angleze, që shfrytëzohet nga Forca Aj
I ra me çizme dhe me ç’i zuri dora Ramës, Kryemadhi zbulon një skandal tjetër Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ka dhuruar një "spektakël" ndryshe nga herët e tjera. Debate, përplasje, hed
Amerikanët paralajmërojnë arrestime VIP në Shqipëri Ditën e sotme në Tiranë u zhvillua protesta e opozitës ku mijëra njerëz mbushën rrugën para parlamentit duke shkaktuar e
Arrestohen 15 persona në Kosovë Policia e Kosovës ka arrestuar 15 persona gjatë 24 orëve të fundit për vepra dhe incidente të ndryshme. Sipas policis
Grabiti 5 makina për 16 ditë në Sarandë, arrestohet 44-vjeçari Një 44- vjeçar i cili dyshohet se ka vjedhur 110 makina në Tiranë, 7 në Vlorë, 17 në Durrës dhe 5 në Sarandë, si dhe në
Bënte kërdinë duke vjedhur makina luksoze, arrestohet i shumëkërkuari në Sarandë Një nga personat më të kërkuar nga Policia e Sarandës ka përfunduar në pranga mbrëmjen e djeshme. Ai bënte kërdinë du
Arrestohen trafikantët shqiptarë, kishin fshehur kokainën në levën e marshit Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e autoriteve italiane të akuzuar për trafik droge. Ata u arrestuan nga karabi
Nami në rrugët e Tiranës, 12 të arrestuar për vetëm 24 orë 12 persona janë arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës gjatë natës së të shtunës, duke u gdhirë e diela për drejtim të
Policia arreston 12 persona dhe vendos 1148 gjoba në 48 orë Policia Rrugore e Tiranës gjatë 48 orëve të fundit ka vijuar kontrollet me Drager e Radar, me qëllim rritjen e parametra