999 rezultate për

ariana

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur tregon barkun e rrumbullakosur ( FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana, feston ditën e sotme ditëlindjen. E nërsa duhet të
Ariana Grande largohet nga skena pasi e gjuajnë me limon Ariana Grande është gjuajtur nga një anëtar i publikut me limon mbrëmjen e së dielës gjatë performancës në Coachella 201
Pse jemi të përgjumur në stinën e Pranverës ? Kalimi nga stina e dimrit në atë të pranverës shkakton luhatje në gjendjen fizike, por edhe atë psikologjike të njerëzve
Dobësi dhe shenja ankthi, çfarë është “përgjumja pranverore” që na prek të gjithëve Kalimi nga stina e dimrit në atë të pranverës shkakton luhatje në gjendjen fizike, por edhe atë psikologjike të njerëzve
Ermal Fejzullahu, baba për herë të katërt? Një tjetër anëtar thuhet se do t’i bashkohet familjes Fejzullahu. Burime për revistën Class pohojnë se bashkëshortja e k
Kjo shqiptare është frymëzimi i Ariana Grandes për këngën e re Këngëtarja me famë botërore, Ariana Grande është një ndër këngëtaret që pothuajse të gjitha këngët që nxjerr i kthehen n
Fatkeqësi pas fatkeqësie, Ariana i përlot të gjithë në festival Ariana Grande ka shkëlqyer mbrëmjen që lamë pas, në ndarjen e çmimeve ‘Billboard 2018’, por fjalimi i saj i preku të gji
Përjetoi ferrin, Ariana Grande largohet përfundimisht nga muzika Ka kaluar një muaj që nga momenti kur ish i dashuri i Ariana Grande ndërroi jetë. Ariana Grande ka bërë të ditur se
Rrëfimi i shqiptares: Si t’u shpjegoj fëmijëve pse babai i tyre nuk është më “Unë jam një grua e ve, që nuk mund të gjejë punë, me dy fëmijë që duan të rriten dhe pyesin perdite pse babai i tyre vd
Mosss! Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar shkon në dasëm me atlete Ndonëse gjithë vëmendja në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos qëndronte tek dy protagonistës, në një dasmë e tillë nuk kish
Ariana Grande reagon për herë të parë pas vdekjes së ish të dashurit të saj Pak orë më parë, Ariana Grande ka postuar në llogarinë e saj të Instagram-it një foto të ish-të dashurit të saj, i cili
Gjendet i vdekur ish-i dashuri i Ariana Grandes, çfarë tha pak para vdekjes Reperi i njohur i “Self care”, Mac Miller ësht gjetur i vdekur në shtëpi. 26-vjeçari dyshohet se ka vdekur nga overdo
Ariana Grande kryqëzohet nga fansat: Ku shkon me atë fustan skandaloz Paçka se e vogla Ariana Grande me zë të madh dhuroi një super performancë të ndjerë të “(You Make Me Feel Like) A Natura
Një javë pasi bëri fejesën publike, këngëtarja e njohur ndahet Këngëtarja e njohur e hitit "Side to Side" është një nga më të komentuarat kohët e fundit nga mediat pasi vetëm pak jav
Pas fejesës, Ariana Grande akuzohet për tradhëti nga ish i dashuri Vetëm dy ditë më parë u zbulua se këngëtarja e famshme Ariana Grande u fejua me të dashurin e saj të ri, aktorin Pete Da
Ermal Fejzullahu surprizon bashkëshorten e tij (FOTO LAJM) Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, ka festuar ditëlindjen. Duket se bashkëshorti i saj Ermali e ka suprizuar
Ariana Grande rikthehet me këngë emocionale Ariana Grande është rikthyer me projektin e saj të parë muzikor që nga sulmi terrorist me bombë që la të vdekur 22 perso
Ariana Grande deklaratë publike dashurie artistit shqiptar Ariana Grande është një nga këngëtaret më të dashura për publikun amerikan dhe jo vetëm. Shpeshherë edhe në rolin e akto
E lindur me një shenjë të rrallë, 24-vjeçarja bëhet "yll" në internet (FOTO LAJM) Një grua braziliane po përdor shenjën e saj unike në fytyrë për të nisur karrierën e saj të modelimit pasi ka grumbullua
E dinte magjistare, pse e helmoi për vdekje nusja vjehrrën në Kamzë (FOTO LAJM) Gjashtë ditë pas vrasjes se Lirije Lamit, Marjana Cmeta, asokohë 20 vjeçe shkoi në shtëpinë e Hysen Shehut, i njohur si