999 rezultate për

armando

Zviceranët elozhe për Sadikun, kritikojnë Ronaldon Me golin e realizuar kundër Rumanisë sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku është kthyer në qendër të vëmendjes
Sadiku sqaron "lidhjen" me vajzën e Tramezzanit Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka hedhur poshtë të gjitha zërat e përhapur në media gjatë dy ditëve të
Armando Sadiku mesazh për tifozët: Vazhdojmë kështu! (VIDEO) Armando Sadiku ka zgjedhur faqen e Facebook-ut të Kombëtares për të falenderuar të gjithë mbështetësit kuqezi. "Ju fa
Sadiku "gjuan" vajzën e ndihmës trajnerit të Shqipërisë (FOTO LAJM) Armando Sadiku po përjeton një ëndërr dhe ndodhet në qendër të vëmendjes kombëtare dhe ndërkombëtare për shkak të golit
Shqiptarët thyejnë rekordin në rrjetet sociale, dominojnë në "Euro 2016" Shqiptarët mbeten "mbretër" të rrjeteve sociale, duke dominuar kështu në "Euro 2016". Një diferencë e madhe mes tifo
Flet babai i Sadikut: U dënua se ofendoi gjyqtarin, më ndihmoi Sejdini me Dukën Goli i shënuar nga Armando Sadiku, ndaj Rumanisë duke i dhënë fitoren e parë Kombëtares shqiptare në Europianin e parë k
Nusja dhe dhëndri "harrojnë" martesën pas fitores së Shqipërisë (VIDEO) Anembanë vendit dhe jo vetëm është përcjellë me festime fitorja e Shqipërisë kundër Rumanisë, por në një rast një nuse k
FIFA: Armando Sadiku, heroi i shqiptarëve Ndonëse e shihnin si në tumnajë arritjen historike të Shqipërisë, tashmë çdo ëndërr është kthyer në realitet e për këtë
Sadiku: Jam i gatshëm kurdo për De Biasin Armando Sadiku është shprehur se është i gatshëm kurdo që Giani de Biasi do të ketë nevojë për të gjatë ‘Euro 2016’ S
Në Elbasan vendoset një fanellë gjigande për Armando Sadikun (FOTO) Një grup të rinjsh nga Elbasani, kanë realizuar një punim të fanellës së sulmuesit të Kombëtares Shqiptare që mban numri
Sadiku: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë grupin Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare Armando Sadiku tha se është optimist për atë se Shqipëria do ta kalojë fazën e grupeve n
De Biasi i "tërheq veshin" Sadikut, ja shkaku Sulmuesi shqiptar Armando Sadiku, pasi shpëtoi Vaduz-in e tij, ka kërkoi që të mos luajë në sfidën e fundit mes ekipit t
Zbardhet atentati në Vlorë, ja se çfarë filmuan kamerat e sigurisë Policia tashmë ka zbardhur pamjet e kamerave të sigurisë lidhur me atentatin në Vlorë. Ndonëse Armando Sulejmani ka dekl
Atentati/ Flet Armando Sulejmani: Autorët ishin të maskuar Një ditë pas ngjarjes së ndodhur në lagjen "Pavarësia" të Vlorës, flet Armando Sulejmani (i njohur me nofkën “Çipuri” dh
Atentati në Vlorë, i plagosuri shkëmbeu zjarr me autorët Atentati ndaj anëtarit të Bandës së Gaxhait u shoqërua mbrëmë me shkëmbim zjarri mes tij dhe autorëve. Armando Sulejmani
I PLAGOSURI NË ATENTAT / Kush është Armando Sulejmani, anëtari i bandës së Gaxhait Një person mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme teksa dilte nga banesa e tij në lagjen "Pavarësia" të Vlorës. Policia ka
Basha: Banditët e Ramës kanë fshehur krimet Kryetari i opozitës Lulzim Basha foli pas plotësimit të formularëve të dekriminalizimit nga ana e zyrtarëve të lartë.
Ja si quhej Armando Prenga përpara se të bëhej deputet Deputeti Armando Prenga përpara se të bëhej deputet ka patur tjetër emër. Ai quhej Mondi dhe këtë e ka shkruar në for
Mungon gjyqtari, shtyhet seanca për Prengën Për shkak të mos formimit të trupit gjykues, sot është shtyrë seanca ndaj Armando Prengës. Shtyrja është argumentuar me
Armando Sadiku hero, dërgon Vaduzin në finale Armando Sadiku është rikthyer sërish tek goli teksa ka qenë protagonisti kryesor në fitoren që Vaduz arriti të marrë mbr