999 rezultate për

arena

Barazim i çmendur në "Elbasan Arena", Luftëtari eliminohet nga Europa League Luftëtari është eliminuar nga turi i parë i Europa Leagues. Ventspolis ka barazuar 3-3 në “Elbasan Arena” dhe në këtë
"Arena Kombëtare" merr pamje (VIDEO) Kombëtarja Shqiptare shumë shpejt pritet të bëhet me shtëpinë e re që do të quhet “Arena Kombëtare”. Punimet për përf
Bukuroshja krah Manushit tregon arsyen e fortë pse nuk vesh dekolte Fjoralba Ponari, bashkë prezantuesja e Edi Manushit në emisionin Top Arena, kushtuar Botërorit në Top Channel, u intervi
Mallkimi i skuadrave të mëdha, Brazili ka frikë të luaj në "Kazan Arena" Në fillim Gjermania dhe më pas Argjentina. E përbashkëta e dy kombëtareve të mësipërme është fakti që u larguan nga kamp
BOTERORI 2018/ Skuadra angleze sulmohen nga mizat në Volvograd Arena (FOTO LAJM) Gjatë nxehjes përpara takimit me Tunizinë, tufa të mëdha mizash fluturonin rreth lojtarëve të Anglisë. Ashley Young u p
Zhbllokohen shifrat në "Samara Arena", shënon Kolarov (VIDEO) Janë zhbllokuar shifrat në "Samara Arena", ku Kolarov ka kaluar në epërsi skuadrën serbe. Ai ka arritur të shënoi n
Arena Kombëtare merr formë (VIDEO) FSHF me një video në kanalin e tyre zyrtarë në YouTube, ka bërë të njohur fazën e projektit të stadiumit “Arena Kombëtar
12 stadiumet e Botërorit nëpërmjet fotove (FOTO LAJM) Vetën katër ditë na ndajnë nga hapja e Botërorit me datë 14 qershor, kurse finalja 31 ditë më vonë. 12 stadiumet përr
Zbulohet fytyra e bukur që do të zëvendësojë Marina Vjollcën në Top Channel Që kur Marina la Procesin Sportiv për Klanin, Edi Manushi moderoi thuajse i vetëm. Ndonjëherë pati vajza në panel, p
Bosnja Hercegovina mposht bindshëm Shqipërinë në "Elbasan Arena" (VIDEO) Shqipëria U-21 e mbylli me humbje ndeshjen e parë miqësore, nga tre që do të zhvillojë në këtë periudhë. Ndaj moshatarëv
Shqipëria U-19 mposht Kosovën U-19 në Elbasan Arena (video) Shqipëria U-19 ka mundur sot Kosovën U-19 në stadiumin “Elbasan Arena” me shifrat e përgjithshme 2-1. Në përfundim të
Arena Kombëtare humbet finalen e Superkupës Europiane Merr fund ëndrra e Shqipërisë për të pritur finalen e Superkupës Europiane të sezonit 2019-2020, në stadiumin që po ndër
E mbani mend këngën e famshme "Macarena"? Ky është kuptimi i saj Grupi spanjoll Ros del Rio, ishin formuar që prej vitit 1962, por u bënë të njohur në gjithë botën vetëm në vitin 1994.
E mbani mend këngën e famshme "Macarena"? Ky është kuptimi i saj Grupi spanjoll Ros del Rio, ishin formuar që prej vitit 1962, por u bënë të njohur në gjithë botën vetëm në vitin 1994.
Ky është stadiumi ku Flamurtari do të luaj ndaj Laçit Komisioni i Disiplinës e dënoi me dy ndeshje në fushë asnjëanëse klubin e Flamurtarit, për çështjen e dhunës fundjavën e
FSHF zyrtarizon miqësoren më 28 maj. Ja me cilin ekip do luajnë kuqezinjtë Skuadra përfaqësuese Shpresa do të luajë një ndeshje miqësore me ekipin U-21 të Bosnjës, në datën 28 maj në stadiumin “E
Shqipëria U-15 bën paqe me Kosovën U-15 në "Elbasan Arena" Kombëtarja shqiptare e moshës U-15, ka barazuar ditën e sotme 1-1, në miqësoren ndaj Kosovës U-15. Takimi është zhvi
"Allianz Arena" si fushbetejë, dëmton plot 5 lojtarë Bayern dhe Reali bënë mbrëmë një super ndeshje të mrekullueshme për plot 90 minuta. E keqja e këtij takimi ishin dëmt
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen
Qesharake, Bayerni kërkon që Reali të luaj me fanellat e zeza Real Madrid sonte do të luaj me fanellat e zeza kundër Bayernit dhe kjo vjen pas një kërkese të klubit bavarez. Pas n