999 rezultate për

armando

Ja goli i Armando Sadikut (VIDEO) Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Luksemburgut falë golit të shënuar nga Armando Sadiku, i cili shënoi me kokë. Shik
Policët dëshmojnë për rastin Prenga: Nuk e pamë deputetin Tre policë kanë dëshmuar për rastin ndaj deputetit Armando Prenga. Policët kanë thënë se jashtë komisariatit kishin dëg
Basha: Rama në 3 vetë, 2 i ka kriminelë Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pasi Rama ka shkruar një status kundër Partisë Demokratike dhe gjuajtjev
Tërhiqet Armando Prenga: Nuk marr pjesë në Kuvend deri sa të flasë Drejtësia Deputeti i Qarkut të Lezhës, Armando Prenga ka lajmëruar se nuk do të marrë pjesë në punimet e Kuvendit deri sa të merre
Armando Prenga: Nuk kthehem më në PS! Pak ditë më parë, Gjykata e Lartë i hoqi masën e sigurisë "arrest në shtëpi" duke e zëvendësuar në "detyrim paraqitje",
Armando Prenga merr pjesë në Komisionin e Sigurisë Armando Prenga ka marrë pjesë në Komisionin e Sigurisë. Vetëm tre ditë pasi Gjykata e Lartë i ndryshoi masën e sigurisë
Basha shigjeton Ramën: Liroi Prengën dhe kërcënoi Nishanin Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, lidhur me aktivitetin e kryeministrit Rama në Kor
Armando Prenga mund të kthehet në Kuvend Me ndryshimin e masës së sigurisë, tashmë Armando Prenga mund të kthehet në Kuvend. Gjykata e Lartë ka ndryshuar masën e
Armando Prenga can return to the Parliament By changing the security measure, Armando Prenga can return to the Parliament. The Supreme Court has changed the "house
Armando Prenga kërkon gjykim të shkurtuar në gjykatë Referuar konfliktit me familjen Cali që pati në muajin shtator të 2015, sot deputeti i përjashtuar i PS, Armando Prenga,
Mbyllen hetimet për Prengën, ja akuzat që rëndojnë mbi deputetin Prokuroria e Përgjithshme ka përfunduar hetimet dhe ka ngritur 3 akuza për shtetasin Armando Prenga, me funksion “depute
Armando Prenga do përballet me tre akuza Ish deputeti i Lezhës, Armando Prenga, do të përballet me tre akuza, pas sherrit për "Lagunën e Patokut". Tashmë kanë pë
Lajm i fundit/ Armando Prenga shkel masën "Arrest shtëpie"? Në muajin nëntor, Gjykata e Lartë ndryshoi masën e sigurisë për deputetin Armando Prenga, ku u vendos si masë sigurie "a
Lajm i fundit/ Armando Prenga kërkon heqjen e masës "arrest shtëpie" Deputeti Armando Prenga ka kërkuar sot heqjen e masës "arrest shtëpie". Ai ka depozituar kërkesën në Prokurorinë e P
Familja Cali reagon për Armando Prengën: Shteti politik na goditi me padrejtësi Familja Cali ka reaguar sot në lidhje me vendimin e një dite më parë për ndryshimin e masës së sigurisë për Armando Pren
Lirohet nga burgu Armando Prenga Gjykata e Lartë ka zbutur masën e sigurisë për Armando Prengën, nga "arrest me burg" në "arrest shtëpie". "Kjo seancë is
Prenga mbetet në burg Në një seancë të mbajtur sot me praninë edhe të Armando Prengës, trupa gjykuese e kryesuar nga Mirela Fana, vendosi të m
Ekspertiza rrëzon deputetin Prenga: Nuk u qëllua nga arma e tij Në bazë të ekspertizës shkencore, deklarimet e deputetit Armando Prenga bien poshtë, pasi nuk është qëlluar nga arma me
Armando Sadiku, “mirënjohja e qytetit të Elbasanit” (FOTO LAJM) Futbollisti i kombëtares Armando Sadiku tashmë është mirënjohja e qytetit të Elbasanit. Titulli i është dorëzuar nga vet
Deputeti Prenga tenton pajtim me Gjon Calin Deputeti i Partisë Socialiste, Armando Prenga, i cili ndodhet prej më shumë se një muaji në qeli, po tenton pajtimin me