999 rezultate për

ariana

Ermal Fejzullahu i bën presion gruas nga Tv: Mos guxo Këngëtari Ermal Fejzullahu e ka treguar gjithnjë sesa shumë është i dashuruar me gruan e tij Arjanën. Por duhet thën
Roberto Carlos përfundon në burg Departamenti i Drejtësisë në Rio de Janeiro ka urdhëruar burgosjen e ish-futbollistit brazilian Roberto Carlos për tre m
Mos i lini njerëzit t'jua puthin fëmijën, kështu vdiq foshnja 18 ditëshe Një bebe e porsalindur në Ajova ka ndërruar jetë pasi u infektua me virusin HSV-1 të herpesit përmes një puthjeje të thj
Ariana Grande shpallet qytetare nderi në Manchester Këngëtarja e njohur Ariana Grande shume shpejt do të shpallet qytetare nderi në Mançester. Organizimi i koncertit
Parandalohet një tjetër sulm terrorist në koncertin e Ariana Grandes Fiks pak kohë pas tragjedisë që ndodhi në koncertin e këngëtares Ariana Grande, sërish një burrë është arrestuar nën dys
Ariana Grande koncert në Argjentinë pas tragjedisë në Mançester Masat që janë marrë nga autoritete e sigurisë përpara koncertit të Ariana Grandes në Buenos Aires këtë herë kanë qenë
Ariana Grande mbërrin në Mbretërinë e Bashkuar koncertin “One Love Manchester”(FOTOLAJM) Vetëm dy ditë kanë mbetur deri në koncertin e ardhëm të këngëtares së famshme Ariana Grande i cili do të mbahet më 4 qer
Ariana Grande anulon koncertet e radhës pas sulmit në Manchester Koncertet e Ariana Grandes në "O2 Arena" të Londrës, të parashikuara për t'u mbajtur të enjten dhe të premten, janë anul
Arrestohet edhe babai i kamikazit të Manchesterit Është vënë në pranga edhe babai i sulmuesit të Manchesterit. Ramadan Abedi është arrestuar së fundi në kryeqytetin e
Frika nga sulmet, forcat ushtarake zaptojnë rrugët e Britanisë Pas sulmit të fundi terrorist në Britani, ushtria ka zbarkuar në Londër për të ruajtur “Buckingham Palace” dhe pikë të t
"E thyer, pa fjalë...", ja fotot e para të Ariana Grandes pas horrorit në "Manchester Arena" (FOTO LAJM) Sulmi në "Manchester Arena" pas koncertit të këngëtares së johur Ariana Grande ku mbetën 22 të vdekur dhe mbi 59 të plag
Kjo ishte kënga e fundit në koncertin e Ariana Grandes para se të fillonte sulmi i përgjakshëm (VIDEO) Të gjithë ata që i kanë mbijetuar sulmit terrorist në koncertin e këngëtares amerikane Ariana Grande në Mançester, kanë
Bota e artit dhe politikës solidarizohet me viktimat e atentatit në Mançester Një minutë heshtje do të mbahet në Festivalin e Kanës sot në orën 15:00 në shenjë solidariteti me atentatin që preku dje
Pas sulmit terrorist, Ariana Grande pezullon turin e saj botëror Pas sulmit terrorist të mbrëmshëm Ariana Grande ka pezulluar përfundimisht turneun e saj botëror, sipas TMZ. Burimet
Ariana Grande e pikëlluar, ja mesazhi prekës pas sulmit në koncertin e saj (VIDEO) Ariana Grande ka heshtur pas tragjedisë për humbjen e madhe për viktimat e pafajshme të sulmit terrorist gjatë koncertit
Ariana Grande: Unë nuk jam një copë mishi... Ariana Grande ka thënë se ka mbetur e lënduar pasi një fans kishte bërë disa komente të papërshtatshme rreth saj. Kë
AMA, Ariana Grande shpallet artistja më e mirë (FOTO LAJM) Këngëtarja Ariana Grande është shpallur artistja e vitit në mbrëmjen e American Music Awards. 23-vjeçarja i mbajti m
Romancë e re për Ariana Grande-n Ariana Grande tashmë ka nisur një romancë të re dhe bëhet fjalë për reperin Mac Miller, me të cilin ajo ka bashkëpunuar
Ermal Fejzullahu dhe Ariana para 7 vitesh martesë (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu një ndër këngëtarët më të pëlqyer të skenës shqiptare, tashmë ka një martesë të lumtur prej 7 vitesh.
Ariana Grande i jep fund lidhjes dy vjeçare Ndonëse kishin dy vite bashkë, për këngëtaren Ariana Grande ndarja ishte mëse e pritur. Rrjetet sociale ishin në fillim