999 rezultate për

ariana

Rrëfimi i shqiptares: Si t’u shpjegoj fëmijëve pse babai i tyre nuk është më “Unë jam një grua e ve, që nuk mund të gjejë punë, me dy fëmijë që duan të rriten dhe pyesin perdite pse babai i tyre vd
Mosss! Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar shkon në dasëm me atlete Ndonëse gjithë vëmendja në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos qëndronte tek dy protagonistës, në një dasmë e tillë nuk kish
Ariana Grande reagon për herë të parë pas vdekjes së ish të dashurit të saj Pak orë më parë, Ariana Grande ka postuar në llogarinë e saj të Instagram-it një foto të ish-të dashurit të saj, i cili
Gjendet i vdekur ish-i dashuri i Ariana Grandes, çfarë tha pak para vdekjes Reperi i njohur i “Self care”, Mac Miller ësht gjetur i vdekur në shtëpi. 26-vjeçari dyshohet se ka vdekur nga overdo
Ariana Grande kryqëzohet nga fansat: Ku shkon me atë fustan skandaloz Paçka se e vogla Ariana Grande me zë të madh dhuroi një super performancë të ndjerë të “(You Make Me Feel Like) A Natura
Një javë pasi bëri fejesën publike, këngëtarja e njohur ndahet Këngëtarja e njohur e hitit "Side to Side" është një nga më të komentuarat kohët e fundit nga mediat pasi vetëm pak jav
Pas fejesës, Ariana Grande akuzohet për tradhëti nga ish i dashuri Vetëm dy ditë më parë u zbulua se këngëtarja e famshme Ariana Grande u fejua me të dashurin e saj të ri, aktorin Pete Da
Ermal Fejzullahu surprizon bashkëshorten e tij (FOTO LAJM) Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, ka festuar ditëlindjen. Duket se bashkëshorti i saj Ermali e ka suprizuar
Ariana Grande rikthehet me këngë emocionale Ariana Grande është rikthyer me projektin e saj të parë muzikor që nga sulmi terrorist me bombë që la të vdekur 22 perso
Ariana Grande deklaratë publike dashurie artistit shqiptar Ariana Grande është një nga këngëtaret më të dashura për publikun amerikan dhe jo vetëm. Shpeshherë edhe në rolin e akto
E lindur me një shenjë të rrallë, 24-vjeçarja bëhet "yll" në internet (FOTO LAJM) Një grua braziliane po përdor shenjën e saj unike në fytyrë për të nisur karrierën e saj të modelimit pasi ka grumbullua
E dinte magjistare, pse e helmoi për vdekje nusja vjehrrën në Kamzë (FOTO LAJM) Gjashtë ditë pas vrasjes se Lirije Lamit, Marjana Cmeta, asokohë 20 vjeçe shkoi në shtëpinë e Hysen Shehut, i njohur si
Zbardhen mesazhet, 3 denoncimet tek Rama që çuan në burg titamorët Ervin Pupuleku dhe Ermal Harizaj dy inspektorët e hetimit Tatimor që u arrestuan nga policia në 22 korrik 2017, pasi pro
Dua Lipa dhe Ariana Grande shfaqen bashkë Këngëtarja me prejardhje shqiptare vetëm pak ditë më parë publikoi hitin e ri “IDGAF” për të cilin të gjithë e dimë se p
Vajza e Haradinajt tregon se si u plagos nga eksplozivi Ariana Haradinaj vazhdon të jetë e shtrirë në spital pasi u plagos nga një shpërthim eksplozivi që ishte vendosur para b
Mariah Carey nderon fansin e saj Mariah Carey zhvilloi një koncert në Manchester dhe bëri një gjest fisnik, duke nderuar një djalë të ri, që mbeti viktim
Fansat e Ariana Grande kërkojnë drejtësi për Manchesterin ''One Love Manchester” ishte koncerti bamirës i realizuar në maj nga këngëtarja amerikane Ariana Grande, për të mbledhur
Zhduken paratë e mbledhura për humnitetin tek koncerti i Adriana Grande Në muajin maj të këtij viti në Mançester ndodhi një sulm i tmerrshëm terrorist gjatë koncertit të këngëtares Ariana Gran
Zbulohet një gjallesë e re që jetën mbi 8 kilometra poshtë sipërfaqes së detit Hulumtuesit që po kërkonin në Mariana Trench, që është pjesa më e thellë e Oqeanit Paqësor, kanë gjetur një gjallesë të
Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.