999 rezultate për

arrest

Arrestohet një burrë në Arabinë Saudite, filmoi veten duke ngrënë drekën me një kolege (VIDEO) Autoritetet saudite kanë arrestuar punonjësin e një hoteli në Egjipt, i cili shfaqet në një video që autoritet po e kons
Dënohet me burg shqiptari që iu arratis policisë vetëm më të mbathura Mariglen Cybi është dënuar me 5 vite burg nga gjykata e Chietit në Itali. De Gaetano ose ndryshe Mariglen Cybi, ësht
Kur mungon demokracia, gazetari arrestohet gjatë raportimit (VIDEO) Dmitry Nizovtsev është gazetari rus i cili u arrestua gjatë raportimit direkt nga terreni. Protestuesit në Moskë kanë
Theu masën e sigurisë, në pranga shoku i të “fortit” të Myslym Shyrit Tre ditë më parë është vënë në pranga 35-vjeçari Ilir Kodumi, i njohur ndryshe edhe si shok i të "fortit" të Myslym Shyr
Gazetari arrestohet LIVE gjatë raportimit (VIDEO) Kishim parë se si gazetarët ngacmoheshin gjatë raportimeve live deri edhe në intimidime seksuale, por kjo kësaj radhe ës
Hyri në shtëpi dhe rrëmbeu 15 vjeçaren, arrestohet i riu Një vajzë vetëm 15 vjec është rrëmbyer në shtëpinë e saj në Bulqizë më datë 5 shtator. Si bashkëpunëtor, është arrest
Ministri i Brendshëm i Serbisë: Jemi gati të arrestojmë Hashim Thaçin Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, tha sot se Ministria që ai drejton do të veprojë në përputhje me ur
Thaçi: Nuk shkoj në Serbi se më arrestojnë Lugina e Preshevës i ka kërkuar Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçin që ta vizitojë këtë zonë që ndodhet në shtetin ser
Arrestohet për trafik heroinë Kryesuesi i një Qendre të Vetëvendosjes (FOTO LAJM) Kryesuesi i Këshillit së Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Belgjikë, Rediart Cankja, anëtari i Partisë Kristiane Demok
I theu nofullën, ish-sulmuesi i Arsenalit arrestohet nga policia Futbollisti danez Niklas Bendtner është arrestuar nga policia në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi ka dhunuar një
Protestat në Rusi për reformën e pensioneve, rreth 300 të arrestuar Mijëra persona dolën në rrugë për të sfiduar ligjin jopopullor që rrit moshën e largimit nga puna. Qindra protestues
Të arrestuarit për ekzekutimin e informatorit: Nuk e vramë ne! “Nuk kemi asnjë lidhje me ngjarjen”. Ka qenë kjo deklarata e babë e bir, Hetem e Dino Muho, 59 dhe 20 vjeç të arrest
Dështon policia, arreston gabimisht dy shtetas për vjedhjen e Katedrales Gjykata e Korçës ka liruar sot nga paraburgimi autorët e dyshuar të vjedhjes së Katedrales në qendër të qytetit. Buri
Fatmir Xhafaj liroi tre të arrestuar me një telefonatë, PD vijon akuzat PD ka akuzuar sot përmes deputetit Ervin Salianji, ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj duke thënë se ky i fundit ka liru
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Vrasja e bujshme në Memaliaj, arrestohen autorët Eshtë zbardhur vrasja e 43 vjecarit, Alket Muho në Memaliaj ditën e sotme. Sipas policisë, vrasja ka ndodhur për shka
50 mijë lekë ose të vura prangat! Arrestohet "sherifi" i Policisë së Gramshit Një efektiv i Policisë së Gramshit e ka konsideruar veten të plotfuqishëm duke i kërkuar një qytetari 50 mijë lekë nën k
Arrestohet juristi i Hipotekës në Korçë Ditën e sotme policia bën me dije se ka vënë në pranga juristi i Hipotekës në Korçë. I arrestuari është shtetas Elvi
Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 30-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 30-vjecar, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Burime nga policia bëjnë
Arrestohet reperi i famshëm, u kap me kokainë dhe marijuanë Reperi Ty Dolla Sign është arrestuar nga policët në Atlanta për posedim të lëndëve narkotike. Ai dhe gjashtë persona të