999 rezultate për

arit

Shpend Ahmeti, kundër fondeve të Kosovës për rindërtimin e Notre Dame Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar ndaj vendimit të kryeministrit, Ramush Haradinaj për ndarjen e parave ng
Shtatë gola në dy ndeshje, Ronaldo Jr është një fenomen (VIDEO) Djali i madh i sulmuesit të Juventusit, Cristiano Ronaldo po shkelqen. Portugezi 8 vjeçar ishte protagonist në fitore
Huliganët maqedonas, kore fashiste kundër shqiptarëve në stadium (VIDEO) Tifo-grupi maqedonas, “Komiti”, e ka shfryrë sërish urrejtjen ndaj shqiptarëve. Thirrjet e tyre fashiste janë përsëritur
Ish-Kryeministri nxjerr dokumentin, kush e hoqi yllin komunist nga flamuri (DOKUMENT) Ish-Kryeministri, Aleksandër Meksi në një postim të bërë në Facebook, ka treguar sesi u propozua dhe u hoq ylli nga flam
Reagon Rama, çfarë thotë për protestën Pas presidentit Meta, ministrit LLeshaj ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama me një status në Twitter për protestën e o
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
Guardiola kundër lojtarit të tij: Nuk është e vërtetë ajo që ka thënë Marrëdhënia e Manchester City-t me Champions League vazhdon të jetë e komplikuar. Megjithatë, trajneri Pep Guardiola ësh
Një çantë plot! Çfarë i gjeti policia të arrestuarit për grabitjen në Rinas Policia e Elbasanit ka ndaluar një ish-kolegun e tyre në lidhje me grabitjen spektakolare të 10 milion eurove në Rinas.
Dëmtimi i Neymarit, Brazili dhe PSG-ja marrin lajmin e madh Neymar ka lënë pas dëmtimin e përsëritur në këmbë dhe tashmë, me fundin e sezonit që po afron, ylli brazilian i rikthehe
DETAJET/ Tritoli në Vlorë iu vendos ish-lojtarit të Flamurtarit Orët e para të mëngjesit të sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një lokal të Vlorës. Shpërthimi ndodhi në lagjen
Futbollisti shqiptar bën aksident të rendë, dy të plagosur Pas shumë dështimesh në futbollin italian, shqiptari Elvis Kabashi u transferua te Dinamo e Bukureshtit. Klubi rumun
Vrau gjyshin që e rriti, kapet personi që i shiti armën 17-vjeçarit Më 28 shkurt Vlora u trondit nga një vrasje brenda familjes. Përkatësisht nipi, Vangjel Kapllani qëlloi me armë zjarri
I theu hundën kundërshtarit, Balotelli rrezikon të humb sezonin Sezoni sportiv për sulmuesin italian Mario Balotelli mund të mbyllet para kohe. Pas një starti të jashtëzakonshëm me fan
Roma sytë nga Spanja për merkaton e Janarit Skuadra e Romës është futur në aksion për të marrë nga skuadra e Sevillias një nga senatorët e ekipit, Pablo Sarabia. Ko
Tritol shtëpisë së kryetarit të PS-së Një qytetar ka denoncuar faktin që kryetarit të Partisë Socialiste të Pogradecit, Bledi Çomo, i është vendosur tritol në
Tirana më e shtrenjta në botë, një shtëpie afër qendrës nuk e blejnë dot as më të paguarit Kostot e jetesës përfshijnë shumë prej gjërave themelore të përditshmërisë, si të ushqyerit, transporti dhe energjia ele
Kujdes në këtë "Exchange", qytetarit i mbajnë 165 mijë lekë (VIDEO) Edhe pse janë bërë dhjetra denoncimi një pikë këmbimi valutor në "Rrugën e Kavajës" vijon të jetë aktive dhe tu mbajë sh
Rooney e tepron, për pak sa nuk i thyen këmbën kundërshtarit (VIDEO) Wayne Rooney është ndëshkuar me karton të kuq për herë të parë në karrierën e tij në Major League Soccer në SHBA, pas nj
Partizani befasohet nga Luftëtari, Tirana e pafat përballë Flamurtarit Partizani është shpartalluar nga Luftëtarit 1-3 në "Selman Stërmasi". Skuadra e drejtuar nga trajneri Skënder Gega e nis
I frikshëm Luftëtari, përmbys rezultatin përballë Partizanit në 6 minuta (VIDEO) Partizani arriti të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt që në minutën e 3 me Duka. Goli mesaduket i dha më shumë se çduhe