999 rezultate për

arkat

Hoeness: Pas 6 vjetësh më shumë para në arkat e klubit Një e ardhme më e ndritur pret Bayernin e Mynihut. Këtë e vë në dukje presidenti i shoqërisë, Uli Hoeness, sipas të cili
Dy varka me 57 klandestinë zbarkojne ne Itali Dy varka me 57 klandestinë afganë dhe iranianë kanë arritur mbrëmjen e së premtes në brigjet e Salentos në Itali nëpërmj
Qafë-Botë, ndalohet kalimi i deputetit Tahiri Në pikën kufitare të Qafë-Botës, është shënuar një incident, ku pas një sërë debatesh është lejuar të kalojë deputeti Da