999 rezultate për

argjentinasi

Ferit Keta i pamposhtur, "thyen" me "Knockout" teknik argjentinasin Zarate 12 fitore në 12 takime. Ferit Keta arriti të mposhtte me k.o teknik në raundin e pestë kundërshtarin e tij, argjentinasi
Zhbllokohet sifda, Dybala realizon ndaj Bologna (VIDEO) Juventusi ka vuajtur jo pak për të zhbolluar sfidën ndaj Bolognës në transfertë. Ishte Paulo Dybala i cili kaloi në
Tronditet Barcelona, Sevilla e ndëshkon sërish (VIDEO) Barcelona e mbyll pjesën e parë ndaj Sevillas në disavantazh. Andaluazët kanë kalaur sërish në avntazh në fund të pj
Martinez: Jam i lumtur që i dhurova fitoren skuadrës Menjëherë pas fitores 0-1 të arritur ndaj Rapidit të Vjenës ka folur autori i golit të fitores për Interin, Lautaro Mart
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Nantes nderon Sala, pezullon numrin 9 që mbante argjentinasi (FOTO LAJM) Nantes ka vendosur ta pezullojë fanellën me numërin 9 që për të nderuarEmiliano Sala, i cili humbi jetën në 21 janar në
Ish-futbollisti i Juventusit: Icardi do kishte ngrënë një grusht të nivelit botëror Daniele Osvaldo, ishte një nga ata lojtar të cilët kishin në gjakun e tyre atë “ekstraktin” e rebelimit, që nuk e la të
Njihuni me partneren sek*i të Higuain, e cila do nisë një jetë të re me argjentinasin në Londër (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain është pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Chelsea-t. Por së bashku me Higuain në Londër do e shoq
I kërkoi divorcin, Maradona kërcënon me prerje koke ish-bashkëshorten (FOTO LAJM) Ish-Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona është ndarë nga e dashura e tij, Rocio Olivia, pas 6 vitesh martesë së.
Gattuso: Higuain mund të largohet nga Milani Gennaro Gattuso ka konfirmuar se Gonzalo Higuaini dëshiron ta braktisë Milanin për t’iu bashkuar Chelseat në Premier Lea
Rivaliteti Messi-Ronaldo, argjentinasi 7 gola më shumë se portugezi Rivaliteti mes Messit-Ronaldos duket sikur nuk ka fund kurrë teksa të dy po sundojë botën prej një dekade, shkruan Albe
Dybala tek Inter? Plani i Marottës për ta sjellë argjentinasin në Milano Dybla është një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin por edhe mund të largohet nga bardhezinjtë. I lënë në h
Sarri telefonon Higuain, argjentinasi shumë afër kalimit në Londër Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, tashmë ka kontaktuar me sulmuesin argjentinas të Milanit, Gonzalo Higuainin, për t’
Disiplina nuk e fal konfirmohet pezullimi Higuain Nuk ka ulje dënimi për Gonzalo Higuain. Dy ndeshjet skualifikim për “Pipita” mbeten. Kjo është ajo që u vendos në zyra
Shokë tek Real-i, pse u grinden Ronaldo dhe Higuain (VIDEO) Derbi i Italisë mes Milanit dhe Juventusit rezultoi fatale për Gonzalo Higuain. Numrin 9, si rrallë here nuk e kishi
Icardi: E merituam fitoren Mauro Icardi beson se Interi e meritoi fitoren e derbit ndaj Milanit, mirëpo ishte fitore shumë më e mirë në minutën 93'
Tentoi të ngacmojë punonjësen e marketit, argjentinasi pendohet keq (VIDEO) Një klient kishte menduar se do të shpëtojë lehtë nëse e ngacmon seksualisht punonjësen e një marketi, e cila e goditi m
City barazon rezultatin ndaj Hoffenheim (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Hoffenheim në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Autori i golit është argjenti
E bujshme! Di Maria mbyll karrierën në Europë Mesfushori i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, së fundmi ka deklaruar se shumë shpejt do të vij koha që ai të alrgohe
Fund thashethemeve, vjen lajmi i mirë për Icardin tek Interi Pas shumë thashethemeve se do të ikte diku, Icardi do të qendrojë tek Inter. “Gazzetta dello Sport” shkruan se së shp