999 rezultate për

argjentinasi

Rivaliteti Messi-Ronaldo, argjentinasi 7 gola më shumë se portugezi Rivaliteti mes Messit-Ronaldos duket sikur nuk ka fund kurrë teksa të dy po sundojë botën prej një dekade, shkruan Albe
Dybala tek Inter? Plani i Marottës për ta sjellë argjentinasin në Milano Dybla është një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin por edhe mund të largohet nga bardhezinjtë. I lënë në h
Sarri telefonon Higuain, argjentinasi shumë afër kalimit në Londër Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, tashmë ka kontaktuar me sulmuesin argjentinas të Milanit, Gonzalo Higuainin, për t’
Disiplina nuk e fal konfirmohet pezullimi Higuain Nuk ka ulje dënimi për Gonzalo Higuain. Dy ndeshjet skualifikim për “Pipita” mbeten. Kjo është ajo që u vendos në zyra
Shokë tek Real-i, pse u grinden Ronaldo dhe Higuain (VIDEO) Derbi i Italisë mes Milanit dhe Juventusit rezultoi fatale për Gonzalo Higuain. Numrin 9, si rrallë here nuk e kishi
Icardi: E merituam fitoren Mauro Icardi beson se Interi e meritoi fitoren e derbit ndaj Milanit, mirëpo ishte fitore shumë më e mirë në minutën 93'
Tentoi të ngacmojë punonjësen e marketit, argjentinasi pendohet keq (VIDEO) Një klient kishte menduar se do të shpëtojë lehtë nëse e ngacmon seksualisht punonjësen e një marketi, e cila e goditi m
City barazon rezultatin ndaj Hoffenheim (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Hoffenheim në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Autori i golit është argjenti
E bujshme! Di Maria mbyll karrierën në Europë Mesfushori i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, së fundmi ka deklaruar se shumë shpejt do të vij koha që ai të alrgohe
Fund thashethemeve, vjen lajmi i mirë për Icardin tek Interi Pas shumë thashethemeve se do të ikte diku, Icardi do të qendrojë tek Inter. “Gazzetta dello Sport” shkruan se së shp
Messi dhe Rojo kualifikuan Argjentinën, FIFA shpall lojtarin e ndeshjes Në “Saint Petersburg Stadium” u luajt ndeshja e fundit e Grupit D mes Nigerisë dhe Argjentinës. Argjentina fitoi me r
Kualifikimi i Argjentinës, FIFA shpërblen Leo Messin Në “Saint Petersburg Stadium” u luajt ndeshja e fundit e Grupit D mes Nigerisë dhe Argjentinës. Argjentina fitoi me r
Ky është arbitri i parë në Kupën e Botës Argjentinasi Nestor Pitana do të jetë gjyqtari i ndeshjes së parë të Kupës së Botës 2018 mes Rusisë dhe Arabisë Saudite,
UEFA nuk e fal Simeonen, e bën ta humbasë finalen Komisioni Disiplinor i Federatës Evropiane të Futbollit nuk e ka toleruar aspak Diego Simeonen. Argjentinasi është pe
Simeone ndihet krenar: Për tifozët e Atleticos, është një nder të jesh në një gjysmëfinale Atletico Madrid është mposhtur minimalisht 1-0 nga skuadra portugeze, Sporting, por falë rezultatit të mirë në ndeshjen
Chelsea gjen zëvendësuesin e Contes Ish trajneri i Juventusit dhe Kombëtares së Italisë, Antonio Conte, do të largohet këtë verë nga Chelsea. Sipas “Dail
Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës. Maurito Icardon me një dygo
Inter i dashuruar me argjentinasit, piketon dy të tjerët pas Martinezit Interi po përpiqet të sigurojnë pjesëmarrjen në edicionin e ardhshëm të Champions Leagues, zikaltrit kanë nisur që tani
Zbuluesi i Messit komenton aftësitë e argjentinasit: Ai është një jonormal Skauti i cili zbuloi Lionel Messin ka folur sërish rreth talentit të atij lojtari, të cilin e cilëson jonormal. Carle
Dëmtohet Aguerro, argjentinasi e tregon vetë sa do të mungojë Gjatë ditës së sotme Sergio Aguero ka dëmtuar gjurin dhe si pasojë nuk do të jetë në urdhërat e Pep Guardiolas. Ka qënë