999 rezultate për

arrest

Arrestohet në Elbasan tutori i prostitucionit Policia ka ndaluar dhe arrestuar një shtetas në kërkim ndërkombëtar për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Elbasanit
Gruaja i nxjerr sekretin, ish-nëndrejtori i Burgut thyen arrestin Ish-nëndrejtor i Përgjithshëm i Burgjeve, Iliaz Labi ndodhet nën arrest shtepiak për llogari të një procesi për çështje
E shisnin drogën me bitcoin, arrestohen 3 shqiptarë në Zvicër Policia Italiane dhe ajo zviceriane ka bërë të mundur shkatërrimin e një organizate kriminale aktive në trafikun e drogë
I gjendet drogë, arrestohet reperi i njohur shqiptar në Itali Një këngëtar i njohur shqiptar është arrestuar nga policia e Assisit në Itali. Burime zyrtare bëjnë me dije se këngë
Arrestohen dy persona pas grabitjes me armë brenda Hipotekës Policia ka vënë në prangqa dy persona pas grabitjes së ndodhur ditën e djeshme në Tiranë brenda ambienteve ëe Hipotekës.
Grabiti me armë argjendarinë, policia arreston 23-vjeçarin Policia ka zbardhur dhe arrestuar autorin e vjedhjes së ndodhur pak ditë me parë në rrugën e Durrësit në Tiranë. Pol
Kokainë e armë në banesë, arrestohet 33-vjeçari në Lushnje Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar në kuadër të operacionit antidrogë të koduar "White" Specialistët e Sektorit
Mbanin të lidhur me zinxhirë 13 fëmijët, arrestohen prindërit "monstra" (FOTO LAJM) Dy prindër janë arrestuar pasi policia ka zbuluar 13 fëmijët e tyre të lidhur me zinxhirë brenda një shtëpie në Kaliforn
Itali, shqiptarë të armatosur dhe vajza me drogë bien në kurthin e karabinierëve Tre shqiptarë janë arrestuar në sajë të një operacioni të zhvilluar gjatë fundjavës nga oficerët e policisë italianë në
Fiksohet keq pas 27-vjeçares, arrestohet elbasanasi për përndjekje Policia ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi akuzohet se ka përndjekur një 27-vjeçare dhe më pas i ka dëmtuar asaj me da
350 mijë euro drogë, rrëfimi i sinqertë i shqiptarit pas arrestimit Policia ka vënë në pranga shqiptar pasi në makinën e tij janë kapur 70 kg lëndë narkotike me vlerë 350 mijë euro. Më
Rama nuk ndalet, kërcënon qytetarët me arrestime për ujin e pijshëm Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjendet në Lezhe bashkë me kabinetin qeveritar. Gjatë fjalës së tij Rama është n
Lihet i lirë serbi që dyshohet për krime lufte ndaj shqiptarëve në Suharekë Serbi Bogdan Mitroviq, 74 vjeç, i cili më 28 gusht ishte arrestuar në Kosovë, sot është liruar. Mitroviq ishte arrest
Dhuna në Kuvendin e Maqedonisë, arrestohet një nga personat e maskuar Policia e Maqedonisë ka arritur të arrestojë edhe një të kërkuar nga personat e akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedon
Tutor në Itali, arrestohet 52-vjeçari nga Shijaku Policia e Durrësit ka vënë në pranga një shtetas me qëllim ekstradimin e tij drejt Italisë. Mësohet se specialistët
Qëlloi me levë në kokë 63-vjeçarin, arrestohet vlonjati i rrezikshëm Ka rënë në pranga një shtetas në Vlorë i cili akuzohet për veprën penale "Plagosje e lehtë me dashje"! Policia bën me
Dyshohej se ishin prostituta, arrestohen 3 shqiptare në Maqedoni 3 vajza shqiptare dhe një serbe janë ndaluar nga Policia në Tetovë dhe Gostivar. Ato u ndaluan pasi dyshohet se usht
17 arrestime pas një evazioni tatimor prej 1,4 miliardë eurosh Prokuroria e Breshias urdhëroi arrestimin e 17 personave të dyshuar për mashtrim ndaj organeve tatimore italiane për një
Hiqeshin si punëtor rruge, arrestohet hajdutët ekspert (FOTO LAJM) Dy persona me banim në Tiranë kanë gjetur një formë të çuditshme për të kryer vjedhjet e tyre. Ata kanë blerë dy jelekë
Arrestohet roja i kompanisë, po vidhte naftë, por fitimet do ti ndante Një roje i një kompanie në Korçë, ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur duke vjedhur 20 litra naftë. Sipas