999 rezultate për

arit

E pyet për De Rossin, Ibra i kthehet keq gazetarit (VIDEO) Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic nuk kishte kohë për një gazetar që donte të dinte mendimin e tij për transferim
Ishin shokë, por Fatjoni e vrau: Çfarë ndodhi para sherrit tragjik mes të rinjve në Bulqizë (FOTO LAJM) Vrasja me thikë e 20 vjeçarit Arlind Pasha sot në Bulqizë ka tronditur opinionin publik në qytetin e vogël. Viktima
Konfirmohet interesimi i Katarit për të blerë Romën Ambasadori Katarit në Itali e ka konfirmuar se vendi i tij është i interesuar ta blejë Romën, pasi që një investimi till
Nuk bëjnë pjesë në planet e Sarrit, Juventus nxjerr në shitje 2 yjet në merkaton e janarit Gjatë merkatos së janarit, Juventus do të tentojë të shesë dy lojtarët, Mario Mandzukic dhe Emre Can të cilët mbetën jas
I vonoi pagën, punëtori i djeg pronarit makinën luksoze për t'u hakmarrë Një ish i punësuar në një firmë nga Kisella Voda e Shkupit, dje i ka djegur veturën, e më pas me benzinë e ka stërpikur
Qeni i zbulon drogën në makinë shqiptarit, në pranga 22-vjeçari Një shqiptar që po transportonte me makinën e tij 15 kg kanabis, të cilën e kishte fshehur në sediljen e pasme të mjetit
E paska thënë me kohë, vetëm me këtë VIP Roberti do ta ndërronte Norën (VIDEO) Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë dyshja më e komentuar në media pas ndarjes së bujshme të cilën e bëri të ditur
Sherri nisi për 1 vajzë, zbardhet dëshmia e 35 vjeçarit që vrau me sëpatë babain Ditën e djeshme, Arjan Shahaj vrau me sëpatë babin e tij 77 vjeçar në fshatin Shalës në Memaliaj. Pas krimit, ai tentoi
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
Në prehër të Getoarit, Marina zbulon më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Prej ditësh në media kanë qarkulluar lajme për një krizë mes çiftit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Por m
Vrau të atin me sëpatë, zbulohet e shkuara kriminale e 35-vjeçarit Arjan Shahaj, 35-vjeç rezulton se ka qenë i dënuar dhe më parë me 8 vite burg, për shkak se ka plagosur një bashkëfshata
Fitorja ndaj Flamurtarit, Lerda: Kartoni i kuq absurd, nuk shqetësohem për golat e paktë Partizani mori fitoren e dytë në tre javët e para të Kategorisë Superiore, duke u pozicionuar në vendin e katërt me 6 pi
Partizani vuan por fiton minimalisht ndaj Flamurtarit (VIDEO) Partizani dhe Flamurtari zhvilluan mes tyre në “Selman Stërmasi” ndeshjen e javës së tretë të Kategorisë Superiore. T
Qeni zbulon 15 kg drogë në makinën e shqiptarit në Greqi (VIDEO) Policia greke ka sekuestruar 15 kilogramë marijuanë në një makinë që drejtohej nga një 22-vjeçar shqiptar, i cili u arre
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë
SARANDË / Qeni zbulon drogën në makinë, pranga 34-vjeçarit Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Sarandës, pasi në pikën kufitare të Qafë Botës tentoi të trafikonte me makin
Ups! Ky thumb i Dafinës duhet t’i ketë djegur këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, gjatë një interviste, këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi foli për ndihmën që i ka dhënë Dafina Zeqiri
Plagosja në Vlorë/ Zbardhet dëshmia e ish-të dënuarit për vrasje: Më plasi telefoni në dorë Mbrëmjen se djeshme u plagos në Vlorë, Eljus Thartori përt të cilin u raportua fillimisht se në lagjen 10 Korriku ka ndo
Korçë, të shtëna me armë zjarri në banesën e të dënuarit për drogë (VIDEO) Pas Vlorës, një tjetër atentat me armë zjarri është shënuar në në lagjen numër 3 të qytetit të Korçës. Ngjarja ka ndodhu
Tërbohet rinoceronti, merr përpara makinën e kujdestarit të Kopshtit Zoologjik (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një rinoceront i tërbuar sulmoi një rojtare të kafshëve në makinën e saj në një park saf