999 rezultate për

arena

Suedia fiton kundër Italisë, Axurrët shokohen në "Friends Arena" Suedia ka mposhtur Italinë në ndeshjen e parë të "play-off"-it që të dërgon në Kupën e Botës "Rusi 2018", pasi zhvillohe
Rodriguez zhbllokon rezultatin në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh përballë Leipzigut ndeshja e cila po luhet në "Allianz Arena". Është kolumbiani
Hannover "shkatërron" Dortmundin, miqtë "gjunjëzohen" në "HDI-Arena" (VIDEO) Hannover ka mundur Dortmundin me shifrat 4-2, në kuadër të xhiros së 10 në Bundesliga. Vendasit kalojnë të parët në
Nuk ka fitues në "derbin ballkanas", paqe në "Elbasan Arena" Skenderbeu dhe Partizani i Beogradit kanë bërë paq në "Elbasan Arena" ndeshje kjo e vlefshme për raundin e tretë në UEFA
Shpaloset flamuri më i bukur në botë "Elbasan Arena", Serbët: Po na provokojnë Aktualisht është duke u luajtur ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit në Elbasan Arena. Mediat serbe p
Nuk mungon edhe bukuroshja serbe në "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje luhet sfida mes Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit, dhe tifozë miq nuk do të ketë. Por në trib
Zyrtare, miqësorja Shqipëri - Norvegji, më 14 nëntor në "Elbasan Arena" Tashmë është zyrtare, Shqipëria do të përballet me Norvegjinë në sfidën e parë miqësore pas përfundimit të eliminatoreve
"Elbasan Arena" sëbashku me Young Boy-sat, mirëpret dhe risinë e teknologjisë (FOTO LAJM) Kualifikimi i Skënderbeut në fazën në grupe të Ligës së Europës ka ndihmuar futbollin shqiptar edhe në zhvillimin e tekn
“Arena Kombëtare”, gati në vjeshtën e vitit 2018 Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, inspektoi sot paradite punimet në stadiumin e ri “Arena Kombëtare”
Superkupa e Europës 2018 në Tiranë? UEFA merr vendimin UEFA ka marrë sot vendimin në lidhje me stadiumin ku do të luhet finalja e Superkupës së Europës në vitin 2019. Garën
Shkëndija bëhet gati për 1/8 e Kupës Të mërkurën luhet sfida e parë e 1/8 së Kupës ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës, ndërsa për shkak se “Telekom Arena” ë
Pas sulmit terrorist me 22 viktima, rihapet Manchester Arena Kanë kaluar disa muaj që nga sulmi terrorist gjatë koncertit të këngëtares Arjana grade në Manchester Arena. Gjatë kë
Nga”Telekom Arena” në ”Filipi i dytë” Telekomi i Maqedonisë, ka shfuqizuar kontratën me Ndërmarrjen publike për ekonomizim për hapësirat banesore dhe afariste
Skënderbeu ndihmon zhvillimin teknologjik në kampionatin shqiptar Kualifikimi i Skënderbeut në fazën në grupeve të Ligës së Europës do i japë futbollin shqiptar një ndihmë të madhe.
Kualifikimi i Skënderbeut sjell teknologji të vijës së portës në "Elbasan Arena” Kalimi i Skënderbeut në fazën në grupe të Ligës së Europës do të ndihmojë futbollin shqiptar edhe në aspektin e instalim
Renea kontrollon me qen antieksploziv “Elbasan Arenan" (VIDEO) Policia e Elbasanit po kalon në “sitë” stadiumin “Elbasan Arena” para ndeshjes Skëndërbeu- Dinamo Zagreb. Ndeshja e vle
Elbasan Arena po pret, Skëndërbeu është gati për të përsëritur historinë (VIDEO) Sonte në 20:00 në Elbasan Arena, Skëndërbeu do të presë Dinamon e Zagrebit për të diskutuar kualifikimin për në fazën e
Nisi të kërcejë "Macarena” mes rrugës, arrestohet 14-vjeçari (VIDEO) Një djalë vetëm 14 vjeç nga Arabia Saudite është bërë hit në internet. Kjo për shkak se ai është arrestuar ndërkohë
Stadiumi i ri "Arena Kombëtare" gati brenda 15 muajve (FOTO LAJM) Ndërtimi i stadiumit “Arena Kombëtare” në kryeqytet po ecën me ritme të shpejta dhe brenda 15 muajsh do të jetë gati të
Murinho sfidon dhe Milanin, gati t'ia heqë talentin nga duart Manchester United po tenton në një marrëveshje me Renato Sanches. Sipas The Sun, i cili thotë se Jose Mourinho është