999 rezultate për

argjentinasi

4 lojtarët që kërkon Bayerni në merkato (FOTO LAJM) Drejtuesit e Bayern Munichut kërkojnë të përforcojnë skuadrën për sezonin e ardhshëm pas një sezoni të dështuar. Traj
Gjeniu Messi, 400 gola me Barcelonën (FOTO-VIDEO) Lionel Mess simboli i Barcelonës. Argjentinasi nuk njeh limite dhe një gjeni i lindur si ai nuk ndalet së vendosuri reko
Arbitri ndihmon Barçën, goli i Messit i parregullt (VIDEO) Arbitri i ndeshjes Espanyol-Barcelona i ka dhënë një ndihmë të mirë katalanasve teksa e akordoi si të rregullt golin e d
Ja karikatura e ditës në futboll (FOTO) Portali më i madh sportiv në Europë, "Goal.com", ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhe janë Lionel Messi dhe C
PSG mendon për Carlos Tevez Nuk është vetëm Paul Pogba në listën e Paris Saint Germain gjatë merkatos së ardhshme. Sipas asaj që shkruan sot "Le Par
"Valsi" i trajnerëve në Serie A (FOTO LAJM) Vera e këtij viti do të jetë shumë e nxehtë në disa prej pankinave të Serie A ku skuadrat e mëdha kërkojnë t'u japin një
Zyrtare: Simeone te Atletico deri në 2020 Tashmë është zyrtare. Diego Pablo Simeone ka rinovuar kontratën me Atletico Madrid deri më 30 qershor 2020. Lajmi është
Tanku librari, krijimi i një argjentinasi (FOTO LAJM) Në Buenos Aires një tank i vjetër është modifikuar dhe është shndërruar në librari. Ideatori dhe krijuesi i këtij 'tanku
Barcelona e Messi marrin kryesimin e La Liga (FOTO LAJM) Barcelona ka mundur 6-1 Rayo Vallecano-n, duke marrë kështu kryesimin e kampionatit, ndërsa Lionel Messi me tre golat e
Ja ç'ndodh kur topi bie në këmbët e Neymar dhe Messit (VIDEO) Ata janë dy prej futbollistëve më të mirë jo vetëm te Barcelona, por në të gjithë botën. Njohës të mirë të golit, por ed
Çfarë debutimi, Osvaldo gol "alla" Batistuta me Boca-n (VIDEO) Goditje me kokë dhe gol "alla" Batistuta. Nuk mund të kishte debutim më të mirë në "Bombonera" për Daniel Osvaldon. Ish
"Jemi Barça e jemi të detyruar ti fitojmë të gjithë titujt" (VIDEO) Lionel Messi i është rikthyer formës së dikurshme duke udhëhequr Barcelonën në garën e fitimit të tre titujve të mundshë
Sa paguhen në një javë 11 titullarët e Barçës (FOTO LAJM) Barcelona është një prej klubeve që rigjeneron më shumë të ardhura në të gjithë botën, kjo falë sponsorëve të shumtë, ab
Sherri me tifozët, Interi gjobit Icardin (VIDEO) Mauro Icardi ka kaluar një javë plot me makthe, që më keq nuk mund të përfundonte. Në fillim, ai nuk arriti akordin me z
Top 5 argjentinasit e të gjithë kohërave (VIDEO) Para pak ditësh Juan Roman Riquelme i dha lamtumirën futbollit aktiv duke bërë që futbollit argjentinas dhe jo vetëm ti
Lavezzi drejt Liverpool-it Duket se e ardhmja e Ezequiel Lavezzit nuk do të jetë në Serie A. Argjentinasi, i kërkuar javët e fundit nga Inter dhe N
Festa e çmendur e Simeones me kapësin e topave (VIDEO) Trajneri i Atletico Madrid, Diego Pablo Simeone, është i famshëm për karakterin e tij shpërthyes por edhe për festimet e
Kaos te Barça, Messi i bën "follow" Chelsea-t (FOTO LAJM) Kaos në Barcelonë. Humbja me Real Sociedad ishte vetëm fillimi i tensionit në skuadrën katalanase ku marrëdhëniet mes Li
Prapaskena: PSG ofroi 250 milionë për Messin Ka klube që janë të gatshëm për të bërë çmendurira për të arritur te Lionel Messi, madje të paguajnë edhe klauzolën fara
"Ferri" në kurriz, ja super-tatuazhi i Tevez (FOTO) Një super-tatuazh bashkë me disa falenderime i postuar në Twitter. Kështu Carlos Tevez ka publikuar tatazhin e tij më të