999 rezultate për

argjentina

Karantina më përrallore është ajo e Argjentina Ramosaj (FOTO LAJM) Teksa masat e ‘Covid-19’ vazhdojnë të kontrollojnë mënyrën e jetesës së të gjithëve, duket se këngëtarja e njohur, Argje
Koronavirusi i "dashuruar" me Dybala, argjentinasi pozitiv edhe në testin e 4 Ylli argjentinas i Juventusi ka dal pozitiv me koronavis edhe në testin e 4 në javë pretendon programi spanjoll El Chiri
Pas Holandës edhe Argjentina konfirmon ndërprerjen e kampionatit Pas Belgjikës, Holandës dhe Skocisë në një farë mënyre, edhe Argjentina ka vendosur të pezullojë përfundimisht të gjitha
Babai i Gonzalo Higuain konfirmon të ardhmen e argjentinasit Zërat për një largim të Higuain nga Juventusi janë shtuar ndjeshëm kohët, kjo për shkak të interesit të madh që "zonja
Tre futbollistë argjentinas, prej një jave të bllokuar në aeroportin e Frankfurtit Tre lojtarë argjentinas të bllokuar në aeroport, pa pasur mundesi që të rikthehen në vendin e tyre. Duket si nje histori
Argjentinasit propozojnë rregulla të çuditshme për ndeshjet e futbollit gjatë COVID-19 Futbolli është pezulluar në pjesën më të madhe të botës shkaku i COVID-19. Shumica e lojtarëve të futbollit po kalojn
Lautaro drejt Barcelonës, argjentinasi refuzon kontratën e re nga Interi Lautaro Martinez ka refuzuar kontratën e re nga Interi, raporton e përditshmja katalanase Sport. Neroaxurët ishin të
Super kontrata e re e Juventusit për Dybala, rritje page dhe shiriti i kapitenit Ndërkohë që po lufton me koronavirusin, sulmuesi i Juventusit Paulo Dybala po punon në të njëtën kohë me drejtuesit e kl
"Jemi të gjithë një skuadër", flet Dybala: Qëndroni në shtëpi Ylli i Juventusit, Paolo Dibala ka dhënë një mesazh inkurajues këtë të premte kundër koronavirusit, duke deklaruar se so
"AS" publikon formacionin e frikshëm të Juventusit për sezonin e ardhshëm (VIDEO) Juventus verën e këtij viti do të bëjë investime të mëdha kryesisht në repartin e sulmit. Këtë sezon Gonzalo Higuain nuk
PSG nuk e blen, Icardi mes Realit dhe Juventusit Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
PSG nuk e blen, e ardhmja e Icardit mes Juves dhe Real Madrid Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
River Plate del kundër Federatës: Refuzon të zbresë në fushë, frikë nga koronavirusi Koronavirusi po hap telashe edhe në futbollin argjentinas. Skuadra e River Plate ka refuzuar të zbres në fushën e ble
L’Equipe zbulon prapaskenat: Mbappe dhe Neymar "injorojnë" Icardin Eksperienca e Mauro Icardit te Paris Saint Germain startoi në mënyrën më të mirë të mundshme, me bomberin argjentinas
Pele "kërcënohet" nga Messi, argjentinasi është 17 gola larg rekordit të legjendës braziliane Pele "kërcënohet" nga Messi, argjentinasi është 17 gola larg rekordit të legjendës brazilianeNuk kanë qenë të pakta rast
Xhelozi mes Messit dhe Greizemann (VIDEO) Duket se situata te klubi i Barcelonës vazhdon të jetë e tensionuar. Kjo vihet re edhe tek marrëdhënia e Lionel Messit m
Tottenham gjen pasuesin e Eriksen, blen përfundimisht yllin argjentinas (VIDEO) Vetëm pak orë pasi humbi shërbimet e Christian Eriksen, Tottenham Hotspur zyrtarizoi blerjen përfundimtare të kartonit t
Moment krize, Tevez drejt rikthimit te Manchester United Sulmuesi argjentinas kishte luajtur për gjigantin anglez në periudhën 2007-2009, ndërsa më pas kishte kaluar tek rivalët
500 gola në 500 ndeshje për Messin Arritjet e Lionel Messit në futboll kanë qenë kaq të jashtëzakonshme, sa mund “t’i varë këpucët në gozhdë” qysh nesër dh
Dybala: Shpresoj që përsëri të festoj golat me Pogban Paulo Dybala ka bërë të ditur edhe një herë se dëshiron që skuadra e tij ta transferojë Paul Pogban. Argjentinasi ka