E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

arit

Icardi dhe Interi nuk po divorcohen, ata janë si të dashuruarit: Wanda lëshon "bombën" e radhës Wanda është akuzuar vazhdimisht se po ndikon negativisht në karrierën e Mauro Icardit, të cilin e ka bashkëshort por edh
"Oh bre Baki..."! Fjalët e para të familjarit të njërit prej viktimave të tragjedisë në Prishtinë Dita e djeshme për banorët e lagjes “Mati 1” në kryeqytet ishte e kobshme. Ata u tmerruan nga ajo çka panë. Dy familje n
I premtonte shqiptarit makineri për mozzarella duke i zhvatur 10 mijë euro, kështu ra në praga mashtruesi italian Një qytetar denoncon në "Stop" mashtrimin nga ana e shtetasit italian Vito Leonardo Ludovico. Ky i fundit kërkonte sh
Dikur përfunduan në gjykatë, motrat Vjollca bëjnë shok të ngushtë Getoarin dhe Krenarin (FOTO LAJM) Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj sot janë shumë miq të mirë, por dikur nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Dënimi i Krenarit me 6
Arrestohet vrasësi i 20 vjeçarit në Bulqizë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar në pak orë pas vrasjes, autorin e krimit në Bulqizë, 22 vjeçarin Fatjon Keta. Burime zyrtare bëj
E pyet për De Rossin, Ibra i kthehet keq gazetarit (VIDEO) Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic nuk kishte kohë për një gazetar që donte të dinte mendimin e tij për transferim
Ishin shokë, por Fatjoni e vrau: Çfarë ndodhi para sherrit tragjik mes të rinjve në Bulqizë (FOTO LAJM) Vrasja me thikë e 20 vjeçarit Arlind Pasha sot në Bulqizë ka tronditur opinionin publik në qytetin e vogël. Viktima
Konfirmohet interesimi i Katarit për të blerë Romën Ambasadori Katarit në Itali e ka konfirmuar se vendi i tij është i interesuar ta blejë Romën, pasi që një investimi till
Nuk bëjnë pjesë në planet e Sarrit, Juventus nxjerr në shitje 2 yjet në merkaton e janarit Gjatë merkatos së janarit, Juventus do të tentojë të shesë dy lojtarët, Mario Mandzukic dhe Emre Can të cilët mbetën jas
I vonoi pagën, punëtori i djeg pronarit makinën luksoze për t'u hakmarrë Një ish i punësuar në një firmë nga Kisella Voda e Shkupit, dje i ka djegur veturën, e më pas me benzinë e ka stërpikur
Qeni i zbulon drogën në makinë shqiptarit, në pranga 22-vjeçari Një shqiptar që po transportonte me makinën e tij 15 kg kanabis, të cilën e kishte fshehur në sediljen e pasme të mjetit
E paska thënë me kohë, vetëm me këtë VIP Roberti do ta ndërronte Norën (VIDEO) Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë dyshja më e komentuar në media pas ndarjes së bujshme të cilën e bëri të ditur
Sherri nisi për 1 vajzë, zbardhet dëshmia e 35 vjeçarit që vrau me sëpatë babain Ditën e djeshme, Arjan Shahaj vrau me sëpatë babin e tij 77 vjeçar në fshatin Shalës në Memaliaj. Pas krimit, ai tentoi
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
Në prehër të Getoarit, Marina zbulon më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Prej ditësh në media kanë qarkulluar lajme për një krizë mes çiftit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Por m
Vrau të atin me sëpatë, zbulohet e shkuara kriminale e 35-vjeçarit Arjan Shahaj, 35-vjeç rezulton se ka qenë i dënuar dhe më parë me 8 vite burg, për shkak se ka plagosur një bashkëfshata
Fitorja ndaj Flamurtarit, Lerda: Kartoni i kuq absurd, nuk shqetësohem për golat e paktë Partizani mori fitoren e dytë në tre javët e para të Kategorisë Superiore, duke u pozicionuar në vendin e katërt me 6 pi
Partizani vuan por fiton minimalisht ndaj Flamurtarit (VIDEO) Partizani dhe Flamurtari zhvilluan mes tyre në “Selman Stërmasi” ndeshjen e javës së tretë të Kategorisë Superiore. T
Qeni zbulon 15 kg drogë në makinën e shqiptarit në Greqi (VIDEO) Policia greke ka sekuestruar 15 kilogramë marijuanë në një makinë që drejtohej nga një 22-vjeçar shqiptar, i cili u arre
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë