999 rezultate për

arit

Mister plagosja e shqiptarit në Zvicër, gjendet një pistoletë pranë tij Një shqiptar është plagosur në Gathe të Zvicrës. Ngjarja ka ndodhur më 28 prill, ndërsa policia dhe prokurori kanë dhënë
Familja e shqiptarit që u gjet i vdekur në Zvicër jep detaje mbi ceremoninë mortore Në mëngjesin e të premtes që kaloi, në binarët e trenit në Oberglatt të Zyrihut është gjetur trupi i pajetë i një të riu
Barbari në burgun grek të mbushur me shqiptarë: Të dënuarit me kancer lihen të vdesin si qen (VIDEO) KUJDES! PAMJE TË RËNDA NË GALERI! Greqia është vendi me sistemin më të keq të burgjeve në Bashkimin Europian,
Kapen thasë me drogë në autobusin e linjës Shqipëri-Greqi Një sasi prej 97 kg kanabis është sekuestruar nga policia greke në linjën e autobusit Sarandë-Athinë. Në pranga ka p
E dini cila ka qenë lufta më e shkurtër në botë? Kur forcat e Mbretëreshë Viktorias së Mbretërisë së Bashkuar u përballën me Zanzibarin, sot pjesë e Tanzanisë, territor
U arrestua për vrasjes e gazetarit, var veten në burgjet e Turqisë Një nga dy arabët e ndaluar në Turqi, i dyshuar si i përfshirë në spiunazh dhe si i lidhur me vrasjen e Jamal Khashoggit
Tentohet futja e celularit me pëllumb në burgun e Lezhës Të burgosurit mbahen për gjetjet e tyre për të futur drogë, armë apo celularë në burgje, por kësaj radha as imagjinata n
Gjykata merr vendimin për të dyshuarit e ekzekutimit të vëllezërve Bilali Gjykata e Shkodrës ka lwnw nw burg Arsen Stojkun dhe Mislim Ramën, të akuzuar si autor për vrasjen e dy vëllezërve Bilal
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Kukësi dhe Teuta ndalen në barazim, i bëhet nder Flamurtarit Në Kamzë është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kukësit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 31-të të Superligës shqip
Bashkëshortja e Chicharitos pozon nudo për "të shpëtuar" Tokën (FOTO LAJM) Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë. Ajo ka pozuar disa fot
Vinçi shkëputet nga lartësia e zë poshtë 6 automjete, humbin jetën 4 persona Katër të vdekur dhe tre të plagosur, ky është bilanci i një aksidenti të ndodhur në në Seattle të Shteteve të Bashkuara.
Roma fiton përballë Cagliarit, "dridhet" Milani (VIDEO) Roma e Ranierit mund të gëzojë. Momentalisht është në Champions League, pasi sapo ka parakaluar Milanin dhe Atalantan, d
Policia ndalon makinën e shqiptarit në kufirin Serbi-Maqedoni dhe nuk u beson syve çfarë gjen brenda Pasditen e sotme është ndaluar një kamion në kufirin midis Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë brenda të cilit transportohe
STUDIM/ Të qarit mund t’iu ndihmojë të humbni në peshë Sipas shkencëtarëve njerëzit preferojnë të tregojnë për emocionet e tyre dhe nganjëherë nuk kanë turp prej tyre. Por,
Neymar në Torino takoi Ronaldon, zbulohet arsyea Të enjten Nejmar, ylli i PSG-së, u pa të zbriste në aeroportin e Torinos "Caselle" dhe të gjitha mediat e tifozët e Juve
Aksidenti i merr jetën 39-vjeçarit në Parma të Italisë Një 39-vjeçar shqiptar, ka ndërruar jetë pas një aksidenti të rëndë në qytetin e Parmas në Itali. Ngjarja ndodhi pas
"EMRI/ Drejtoresha e shkollës rrihet shtazërisht nga i forti i PS-së" Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sipas tij ne nje shkolle ne Lunder.
"Daja" i Kosovës, i proceduar edhe më parë për vjedhje ari "Daja" i arrestuar si i gjashti i dyshuar për grabitjen në Rinas, akuzohet për veprimtari kriminale edhe në Kosovë.
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre