999 rezultate për

arkat

Kujdes ku parkoni makinën në Tiranë: Markat e preferuara të hajdutëve Në kulmin e sezonit veror, veç vjedhjes së banesave shtohen ndjeshëm edhe grabitjet e automjeteve. Emigrantët që kthe
"Nxirrte bukën e gojës", Berisha: Ushtarët e Lal Plehut i morën arkat me domate të moshuarës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një mesazh që i ka ardhur në inbox
Murrizi-Metës: Si i hani i qetë darkat e drekat me opozitarët, kur keni "frikë" për 30 qershorin? Deputeti nga opozita e re, Myslim Murrizi ka deklaruar sot gjatë seancës plenare se sa herë që vendi afrohet drejt Europ
Solskjaer mbush arkat e një klubi të vogël si Molde Ole Gunar Solskjaer shpëtoi sezonin e Manchester United, duke e kualifikuar në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve dhe du
Pse sot të jesh një “pjeshkë” Instagrami është kthyer në një profesion të vërtetë Ditët kur shkrepnim një foto për qejfin tonë dhe pa u menduar gjatë e postonim në Instagram kanë marrë fund. Atëherë ish
Real Madrid mbush arkat pas fitimit të Champions Leagues Real Madridi ka fituar 90 milionë euro pas fitimit të Champions Leagues sezonin e kaluar. Në vendin e dytë për çudi ësht
Ndërhyrje brutale, lojtari shkelmon kundërshtarin në kokë (VIDEO) Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët. Një e tillë
Klaudia Pepa e papërmbajtshme, bën sparkatën në stacionin e autobuzit Është një nga balerinat më të pëlqyera dhe të talentuara të momentit dhe shpesh Klaudia Pepa komentohet edhe për shkak t
Klaudia habit njerëzit, bën sparkatën në mes të supermarketit (VIDEO) Klaudia Pepa tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave rozë për shkak të pozave provokuese në rrjete sociale. Am
Klubet me markat më të forta në botën e futbollit (FOTO LAJM) Barcelona është marka më e fortë e futbollit në botë, sipas një studimi të “Brand Finance”. Këtë vit, pas triumfit në
Adelina Tahiri merr dhurata superluksoze nga markat më të shtrenjta (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Roma mbush arkat me kualifikimin historik në Champions League Kualifikimi në gjysmëfinalen e UEFA Champions League është një arritje jo vetëm në aspektin sportiv, por edhe në atë eko
Lubonja tregon për kioskën e Xhatit kur Rama hante paçe dhe pilaf Fatos Lubonja dhe Edi Rama kanë qenë miq dikur dhe e njohin mirë njeri-tjetrin. Lubonja rrëfen sëfundmi edhe fillesat
Flet nëna e fierakut që kërkohet nga FBI: Ai jetonte me qindarkat e mia Arjana, nëna e Aldo Ymerajt, i cili dyshohet se nëpërmjet hakerimit të kartave të kreditit ka arritur të përvetësojë rre
Kush janë super drejtorët, arkat me para të PD dhe LSI që u arrestuan mbrëmë Me urdhër të prokurorisë së Elbasanit janë arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme janë arrestuar ish-kreu i Autoritetit Shq
E FUNDIT / Theo Walcott transferohet tek Evertoni Para pak minutash është zyrtarizuar kalimi i mesfusshorit të anglisë dhe Arsenalit tek skuadra nga Merseysides, Everton.
Tokyo Motor Show sjell makinat e teknologjisë më të fundit (FOTO LAJM) Si çdo vit u realizua panairi i makinave më të fundit në Tokyo të Japonisë. Këtë vit pati shumë risi në teknologji dh
Studiuesi tregon faktet tronditëse: Kush e zhduku dokumentin e pavarësisë Duke marrë shkas nga dita e Pavarësisë, studiuesi Kastriot Dervishi ka zbuluar disa fakte rreth humbjes së dokumenti or
Interi "fërkon gishtat", Valencia përfundimisht vendos ta blejë Kondogbian Goeffrey Kondogbia nuk arriti dot të shkëlqejë në fushë me skuadrën e Interit, por është gati të japë një kontribut shum
DOSSIER/ Raportet me Gjermaninë, nga dëmshpërblimi tek darkat sekrete në hotelet e Vjenës Me politikën e orientuar drejt lindjes RFGJ-ja nuk kishte pse të mos lidhte marrëdhënie zyrtare edhe me Shqipërinë komun