999 rezultate për

arit

Si u veshën të ftuarit VIP në premierën e filimit të Eduart Grishaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur premiera e filmit "Gjyshja" të regjisorit Eduart Grishaj. I frymëzuar nga një histor
Marilyn Monroe lidhje me politikanët e njohur, si u vra nga bosi i mafies për sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga vdekja tragjike e Marilyn Monroe, ende mbeten mister shkaqet. Ikona e bukurisë femër
54-vjeçarit i qesh fati, gjen varësen e çmuar në një fushë (FOTO LAJM) Billy Vaughan ka mbetur i kënaqur pasi atij duket se i ka “buzëqeshur fati”. 54 vjeçari zbuloi një varëse ari 22 kara
4 plumba në kokë e 2 në gjoks, zbardhet ekspertiza e 34 vjeçarit të ekzekutuar në Mirditë Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Eri Zefi, 34-vjeç, 6 ditë më parë në fshatin Zallë Xhuxhë në Fan të Mird
Dorëhiqet kreu i AKEP, do të zëvendësohet nga gruaja e gjyqtarit Ilir Zela, kreu i AKEP ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij. Zela është emëruar në krye të AKEP para tre vitesh. Në v
Publikohen pamje nga aksidenti tragjik që i mori jetën shqiptarit në Itali (FOTO LAJM) Identifikohet viktima e një aksidenti të rëndë që ndodhi dje në Itali, rreth orës 5.30 të mëngjesit. Viktima, shkruajnë
VIP-a nga Shqipëria dhe Kosova, si u veshën në dasmën e bujshme të vëllait të Gjikos (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur, Gjiko martoi vëllain. Vëllai i Gjikos është producenti Arbër Gjikolli i njohur si Bi
Shkoi të shuante sherrin në lokal, 50-vjeçarit i bie koka në gur e ndërron jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë ku humbi jetën pas sherrit mes disa personave. Dyshohet se 50-v
DETAJET/ E rëndë në Vlorë, 56-vjeçarit i merret jeta me levë hekuri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një shtetas i identifikuar si Stavri Mino, është gjetur pa jetë në "Plazhi i Vj
Nga kërcimi seksi i nuses, te të ftuarit VIP: Brenda dasmës së vëllait të Gjikos ( VIDEO) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si produc
Barazimi dramatik ndaj Flamurtarit, trajneri Mema drejt shkarkimit nga Tirana Flamurtari i merr pikë në frymën e fundit Tiranës, duke e çuar Ardian Memën drejt largimit nga bardheblutë. Në 90- mi
Shqiptarit "i nxihet faqja", Zvicra e dëbon pas 40 vitesh Një shqiptar nga Kosova që jetonte në Zvicër prej afro 40 vitesh është detyruar nga autoritetet e këtij vendi të kthehet
"Volvo 4", zgjaten hetimet për 17 nga të akuzuarit Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi pranimin e kërkesës për zgjatjen e afateve të hetimit me 3 muaj për 17 të akuzuarit t
Atentat në Lezhë, qëllohet me armë drejt 27 vjeçarit Një 27-vjeçar i ka shpëtuar një atenati me armë zjarri mbrëmjen kaluar, pak para mesantës. Siç raporton policia në drejt
Incidenti: "Kosova është Shqipëri", shqiptarët e New York thirrje regjisorit serbo-kanadez (VIDEO) Diaspora shqiptare në New York organizoi një protesta në shfaqjen e dokumentarit “Pesha e zinxhirëve 3” të regjisorit se
3 emra "BIG" pritën të largohen nga Juventusi në merkaton e janarit Sezoni 2019-2020 sapo ka nisur, por te Juventusi po mendojnë për merkaton e janarit. Nuk bëhet fjalë për futbollistë që
Rëndohet gjendja e 14-vjeçarit, thirrje Ramës: Mendo si për djalin tënd! Pas pritjes së gjatë pa një përgjigje pozitive nga ministria e Shëndetësisë, familja Muca ka vendosur ta dërgojë privati
Reali iu vendos gjoba të majme lojtarëve: Nga përdorimi i celuarit, te kilet e tepërta Barazimi ndaj Club Brugge në Champions League ka prishur humorin në shtëpinë e Realit të Madridit. Drejtuesit e klubit k
Eliminimi i shqiptarit dhe plagosja e të vëllait në Gjermani, si ndodhi përplasja me armë Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje pasdite Gjermaninë. Fillimisht, u raportua se bëhej fjalë për një luftë ‘bandash’ n
Lazio triumfon me përmbysje, Chicharito heroi i Sevillas (VIDEO) Është luajtur xhiro e dytë e fazës së grupeve të UEFA Europa League, me takimet që kanë prodhuar rezultate mjaft interes