999 rezultate për

ariana

Ja kush është shpallur mbretëresha e re e Instagram-it (FOTO LAJM) Një foto e këngëtares Selena Gomez teksa pi një pije freskuese ka tashmë 4 milion pëlqime në Instagram, duke thyer rekor
Rebelohet Ariana Grande: S' jam prona e asnjë mashkulli Ariana Grande është hakmarrë ndaj të gjithë kritikëve lidhur me romancat dhe ndarjet. Ajo ka nënvizuar faktin se nuk i p
Justin Bieber ndan Ariana Grande me të dashurin (FOTO LAJM) Justin Bieber është kthyer në një moll sherri për këngëtaren Ariana Grande me të dashurin e saj, pasi raportohet se një
Ariana Grande ndahet nga i dashuri Angazhimet profesionale duket se ka qënë shkaku i ndarjes së Ariana Grande dhe Big Sean. Prej disa javësh ata nuk janë m
Pas Madonnës edhe Ariana Grande rrëzohet në skenë (VIDEO) Thuhej se rrëzimi i Madonnës gjatë performancës në BRIT Awards ka qënë i mirëmenduar, ndonëse këngëtarja hodhi poshtë të
Këngëtarja rrëzohet nga rreth 3 metra lartësi (FOTO LAJM) Për shkak se diçka nuk shkoi mirë në skenë, një këngëtare ka vënë në rrezik jetën, pasi ajo mund të binte nga një lartës
Ariana Grande, e dashura e Adnan Januzajt? (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli, shqiptari i Manchester United, Adnan Januzaj është në lidhje dashurie me yllin
Ariana Grande sjell “Break Free” (VIDEO) Këngëtarja Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se është me të vërtetë e fuqishme. 21 vjeçarja ka publikuar video
Përlotet Ariana Grande, mesazh në Twitter për gjyshin (FOTO LAJM) Këngëtarja Ariana Grande e ka përjetuar mjaft keq ndarjen nga jeta të gjyshit të saj, ndërsa ka ndarë me miqtë e saj kët
Një foto sa një mijë fjalë nga Mariana Kondi dhe Ornela Bregu Tashmë prej vitesh ajo eshte e njohur si aktore popullore e gjinise se humorit, me energji dhe interpretim te spikatur.
Hiti i radhës nga Nicki Minaj, Jessie J dhe Ariana Grande Së shpejti do të presim një bashkëpunim nga Nicki Minaj, Jessie J, Ariana Grande, këngëtare mjaft të suksesshme. Lajmi p
Mariana e Camila, fanse të zjarrta të Messit (FOTO LAJM) Motrat binjake Davalos janë dy modele shumë të njohura në Kolumbi dhe jo vetëm në sajë të reklamimit disa-vjeçar që i ka
Messi-Ronaldo, ja një motiv për të votuar CR7 Në betejën për të përcaktuar se cili ësht lojtari më i fortë Messi apo Cristiano Ronaldo, duket se portugezi ka tërhequr