999 rezultate për

argjentina

Barcelona kalon në avantazh ndaj Getafes (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Getafes në stadiumin "Coliseum Alfonso Perez". Ai që ka shënuar golin është sul
Dybala tek Inter? Plani i Marottës për ta sjellë argjentinasin në Milano Dybla është një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin por edhe mund të largohet nga bardhezinjtë. I lënë në h
Icardi i thotë lamtumirë Interit? Mediat italiane ditën e sotme kanë raportuar një lajm të bujshëm ku citojnë se ylli i Intërit, Mauro Icardit mund ti tho
E bujshme / Messi mendon rikthimin te Argjentina Në 14 qershorin e vitit të ardhshëm do të zhvillohet edicioni i ri i Kupës së Amerikës në Brazil. Në këtë ditë, skuadra
Milani përmbys SPAL (VIDEO) Milani ka përmbysur SPAL-in në "San Siro". Autori i golit është sulmuesi argjentinas në minutën e 64'. Ndeshja p
​Tatuazhi i futbollistit argjentinas pas takimit me Messin Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, është shumë i adhuruar anembanë botës, dhe nga ky grup nuk përjashtohen as
Sarri telefonon Higuain, argjentinasi shumë afër kalimit në Londër Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, tashmë ka kontaktuar me sulmuesin argjentinas të Milanit, Gonzalo Higuainin, për t’
Lajmi tronditës vjen nga Argjentina, Florentino Perez manipuloi shortin Programi argjentinas "Jorge Ramos y su banda", te Espn, ka lëshuar akuza të forta në drejtim të presidentit të Real Madr
Çmendet Arsenali, ofron 45 milion euro për yllin argjentinas Sipas prestigjozes "The Sun" Arsenali ka piketur për sezonin e ardhshëm Cristian Pavon. Ai është një nga talentet e shum
Icardi i jep avantazhin Interit ndaj Udineses (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Udinese në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro I
Presidenti i Federatës argjentinase takon Messin për ta bindur që të kthehet në Kombëtare Presidenti i Federatës së Futbollit të Argjentinës (AFA), Claudio Chiqui Tapia, e ka shfrytëzuar qëndrimin në Madrid për
E fejuara e lojtarit argjentinas "çmend" fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Modelja nordike, Daniela Christiansson me forma dhe trup te jashtëzakonshëm, ka postuar një foto në rrjetin e saj social
500 vite pushtet dhe 328 të vrarë, brenda botës së errët argjentinase të Barras Bravas Si veprojnë organizatat kriminale? Sigurisht, në fshehtësi. Bëjnë të duket e bardha e zezë dhe e anasjellta. Një vrasje
Icardi i jep përsëri avantazhin Interit ndaj Romës (VIDEO) Inter ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas në
Aguero blen shtëpinë e ëndrrave Sergio Aguero ndërron shtëpi dhe e bën këtë me plot stil. Sulmuesi i Manchester Cityt sipas asaj që raporton "The Sun
Messi i pandalshëm, Barcelona në epërsi ndaj PSV (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj PSV në Philips Stadion". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel Messi
Interi dyfishon rezultatin ndaj Frosinones (VIDEO) Interi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Frosinones në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentina
Disiplina nuk e fal konfirmohet pezullimi Higuain Nuk ka ulje dënimi për Gonzalo Higuain. Dy ndeshjet skualifikim për “Pipita” mbeten. Kjo është ajo që u vendos në zyra
Dybala kërkon kthimin e Messit te Argjentina Me ardhjen e trajnerit Scaloni, Paulo Dybala po aktivizohet shumë te ekipi kombëtar i Argjentinës. Por ylli i Juvent
Çmendet Juventus, gati të transferojë yllin e PSG Juventus po bëhet një nga skaudrat më të forta në evropë, pasi po transferonë lojtarë me kualitet të lartë. Ata në m